Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
    stoji to da imaju problema u zavrsnicama turnirskih takmicenja iako nakon prve faze uvek izgledaju veoma dobro... ali mislim da se to moze pripisati opet toj mladosti i neiskustvu jer to nemaju oduvek, naprotiv njihov pobednicki mentalitet je nadaleko poznat i cuven... ne sumnjam da ce Panceri resiti taj problem koji traje vec neko vreme jer stvarno cisto fudbalski to je sam vrh, takav skup sjajnih igraca na jednom mestu je veoma redak...
    Njih ce tada samo dve stvari mogu da zaustave od osvajanja:Lev sa svojim promesanim sastavom sa kakvim je izasao protiv Italijana u polufinalu EP i Gomez sa svojom realizacijom, posto cisto sumnjam da ce mu Klose biti konkurencija u sledecem ciklusu.Ne verujem da ce sa 36 godina Klose igrati u startnoj postavi, ne verujem da bi izdrzao sve te napore, ali bi bio odlican dzoker.Najveci peh za njih je bila ta povreda Gecea koja ga je odvojila pola godine od terena, da je on tu bio ne bi Lev eskperimentisao.Valjda ce izbaciti nekog dobrog beka, da ne gledam tu vise Boatenga.Moguce je da ce Toni Jancke u narednom kvalifikacionom ciklusu dobijati vise sanse.Sto LBJ kaze, previse je bilo Bajernovih igraca u prvoj postavi koji su sezonu zavrsili bez trofeja izgubivsi sva tri trofeja, a zna se koliko je nemacka reprezentacija zavisna od tih igraca.Slicno je i kod Azura, gde je Juventusov lobi najjaci i kako oni budu odigrali sezonu slican rezultat ce doziveti italijanska reprezentacija.2010 bili sedmi, nisu prosli grupu, a 2012 prvaci Serije A i malo im je falilo da se popnu na tron Evrope.

    Comment


    • Eto,Yaya i Thiago Motta isto tako...ali poenta je na mjestu,igraci koje Barcelona izbaci su dobri samo u tom sistemu,vecina koja ode iz tog tima ne napravi nista...evo ako ste gledali Fabregas-a,pa on je vec sada slabiji igrac nego sto je bio,dobio je ulogu u filmu i igra je solidno,nema nikakvu slobodu u igri i ovlasti su mu minimalne za razliku od onoga sto je imao u Arsenal-u
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Fabregas se tesko zajebao sto je otisoa iz Arsenala. A i Barsa sto ga je dovela, potpuno nepotreban transfer. Msm pored Xavia i Inieste ti dovedes igraca na CMF poziciji. Doveli ga samo da ne bi zavrsio negde drugde.

        Kad Henry nije imao slobodu u igru Barse, kad je pomeren na krilu iako to nije igrao jos iz vremena kad je igrao za Monaco, sta je Fabregas mogao da ocekuje. Jos dodas na to strasnu konkurenciju u vezni red, mene cudi sto je uopste i igrao. Barsa je delovala mnogo konkretnije i manje dosadna sa jednim DMF i dva CMF. A ne kao ove sezone kad su imali 8 veznih

        Comment




        • I tako, klubovi na Ibrahimovica potrosise skoro 200 miliona...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Potpuno opravdano...;) Gde god otisao, cak i u Barsu, uvek je brate pokazao je klasu...

            Vid' sto sam nabacio neke rime..
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Naravno, ne kazem ja. Veron bust bio u Engleskoj, propao covek u United-u, najstrasnije. 28 miliona funti pukli za njega, a covek se raspadao bukvalno kod njih. Vise para na Robinha otislo, nego na Zidana...
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • http://uk.eurosport.yahoo.com/news/1...124633955.html

                Ja nasao ovu listu danas, zaprepastio sam se kad sam video Robbie-ja Keane-a na 7. mestu...
                sigpic

                Comment


                • Malo cudne ove liste, kako je toliko para potroseno na Keane-a?

                  A ne znam kako je na Eto'o-a potroseno toliko para, kada je promenio covek tri kluba. Barsa ga nije platila vise od 15 miliona, Anzhi ga je platio 25, ispade da ga je Inter platio 55..

                  Kod Robinha je cini mi se isto greska. 25 miliona kada je presao u Real, 39 u City i 21 u Milan kada je presao.

                  EDIT: Eto'o je placen 24 miliona kada je dosao u Barsu, moja greska.
                  Last edited by D-Wade; 18-07-12, 23:10.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Eto'o igrao u pet klubova, u dva bio na pozajmici. Barsa ga platila 24m eura, Majorka 5m kada su ga otkupili od Reala, Inter nula, Anzi 27m evra, ukupno 56m evra, gde su nasli tih 39m ko ce ga znati...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ma nemoj mi racunati pozajmice, koga briga za to..Ja sam mislio da ga je Anzhi 25 platio, ali nema veze...

                      Mene zanima gde nakupise ove silne pare za Keane-a.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Kad se sve sracuna, 75m funti je ukupan novac od svih transfera za Kina... Oko 96m evra... Liverpul platio 25m od toga...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Kad se sve sracuna, 75m funti je ukupan novac od svih transfera za Kina... Oko 96m evra... Liverpul platio 25m od toga...
                          Zasto nisam iznenadjen.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Mozda ga i Kerol stigne u skorije vreme! Ima vec 35m funti na svom kontu...

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Malo cudne ove liste, kako je toliko para potroseno na Keane-a?

                              A ne znam kako je na Eto'o-a potroseno toliko para, kada je promenio covek tri kluba. Barsa ga nije platila vise od 15 miliona, Anzhi ga je platio 25, ispade da ga je Inter platio 55..

                              Kod Robinha je cini mi se isto greska. 25 miliona kada je presao u Real, 39 u City i 21 u Milan kada je presao.

                              EDIT: Eto'o je placen 24 miliona kada je dosao u Barsu, moja greska.
                              25+39+21=85

                              EDIT: pardon nisam video ovu drugu listu gde je 95
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Uli Hoeneß (predsjednik Bayerna) u intervjuu za Bild: "Da je Mario Gomez veliki napadač, bili bi aktuelni šampioni Evrope."

                                Comment

                                Working...
                                X