Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad procitah prije 10 minuta , nisam mogao da vjerujem .

    Ako je vec htio da ostane u Brazilu , mislim da je ovo odlicna odluka , jer su ga navijaci vec par mjeseci vrijedjali da je od stakla , da ne mogu vise da trpe povrede i tako to ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Smesno da nije hteo u Evropu, to mi je apsurd. Dosao je evidentno da zameni Lucas-a, samo mi je interesantna cinjenica da je odbio mnoge timove iz Evrope, a otisao u najveceg rivala Santos-a, sta li ce mu sada raditi navijaci.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Interesovanje za njega od strane velikih evropskih timova je gotovo nestalo u poslednjih godinu dana, tako da ovo i ne čudi...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Interesovanje za njega od strane velikih evropskih timova je gotovo nestalo u poslednjih godinu dana, tako da ovo i ne čudi...
          Upravo tako.

          Momak je zbog povreda ispao gotovo iz prvih 11 u reprezentaciji, a mesto mu je zauzeo mocni Oscar. O njemu se vise i ne prica koliko se pricalo pre mozda godinu dana, kada su ga stavljali u kos zajedno sa Nejmarom i ostatkom talenata iz Brazila. Realno je od stakla, te povrede ce mu unazaditi karijeru, nazalost. Realno je trebao u Evropu jer vec ima godine za to. Secam se da je Santos prosle godine trazio za njega 25-30m, a sada su ga prodali i to najljucem rivalu za smesnih 9m.

          Za mene nije iznenadjenje da je otisao, o tome se pricalo ovih par nedelja, ma i celo leto, kako celnici kluba nisu zadovoljni zbog njegovih cestih povreda, bilo da su one teze ili sitne, momak je stalno povredjen.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Comment


            • Најбржи гол у историји фудбала дело младог играча ГСП полета из Београда, Вука Бркића.

              Comment


              • po meni ovo nije regularan gol , jer mu saigrac nije dodao loptu , nego je odmah sutirao

                Comment


                • Originally posted by aleksaVP View Post
                  po meni ovo nije regularan gol , jer mu saigrac nije dodao loptu , nego je odmah sutirao
                  Мислим да је дозвољен овакав директан ударац, тј. другар ми је још док сам био омладинац предлагао да пробамо овако нешто, али голмани никада нису били ван линије, а тешко да би и добацио до гола, једино да изденгажирам из руке

                  Comment


                  • Jer Neymar potpisao za Barcu ? ???
                    Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                    Comment


                    • nije

                      Comment


                      • А муња од 13 година?

                        Comment


                        • Originally posted by aleksaVP View Post
                          po meni ovo nije regularan gol , jer mu saigrac nije dodao loptu , nego je odmah sutirao
                          Тек сам сад видео ово па да се надовежем.

                          Гол је регуларан.
                          По правилу лопта мора после првог контакта да пређе на противникову половину. А обично стоји ту један играч да врати назад својима јер нико не напада одмах.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Kristijana Ronalda o prvim fudbalskim koracima i početku karijere:
                            " Želim najviše da zahvalim mom drugu Albertu za sve što sam stekao. Igrali smo zajedno u ekipi mlađih kategorija. Jednog dana na trening su došli ljudi iz Sportinga iz Lisabona i rekli su nam: Onaj ko od nas dvojice na utakmici postigne više golova dobiće priliku u Sportingovoj akademiji.

                            Taj meč smo pobedili rezultatom 3:0! Ja sam postigao prvi gol, Albert je postigao drugi sjajan gol glavom. Ali treći gol je bio poseban. Albert je izašao jedan na jedan sa golmanom, predriblao ga i sve što je trebalo da uradi je da šutne loptu u gol, ali on mi je dodao i ja sam dao treći gol. Tako sam stigao u Sportingovu akademiju.
                            Nakon utakmice sam ga pitao zašto je to uradio, on je rekao: "Zato što si bolji od mene".

                            Mnogi novinari su otišli kod Alberta kući da ga pitaju da li je ova priča istinita i on je svima rekao da jeste. Takođe je rekao da je nakon tog meča njegova fudbalska karijera gotova i da je nezaposlen. Novinari su ga potom pitali: "Pa kako si onda uspeo da sagradiš ovako ogromnu kuću,kupiš ove automobile,izdržavaš porodicu?Nikako ne deluješ kao siromašan čovek – naprotiv?"

                            Albert je odgovorio: "Sve to plaća Kristiano Ronaldo!"
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Pa sigurno da nije bio neki talenat... Našao bi neki tim tamo.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Pa sigurno da nije bio neki talenat... Našao bi neki tim tamo.
                                Тебра, ово што си написао није апсолутна претпоставка, не мора да значи да сваки талентовани клинац мора да направи неку какву такву каријеру...

                                Comment

                                Working...
                                X