Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Hahaha... prosto mi je nemoguce da si ti izjavio nekome "ti ocigledno znas sve" s obzirom da si ti jedini clan na ovom delu foruma koji je u svakoj corbi mirodjija. Samo tvoje misljenje je vazno, tvoja mora da bude zadnja... 10 ljudi izjavi kako je Falkao bolji igrac od Gomeza, kompletniji ali ti i dalje teras svoje.
    Da si citao kao sto nisi ili ne umes video bi da ja nemam problem sa tim da je ovaj cisto fudbalski bolji ali da mora jos puno da se dokaze da bi dosao do toga da ga stavis u isti kos sa Mariom Gomezom. Denilson je bio najbolji igrac na svetu sto se tice samo fudbalskog dela pa nije stigao dalje od Betisa.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Dobro koliko je onda nudjeno? Koliko je nudjeno za Robena? Za Svajnija?
      Za Riberija je nudjeno cini mi se najvise 30 miliona + neki bonusi i to od strane Reala pre par sezona.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Za Riberija je nudjeno cini mi se najvise 30 miliona + neki bonusi i to od strane Reala pre par sezona.


        Samo ukucao Real Madrid bid for Ribery, nista vise.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Da si citao kao sto nisi ili ne umes video bi da ja nemam problem sa tim da je ovaj cisto fudbalski bolji ali da mora jos puno da se dokaze da bi dosao do toga da ga stavis u isti kos sa Mariom Gomezom. Denilson je bio najbolji igrac na svetu sto se tice samo fudbalskog dela pa nije stigao dalje od Betisa.
          Dobro, eto nesto novo sam naucio!

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Da si citao kao sto nisi ili ne umes video bi da ja nemam problem sa tim da je ovaj cisto fudbalski bolji ali da mora jos puno da se dokaze da bi dosao do toga da ga stavis u isti kos sa Mariom Gomezom. Denilson je bio najbolji igrac na svetu sto se tice samo fudbalskog dela pa nije stigao dalje od Betisa.
            Jebem li ga ja koji gotivim Denylson-a najvise na svijetu ovo ne bih izjavio ni da sam ceo dan drogiran

            Druga stvar da razjasnimo to cetvrto mjesto u Spaniji,kada je Atletico doveo Profesora Manzano-a da bude trener(bio im vec ranije trener) on je s ovim dosta solidnim igrackim kadrom trebao da se bori za LS,ali je u velikom dijelu sezone u kom je bio trener forsirao igru totalnu pogresnu za one kapacitete kojima je raspolagao,pokusao je da njeguje pas igru i da igra na posjed i zbog toga su u gostima punih par mjeseci bili katastorfalni.Dolaskom legende "Cholo" Simeone-a vracaju se realnoj formaciji s Arda-om,Adrian-om,Diego-om i naravno Falcao-om,a to su kontre i nakon toga oni prave dugi niz bez poraza i biljeze rezultate odmah iza Real-a i Barcelona-e,ali to nije bilo dovoljno,eto to je objasnjenje ako ti se ne svidja sta cu ti ja.Kriv je trener!?

            Aguero i Forlan sezonu prije nisu izborili LS u istoj takvoj Ligi,cak je Malaga,kao i Bilbao bili i slabiji nego sto su sada...jesu li to i oni losi,vidim Aguero u City-u ocajan,to je tvoj kriterij???
            Last edited by AK47; 15-07-12, 17:10.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Forlan je tragican bio u Interu kao povredjen, zapravo nespreman i jadan. Aguero je svetska klasa ali je vec bio mislima van Atletika, nije bio fokusiran uopste cele sezone igrao za sebe da nabije cenu, da izgura vecu platu. Znas i sam ako si gledao ja jesam jer me Atletiko privlacio uvek, fascinacija tim timom traje odavno jer oni vec 10 godina imaju konstantno tim za najvise ciljeve a svake godine smejurija. To mi je neverovatno.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Forlan je tragican bio u Interu kao povredjen, zapravo nespreman i jadan. Aguero je svetska klasa ali je vec bio mislima van Atletika, nije bio fokusiran uopste cele sezone igrao za sebe da nabije cenu, da izgura vecu platu. Znas i sam ako si gledao ja jesam jer me Atletiko privlacio uvek, fascinacija tim timom traje odavno jer oni vec 10 godina imaju konstantno tim za najvise ciljeve a svake godine smejurija. To mi je neverovatno.
                Sve ok,ali Denylson najjace fudbalsko znanje,pa kako jebem mu sve,ja sam gledao Betis samo zbog njega jer je dijabola teska,ali ova tvrdnja nema mjesta

                Ma ja volim Spansku ligu i uvijek cu je gledati bez obzira na sve,Atletico sam uvijek volio gledati...

                Forlan je napravio glupost odlaskom u Inter,njemu to nije trebalo nikako pod stare dane,lik je pokazao zadnjih godina kolika je klasa,pa i na Mundijalu gdje je bio nenormalan.Jednostavno nije on u 32. godini zivota bio dovoljno spreman za Seriu A...

