Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 33E058C111AC4C1C1EE035F16FBCA571.jpg

    Trener: Sejo
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      [ATTACH=CONFIG]8451[/ATTACH]

      Trener: Sejo
      Sejo boy.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Слажем се Муми муњо, има тога....али Барзаљи је доктор
        А кад смо код те Бундерс лиге, Барзаљи је исту прегазио са Волфсбургом и ко зна када ће опет Волфсбург исту да освоји, ја бих рекао никад ;)
        Damn straight.Valjao sam se od smeha kada sam video da ga je Juve dobio za pola miliona.On i Rikardo Kosta su cinili stoperski tandem, a igrao je tada i Zakardo za njih.
        Nije odbrana ila zasluzna za to, bio je tu i ubitacan tandem Grafite-Dzeko, a i nije samo Barzalji igrao u odbrani.Ne znam koliko su primili golove te sezone, ali mislim da nisu imali najbolju odbranu u ligi.

        Originally posted by tata Mumi View Post
        Ma Maric je prica za sebe, budala je to (sad ce me napasti, al' sta cu...).

        Tesko da ce Dortmund uzeti LS ove godine. Smijem reci da sigurno nece. Ako promasim sa prognozom, nikakav problem ali njih vidim u 1/4 finalu i to je to.


        Bilo bi glupo da te napadnem kada to svi ocekuju.Strpljenje je kljuc uspeha.

        Lajk je dosao zbog toga sto delim misljenje sa tobom.Trenutno sam malo pesimistican po tom pitanju i ne vidim ih dalje od osmine finala.Poucen njihovim igrama u prethodne tri godine je bilo situacija kada se ocekivalo da dobiju taj mec, oni su gubili ili igrali nereseno.Mnogo bolje se snalaze kada nisu na papiru favoriti.Ovako ce oci posle grupne faze da budu uprte u njih i pitanje je da li mogu da izdrze toliki pritisak.A i ono sto se moze jos primetiti je da ove sezone ne mogu sacuvati vodjstvo i da im se to vec nekoliko puta desavalo.U LS dva puta, tako da me ne bi cudilo kad bi ih Milan izbacio.Da sacekamo prvo zreb koji je na programu 20 decembra.Tako pise na uefinom sajtu.
        Last edited by Ricma; 04-12-12, 17:31.

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s269315/Sport/Sp...d_Zagreba.html

          Debeli smrad,neka prvo pogleda svoje dvoristeOn je nasao nesto da pametuje o regularnosti njihovog prvenstva

          Comment




          • Opet gledam i sta cu... ovome se mora diviti i najzagrizeniji hejter lika i djela Cristiana Ronalda. Koliko je samo znoja potrosio ovaj covjek na treninzima, strasno. Mislim da je ovo fizicki najspremniji igrac koji je zakotrljao loptu.

            Spoiler
            Covjek je brz k'o Golf cvaja u zlatnim godinama.
            Last edited by bracala; 05-12-12, 12:37.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Damn straight.Valjao sam se od smeha kada sam video da ga je Juve dobio za pola miliona.On i Rikardo Kosta su cinili stoperski tandem, a igrao je tada i Zakardo za njih.
              Nije odbrana ila zasluzna za to, bio je tu i ubitacan tandem Grafite-Dzeko, a i nije samo Barzalji igrao u odbrani.Ne znam koliko su primili golove te sezone, ali mislim da nisu imali najbolju odbranu u ligi.
              Бољу одбрану је имао само Шалке који је био осми на табели те године ;)

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post


                Opet gledam i sta cu... ovome se mora diviti i najzagrizeniji hejter lika i djela Cristiana Ronalda. Koliko je samo znoja potrosio ovaj covjek na treninzima, strasno. Mislim da je ovo fizicki najspremniji igrac koji je zakotrljao loptu.

                Spoiler
                Covjek je brz k'o Golf cvaja u zlatnim godinama.
                Jos da je usla...pih..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Бољу одбрану је имао само Шалке који је био осми на табели те године ;)
                  Kad si me naterao da trazim.Sad se setih da je Subotic bio tada izabran u najboljem timu sezone, samo ne znam po cijem izboru.Tada mu je partner jos bio Felipe Santana.To je bila prva sezona Klopa u Dortmundu.Pogledaj koliko je Volfzburg dao golova u toj sezoni gde su se Dzeko i Grafite takmicili ko ce dati vise golova.
                  Kada ce to da se desi sledeci put da dva najefikasnija strelca igraju u istom timu? xD
                  Sve u svemu, Barzalji je imao mnogo veci udeo u Juventusovoj tituli nego u Volfzburgovoj.I odbrana u Nemackoj ne igra veliku ulogu posto se uvek igra na gol vise,otvoreno i napadacki zbog publike.

                  http://www.soccerway.com/national/ge...egular-season/

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Kad si me naterao da trazim.Sad se setih da je Subotic bio tada izabran u najboljem timu sezone, samo ne znam po cijem izboru.Tada mu je partner jos bio Felipe Santana.To je bila prva sezona Klopa u Dortmundu.Pogledaj koliko je Volfzburg dao golova u toj sezoni gde su se Dzeko i Grafite takmicili ko ce dati vise golova.
                    Kada ce to da se desi sledeci put da dva najefikasnija strelca igraju u istom timu? xD
                    Sve u svemu, Barzalji je imao mnogo veci udeo u Juventusovoj tituli nego u Volfzburgovoj.I odbrana u Nemackoj ne igra veliku ulogu posto se uvek igra na gol vise,otvoreno i napadacki zbog publike.

