Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Pa ne sporim ja tebi to, ali sada ti meni reci kako ti mozes da cenis Lewandowskog u zadnjoj godini ugovora na 25 miliona? Obicno se cena prepolovi kada je zadnja godina, znaci da ovde ljudi veruju da on vredi 40+ miliona? Ti mislis da je Bayern blesav da toliko plati tog Lewandowskog u zadnjoj godini ugovora?
    Pa ko je rekao da hoce in first place ??? Ali da Lewa vredi vise, vredi, upravo zbog Sonetove recenice, mesate fudbalske kvalitete sa realisticnim stanjem na trzistu. A i Lewa ima bolju sezonu, sta jos hoces....
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Pa ko je rekao da hoce in first place ??? Ali da Lewa vredi vise, vredi, upravo zbog Sonetove recenice, mesate fudbalske kvalitete sa realisticnim stanjem na trzistu. A i Lewa ima bolju sezonu, sta jos hoces....
      Vrijedi Lewandowski na trzistu vise ali ti dobro znas da se kupuje ugovor,a ne igrac samo.Ti meni na osnovu toga kazes da vrijedi vise jedna godina Poljaka nego 4 godine ugovora Argentinca?
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Znaci tebi Lewandowski u zadnjoj godini ugovora vredi 25 miliona? Higuain sa 3 godine ugovora vredi 20 miliona? Sta ti mislis, ko ce njega toliko da plati kada ga moze na kraju sezone uzeti dzabe?

        Ako vi gledate tako formu, onda je Joveta 15-ak miliona po ovoj sezoni, a ne 30.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Pa Juve je platio 8 miliona cini mi se Llorente-a. A eto i on je pokidao prosle sezone.
          Није мени упућено али морам да те исправим. Љоренте долази у Јуве фрај, а Јуве је зимус нудио 7 милиона, дакле на 6 месеци до краја уговора и Билбао је то одбио. Иначе, Јувентус је нудио тај неки новац и за РВП-а у последњој годину уговора.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Није мени упућено али морам да те исправим. Љоренте долази у Јуве фрај, а Јуве је зимус нудио 7 милиона, дакле на 6 месеци до краја уговора и Билбао је то одбио. Иначе, Јувентус је нудио тај неки новац и за РВП-а у последњој годину уговора.
            Moja greska, ja sam mislio da ste ga platili. Hvala na ispravci. Evo ti meni sada reci kako to onda Lewandowski da bude 25 miliona? Joveta po tom principu ne vredi 30 miliona, nema Boga, a ja mnogo gotivim Jovetu i dao bih te pare. Onda kazete ovde, ne gledaj kvalitet igraca, gledaj kako igra sezonu, a po tome Higuain vredi 22 miliona, znaci da Joveta po ovoj sezoni ne moze biti preko 20, vec oko 15-ak.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Koji trolovi ... Tri strane vrtite pricu o ceni Iguaina u temi Arsenal, a svi znamo da ce zavrsiti u Juveu, pozz brajko

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Moja greska, ja sam mislio da ste ga platili. Hvala na ispravci. Evo ti meni sada reci kako to onda Lewandowski da bude 25 miliona? Joveta po tom principu ne vredi 30 miliona, nema Boga, a ja mnogo gotivim Jovetu i dao bih te pare. Onda kazete ovde, ne gledaj kvalitet igraca, gledaj kako igra sezonu, a po tome Higuain vredi 22 miliona, znaci da Joveta po ovoj sezoni ne moze biti preko 20, vec oko 15-ak.
                Мени ни Јовета не вреди 30 милиона. Јако очајна сезона, лично сам очекивао доста више од њега, плус доста често се повређује, за њега ја бих дао исто ту неку суму од 20 до 25, и њу држи чињеница да је Јоветић јако свестран играч. Дакле обојица у тај неки скуп 20-25 милиона по мом мишљењу.

                Comment


                • A sto sam ja mislio da Higuain ima jos 1-2 godine ugovora ???

                  Ali nebitno, kao igrac, Lewa ce se plasirati bolje na trzistu od Higuaina, na to sam delimicno mislio kada sam rekao da vredi vise, nisam toliko mislio na ugovore, ne bi me cudilo ako Bayern plati 25m, iako sam misljenja da realno nece toliko dati, sto sam i ponavljao iz posta u post.
                  Joveta 20m max, maximum maximuma, ne znam ko njega ceni 30m sem Viole...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Navijaci Arsenala ce se najvjerovatnije morati zadovoljiti sa Dzeksonom,ali ne Martinezom nego Edinom mada bih ja volio da ode u Dortmund sto naravno nije iskljuceno

