Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Onda sta je Wenger, ako nije motivator?

    Bas me interesuje (ne)epitet za jednog od najboljih menadzera ikada.
    Genijalac, strasan skaut, odlican menadzer kluba i sjajan trener, ali motivator nije sigurno... Nema on to u sebi.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Genijalac, strasan skaut, odlican menadzer kluba i sjajan trener, ali motivator nije sigurno... Nema on to u sebi.
      Kakav trener ima tako ocigledno uzasan nacin fizickog pripremanja igraca da jednostavno vredja kada ga stavljaju u kos velikih trenera. Vengerova ekipa u zimskom delu prvenstva ne moze da hoda po zemlji, pada u finisu svake utakmice, uzas. Veliki timovi dobijaju u zadnjih 10 minuta jer su fizicki beskprekorni Arsenal je na tom polju smesan.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Kakav trener ima tako ocigledno uzasan nacin fizickog pripremanja igraca da jednostavno vredja kada ga stavljaju u kos velikih trenera. Vengerova ekipa u zimskom delu prvenstva ne moze da hoda po zemlji, pada u finisu svake utakmice, uzas. Veliki timovi dobijaju u zadnjih 10 minuta jer su fizicki beskprekorni Arsenal je na tom polju smesan.
        Trener koji je u TOP 4 u Engleskoj sa bilo kakvim timom i covek koji trosi 5x manje od konkurenata i opet je u samom vrhu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • изузетан менаџерски играч који се доказао. јбт. ко је вама идол
          Шта , сви селектори су га мрзели па зато није играо?

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Kakav trener ima tako ocigledno uzasan nacin fizickog pripremanja igraca da jednostavno vredja kada ga stavljaju u kos velikih trenera. Vengerova ekipa u zimskom delu prvenstva ne moze da hoda po zemlji, pada u finisu svake utakmice, uzas. Veliki timovi dobijaju u zadnjih 10 minuta jer su fizicki beskprekorni Arsenal je na tom polju smesan.
            Pa cekaj Mvp, ne mozes reci da je prosecan trener, prosecnog znanja, ne poredim ga ja sada sa Specijalnim majku mu. Mislis da je on glavni krivac za losu spremu igraca, postoje tu i drugi koji su odgovrni za taj segment treninga... Uostalom, ti pricas o Arsenalu koji je takve fizicke spreme zadnjih 3-4 godine, od kada su i prestali trofeji, ne mora da znaci da je on sada kriv za to, i ne mozes da mu umanjujes ono sto je odradio kada je dosao kao trener, kada je uzdigao Topdzije na neki visi nivo. Zato je on za mene odlican trener.

            EDIT: Ma Bosh, svi bruje, svi redom, izgleda da dolazi... Kakvo pojacanje, ovo niko nije ocekivao, ali dobro ne zelim da preudiciram bilo sta, cekamo oficijalne(BBC, Sky i twiterasi)...
            Last edited by Freshman; 14-08-12, 19:06.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Armija View Post
              изузетан менаџерски играч који се доказао. јбт. ко је вама идол
              Шта , сви селектори су га мрзели па зато није играо?
              Nije patkometrija mikula, jednostavno morao je Marko da igra zbog kumare svi to znaju.

              Comment


              • On je zaduzen za strucni stab on dovodi i otpusta kondicione trenere niko drugi. On je uspeo 100 puta da izgubi dobijeno da mu ekipu preokrene ko god. Totalno nestabilni. Imali onu generaciju koja je bila fantasticna i to je to, nisu ni oni predugo trajali ili se prodali ili bili na zalasku. I maska je to da on trosi manje, on ne kupuje zvezde ali mrtav 'ladan da 5 milion za nko dete od 15 godina, i to je trosenje, druga stvar on nije uzeo titulu koliko dugo, nije cak ni blizu bio, nikakav uspeh u Evropi sem onog finala LS, pa jedan Galatasaraj mu je uzeo Uefa kup cak bio bolji u tom finalu. Koristi alibi vezan za mlade igrace umesto fino posteno da kazu, nemamo ambicije za trofejima pravimo pare od transfera i to je to.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Nije patkometrija mikula, jednostavno morao je Marko da igra zbog kumare svi to znaju.
                  Брате, готивим Лазовића само што је дечко "луд", нон стоп нека лудница око њега, туче, свађе итд. занимљива личност, не због тога што је неки вансеријски играч. За наше прилике добар нападач, али да је бољи од Пантеле не бих се сложио, мсм све је ово сад ствар индивидуалног мишљења, субјективно дође, али упореди само каријеру једног и другог и све ће ти бити јасно, што у репки, што по клубовима Са Жигаром не бих да га поредим, нису исти тип нападача.
                  Бтв. и Пантела има свој хор