                    http://www.soccerway.com/national/ge...egular-season/
                    Слажем се да је напад имао главну реч, али не можемо занемарити и одбрану, мсм не играју само нападачи фудбал ;)
                    а ово за гол више је постала фраза, можда је у то време кад је Волфсбург био првак и било тачно, данас се не бих сложио, све мање голова виђамо у Немачкој чији су тренери почели такође да тактизирају.
                    Као пример узео бих да су баш Италијани прошло коло били најефикаснија лига, док бих фразу о гоу више пребацио у Шпанију....не фурају Швабе више тај фазоне

                    Comment


                    • Tako je bilo pre cetiri sezone , primeti se da sada vise dolaze do izrazaja ekipe sa jacom odbranom.Oni se drze tog nekog proseka izmedju 2,75 i 3 gola po kolu s tim da ocekujem da ce taj prosek da padne ispod 2,4 po sezoni, ne nize od toga, inace bi to izazvalo puno negodovanja kod publike.Od te sezone kada je Volfzburg osvojio postaje preduslov da jaka i disciplinovana odbrana vodi do salatare.

                      Edit: Tesko da ce koja ekipa uspeti da osvoji prvenstvo sa takvim balansom napad/odbranakao sto je Volfzburg.
                      Last edited by Ricma; 05-12-12, 14:10.

                      Comment


                      • Истина, али не бих се сложио да Бајерн има најбољу одбрану, некако ми је Дортмунд у том сегменту испред јер Бадштубера не гледам као неког врхуснког одбранбедног играча, док Хумелс и Суботић јеозбиљан тандем.
                        И одбрана Шакеа ми се допада када играју Ховендс и Матип, а ту је и млади грк Пападопулос, три сасвим добра штопера.
                        Мада Бајерн је одрадио сјајан посао у прелазном року довођењем Дантеа, прави потез играч који им је био потребан. Али опет ове две одбране су ми испред али опет неће освојити титулу-тако да у овом случају по мом мишљењу главну превагу чини јак и дисциплинван везни ред, не одбрана ;)

                        Comment


                        • Svakako si Humels i Subotic ubojitiji stoperi od Bajernovih, ali po meni Bajern ima bolji napad

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Истина, али не бих се сложио да Бајерн има најбољу одбрану, некако ми је Дортмунд у том сегменту испред јер Бадштубера не гледам као неког врхуснког одбранбедног играча, док Хумелс и Суботић јеозбиљан тандем.
                            И одбрана Шакеа ми се допада када играју Ховендс и Матип, а ту је и млади грк Пападопулос, три сасвим добра штопера.
                            Мада Бајерн је одрадио сјајан посао у прелазном року довођењем Дантеа, прави потез играч који им је био потребан. Али опет ове две одбране су ми испред али опет неће освојити титулу-тако да у овом случају по мом мишљењу главну превагу чини јак и дисциплинван везни ред, не одбрана ;)
                            To sto Bajern prima najmanje golova u poslednje dve sezone je zasluga Jupa Hajnkesa.Ne secam se ni ja kada su poslednji put bili ovako ubedljivi u napadu, imali veliki posed lopte i kao posledica toga najmanje primljenih golova.Samo imaju tikove kada igraju protiv Dortmunda i Leverkuzena, ali zato prema ostalima nemaju milosti.
                            Sto se tice Salkea, Matip igra veoma slabo ove sezone i pravi vise kikseva, a veliki udeo u tome sto je njihova odbrana slaba su ofanzivni bekovi, ili nemaju pravo resenje na desnom beku pa guraju igrace kojima nije to primarna pozicija.A i cudno mi je to da dosta golova primaju iz prekida.Mada njihov najveci problem u odbrani su bekovi, kao i trecerazredni golman zbog cega dvojac Havedes-Papdopulos(ili Matip) nikad nece biti stavljeni u istu ravan sa Bajernovim stoperima.
                            Iskreno ne volim takve stopere u ekipama koje stalno napadaju gde ne mozemo se uveriti u njihov kvalitet koji imaju dok se njihova odbrana brani, pa ih jedino primetimo u situacijama kada oni kreiraju napad.Zato ne volim Badstubera koga svi hvale kad Bajern dobro igra i kazu da je on najbolji stoper u Nemackoj, bolji i od Humels , a zapravo nema bas tako tezak posao, zbog istog razloga ne volim Pikea i uvek me zaboli glava kada ga neki svrstavaju u najboljeg stopera danasnjice.
                            Meni licno,a isto tako se izjasnio p4p1, Havedes je posle Humelsa najbolji stoper u Nemackoj koji zbog toga sto igra za Salke mora biti stavljen iza Badstubera i Boatenga.
                            Dante je svoju klasu pokazao u prosloj sezoni u Menhengladbahu, vidi se koliko im fali ove sezone.
                            Last edited by Ricma; 05-12-12, 22:35.

                            Comment


                            • А тако се чита...Хаведес

                              Што се Шалкеа тиче, није ми јасно зашто Хиделбранд не брани, јуче против Монпељеа је био на врхунском нивоу, сигурно најбољи голман у екипи.
                              Главна слабост Шалке по мом мишљењу су та два задња везна јер они гурају неку 4-2-3-1, одличну тројку иза шпица имају, као и шпица, али ова два задња везна су благо речено просек, чак сам гледао како Стевенс (ако их је он водио прошле године а мсм да јесте) гура Матипа и Хаведеса испред.

                              Comment


                              • Zapravo je Hovedes, a ne Havedes.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X