                Evo ti ovdje ako ne vjerujes,Manzano je vodio ekipu 17 kola i zabiljezio 7 poraza.Kada je dosao Simeone biljeze samo 4 poraza(od toga dvije izgubili od Real-a i Barcelona-e) i cak 17 utakmica nisu izgubili nikako,na kraju su im falila 2 boda do LS,kriv Manzano i niko drugi

                http://www.sportsport.ba/tabela/%C5%...%A9tico-M./202
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Videcemo ove sezone. Opet nece uci u LS, mozemo i da se kladimo Denilson imao fudbalski skillset najbolesniji, dribling na lopti, dribling telom, u trku, iz mesta, sut, centarsut, brzina, sve sto se danas placa 50 miliona. Da se sad rodi takav igrac u Brazilu to je 50 miliona.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Videcemo ove sezone. Opet nece uci u LS, mozemo i da se kladimo Denilson imao fudbalski skillset najbolesniji, dribling na lopti, dribling telom, u trku, iz mesta, sut, centarsut, brzina, sve sto se danas placa 50 miliona. Da se sad rodi takav igrac u Brazilu to je 50 miliona.
                    Polako dok vidimo igracki kadar pa cemo vidjeti,nije zurba ima vremena,ja mislim da sada sigurno hoce ako im ostane ovaj igracki kadar i Cholo

                    Sve,sve,ali on najjaci,ma ni pricati
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Polako dok vidimo igracki kadar pa cemo vidjeti,nije zurba ima vremena,ja mislim da sada sigurno hoce ako im ostane ovaj igracki kadar i Cholo

                      Sve,sve,ali on najjaci,ma ni pricati
                      Da nije imao glavu koju je imao Milan/Real, fantasticna karijera, u trenutku kada je presao u Betis bio je malo je reci senzacija. Prebolesni Denilson, igrao 1 vs 3 kad hoces, ne moze da mu se uzme lopta. Al' Brazilac lud, ko pusten s lanca. Kad budes bi spreman na opkladu moze, Malaga i Valensija idu u LS i sledece sezone.

                      Comment


                      • bio je fantastican igrac... a i tad je Betis bio daleko bolji i ozbiljniji nego sto je to sada slucaj...
                        ali evo gledam... da li je moguce da je za 7 godina i 186 utakmica za Betis dao samo 13 golova?! jeste bio levo krilo, nisu mu golovi bili primarni, ali opet...
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          bio je fantastican igrac... a i tad je Betis bio daleko bolji i ozbiljniji nego sto je to sada slucaj...
                          ali evo gledam... da li je moguce da je za 7 godina i 186 utakmica za Betis dao samo 13 golova?! jeste bio levo krilo, nisu mu golovi bili primarni, ali opet...
                          Sta kad ga ne interesuje, on ne vidi ni gol ni saigrace, spusti glavu i dribla dok mu ne uzmu

                          Comment


                          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            bio je fantastican igrac... a i tad je Betis bio daleko bolji i ozbiljniji nego sto je to sada slucaj...
                            ali evo gledam... da li je moguce da je za 7 godina i 186 utakmica za Betis dao samo 13 golova?! jeste bio levo krilo, nisu mu golovi bili primarni, ali opet...
                            Nije covjek volio da suta,samo bjezao na krilo i driblao,cak i kad je imao opciju da ide prema sesnaestercu nije je bas uzimao u razmatranje ili ne dao Bog da loptu dohvati desnom nogom i da suta s njom,nije to kod njega bilo moguce
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Jesi li svestan, da nikada u svojoj istoriji Bajern Minhen nije prodao igraca koji mu je kljucni faktor u igri. Da li si svestan? Smejes se a ne znam kome, mozda sebi jedino. Pa tog Riberija i Svajnija pokusava pola Evrope da dovede svake godine otkad su u klubu niko nije bio ni blizu, Real je davao za Riberija sve sto moze da se da. Mislis da su razmotrili jednu ponudu? Jednu jedinu? Ni u ludilu. Iako te ne gotivim mislio sam da si bar ozbiljan.
                              Greska,i to poprilicno velika ovdje...mislis nisu uzeli pare za igraca koji im je bio klucni faktor u igri,otisao je najvazniji,najbolji,a to je Michael Ballack,jos mu zamjenu nisu nasli i nece jos dugo

                              Izvinjavam se za dupli post...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Greska,i to poprilicno velika ovdje...mislis nisu uzeli pare za igraca koji im je bio klucni faktor u igri,otisao je najvazniji,najbolji,a to je Michael Ballack,jos mu zamjenu nisu nasli i nece jos dugo

                                Izvinjavam se za dupli post...
                                Pa nije ga prodao. Igrac je sam odlucio da ode posle isteka ugovora. Oni su uradili sve sto je do njih.

                                Comment

                                Working...
                                X