                  Comment


                  • Ma Pantela je u Herti bio odlican posle toga nije smeo nikada da bude pozvan. Blagi ocaj, toliko najstrasnije los da se sa njim i dan danas sprda.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      On je zaduzen za strucni stab on dovodi i otpusta kondicione trenere niko drugi. On je uspeo 100 puta da izgubi dobijeno da mu ekipu preokrene ko god. Totalno nestabilni. Imali onu generaciju koja je bila fantasticna i to je to, nisu ni oni predugo trajali ili se prodali ili bili na zalasku. I maska je to da on trosi manje, on ne kupuje zvezde ali mrtav 'ladan da 5 milion za nko dete od 15 godina, i to je trosenje, druga stvar on nije uzeo titulu koliko dugo, nije cak ni blizu bio, nikakav uspeh u Evropi sem onog finala LS, pa jedan Galatasaraj mu je uzeo Uefa kup cak bio bolji u tom finalu. Koristi alibi vezan za mlade igrace umesto fino posteno da kazu, nemamo ambicije za trofejima pravimo pare od transfera i to je to.
                      Da, ali to ne znaci da je on 100% kriv za losu spremu igraca, snosi jedan deo krivice, taj deo u kojem on postavlja te trenere, plus, nije on sam strucni odbor, i drugi tu mnogo odlucuju, tako da, reci da je sada on kriv za to je u najmanju ruku glupa. Da je gubio 100 dobijenih meceva, nije istina, to sad i ti sam nagadjas. U proteklih par godina, Arsenal je kritican kada su takve utakmice u pitanju, ali je isto tako gomilu bitnih meceva preokrenuo.
                      Nestabilni u poslednjih par godina, slazem se, ali mi pricamo o Wengeru i njegovoj profesiji od kada je trener, a ne u poslednjih 5 godina. Da on nije sjajan trener, ne bi stvorio popularni tim "Invincibles" i ne bi bio nepobediv u onoj sezoni. Zasto Murinjo nije bio nepobediv za Celsijem, a najveci genije od kada je sveta, plus je imao 10x bolje finansije ??
                      I de reci mi molim te, kada je on to kupio 15-godisnjaka za 5m ?? Znam samo za Oxa i Volkota, mada oni nisu imali 15, vec 17god i 16god, i to sa razlogom, jer su ova dva supertalentovana bila, Ox i dalje jeste.
                      Zasto nije uzeo titulu ?? Gazde koje su se otvorile tek sada, finansije s kojima ne mogu da pariraju Sitiju, velika konkurencija, jednostavno je. U Evropi ne moze da konkurise tek, pogotovo sto nema ni dubinu u timu, a opet je doziveo da igra finale LS.
                      Rec' da on trosi je smesno, 70m funti je Arsenal u gubitku kada se svede razlika potrosnje novca i prodaje na igrace od kada je Arsen za kromilom Topdzija, a to je 14 sezona, zapanjujuc podatak.

                      I na ceo ovaj post u jednom se slazem, a to je ova poslednja recenica, ali ona nije bitna, jer nema veze sa Wengerom i njegovom strucnjoscu, vec ima sa samim klubom i gazdama.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • @Fresh, ja sam iznenadjen, covjek koji se smijao mom komentaru brani wengera skoro na nacin na koji bi ga ja branio...


                        Za sahin ocito proradila veza Mourinho-Rodgers ipak su oni dobri prijtelji
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          @Fresh, ja sam iznenadjen, covjek koji se smijao mom komentaru brani wengera skoro na nacin na koji bi ga ja branio...


                          Za sahin ocito proradila veza Mourinho-Rodgers ipak su oni dobri prijtelji
                          Wenger je svasta nesto,pogotovo u dobrom kontesktu,ali je slab motivator,to mu je mana sto se mene tice

                          Godinama imaju previse crnih serija,a on cesto ne zna da se izvuce iz istih
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Smesno mi je reci da je ona ekipa bolja od Celzijeve u drugoj Murinjovoj sezoni kada je liga na jedan demolirajuci nacin zgazena, nevazno je da li je imao koji poraz liga je ponizena, niko nikada onako ruzno i dominantno nije uzeo PL i nikada i nece. Arsen Venger je u Arsenalu sto i Ser u Junajtedu on je prvi odgovoran za sve sto se desava pa tek onda neko drugi. On bira strucni stab on drzi Bora Primorca godinama uz sebe a ovaj nije unapredio svoj nacin treninga ni za pedalj. Karlos Keiros najbolji pomocni trener u istoriji sporta ali Ferguson je kopao dok ga je nasao Venger se vezao za ovog kao da mu je zena.

                            Comment


                            • Wenger ima jednu manu. On je gej! Ako je Wenger prosek, onda postoje 2,3 trenera koja su iznad proseka. Oce nam doci Sahin ili ne?

                              Comment


                              • Samo jednu stvar da dodam obe Murinjove titule su ostvarene sa vise bodova nego sto su osvojili '' nepobedivi ''.

                                Comment

                                Working...
                                X