                    Freshko,ako ti nije frka ziv bio prebaci postove vazda ljudima seremo po temi,neko potpali masu i ode
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ako Joveta ne predje u Arsenal do prvog jula idem pravo u London da im bacim BOMBU!!
                      Prece u Arsenal to je zavrsena stvar nema brige.
                      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                      Comment


                      • @D-Wade

                        Nisi sagledao sve faktore kod cene.Iguain je do sada imao dve ozbiljne povrede i mislis li da ce neko dati pare za njega kada postoji rizik da se povredi.Ja koliko znam to samo Bajern nudi 25 miliona evra za Levandovskog, ostali sigurno manje u odnosu na njega.A i interes najjacih engleskih klubova mu samo dizu cenu.Za Iguaina se interesuju Totenhem i Arsenal, a za Levandovskog Celzi i Mancester Junajted.See the difference?Ne moram da ti pricam zbog cega bi Bajern pre dao 25 miliona za Levandovskog nego za Iguaina.A i Fresh je naveo, imas dosta primera za koliko je Real prodavao svoje igrace pre par sezona.Jedinog igraca kojeg su prodali preko 25 miliona je Robinjo, sada ne mogu da se setim cifre za koliko je prodat Sitiju, ali sam siguran da je neka nenormalna cifra u pitanju.I to je jedini transfer koji je premasio 25 miliona evra i ne znam sta se tripujes oko toga za koliko ce pojedini igrac iz Reala biti prodat, kada pare njima nisu a i nikada nece biti problem.Njima je samo najbitnije da se rese igraca kako bi napravili prostor za mega-pojacanje.Dok Dortmund naravno da ce gledati da od svog igraca izvuce najvise sto moze i ako je to moguce da ga ne proda Bajernu.Da su zamenjene uloge, naravno da bi u tom slucaju Iguain vredeo vise od Levandovskog.Imao sam u glavi jos 2-3 faktora da ti navedem koje sam usput zaboravio, a mislim da ovo sto sam ti rekao da je dovoljno.

                        Comment


                        • Tim Brazila za Kup Konfederacija...

                          Goalkeepers: Julio Cesar (Queens Park Rangers), Diego Cavalieri (Fluminense), Jefferson (Botafogo).

                          Defenders: Daniel Alves (Barcelona), Jean (Fluminense), Filipe Luis (Atletico de Madrid), Marcelo (Real Madrid), David Luiz (Chelsea), Rever (Atletico Mineiro), Dante (Bayern Munich), Thiago Silva (Paris Saint-Germain).

                          Midfielders: Paulinho (Corinthians), Fernando (Gremio), Luiz Gustavo (Bayern Munich), Hernanes (Lazio), Oscar (Chelsea), Lucas (Paris Saint-Germain), Jadson (Sao Paulo).

                          Forwards: Neymar (Santos), Fred (Fluminense), Hulk (Zenit), Leandro Damiao (Internacional), Bernard (Atletico Mineiro).
                          Zuba i Kaka izostavljeni, Rafael takodje, ali se neki cude izostavljanjem Ramiresa... Pato takodje nije dobio poziv... Bernard dobio poziv, jos jedan dokaz da se radi o opasnom potencijalu. Ima ovde jos igraca koji su mogli uleteti, prvi kojeg se setim jeste Coutinho, ali on nije dobio poziv za prijateljske, pa nije ni bilo za ocekivati da dobije poziv.
                          U svakom slucaju, jak sastav, bar po imenima...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Pato rastura, nije mi jasno zasto ga nema, a i klasa je za Fred-a, cak i sa jednom nogom. Willian i Fernandinho opet nisu na spisku. Doduse, Willian je bio povredjen, ne znam da li se oporavio, ali Fernandinho je trebao biti tu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Nece on nikad igrati za Brazil ako ostane u Sahtjoru, nazalost, tako Brazilci gledaju na Ukrajinsku ligu, a zna to i Fernandinho, isticao je to par puta, nazalost tako je, Scolari je mentalac...
                              Pato je trebao da bude u ekipi, i povredjen je jaci od Freda. Cak ni Hulk nije zasluzio poziv(dobro kenjam sad )...
                              Last edited by Freshman; 14-05-13, 22:49.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • O Fredu ni ja nemam pretjerano veliko misljenje , ali Pato se nikako nije trebao naci na spisku ..

                                Covjek je u Corinthiansu klupa , igra 15 minuta otprilike po utakmici i U OVOM TRENUTKU ne zasluzuje da se nadje na spisku , 100 % .

                                O Willianu i Fernandinhu smo sve vec 100 puta rekli , smijesno .

                                Sto se spica tice , ja bih tu Joa stavio ispred Freda , jer covjek ubija sve sa Ronaldinhom i Bernardom u Mineiru
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X