Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svejedno, ne kazem da je jedini zasluzan i da je sam doneo ali je ocigledno bio najvazniji igrac, pogotovo sto ponavljam da nije igrao tada na isti nacin...

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Svejedno, ne kazem da je jedini zasluzan i da je sam doneo ali je ocigledno bio najvazniji igrac, pogotovo sto ponavljam da nije igrao tada na isti nacin...
      Covek je klasicni poacher, loptu u posedu ima 10 sekundi po mecu kao sto i treba, da gol i dovidjenja. To je taj tip igraca i on ne zna drugacije. Tehniku nema, pas nema, pregled igre nema, igru ledjima od gola nema. Zna da se krece i da zavrsi akciju i to je ono sto svaki spic treba da radi, od njega dosta. Ceo zivot igra ovako samo sto to u Bajernu vise dolazi do izrazaja.
      sigpic

      Comment


      • Mnogo je vise sutirao iz daljine u Stutgartu a posto su skoro uvek igrali sa 2 spica nije malo puta izvukao loptu u dubinu i odlozio na stranu hiljadu puta, i onda im ide napad po boku gde on dolazi na drugu stativu kod centarsuta. Tako su dali gomilu golova, ne naravno sve na njega ali posle takvih akcija gde spic odnese loptu ledjima okrenut golu i izbaci krilo ili beka u prostor i to su radili jer nisu imali poluspica.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Mnogo je vise sutirao iz daljine u Stutgartu a posto su skoro uvek igrali sa 2 spica nije malo puta izvukao loptu u dubinu i odlozio na stranu hiljadu puta, i onda im ide napad po boku gde on dolazi na drugu stativu kod centarsuta. Tako su dali gomilu golova, ne naravno sve na njega ali posle takvih akcija gde spic odnese loptu ledjima okrenut golu i izbaci krilo ili beka u prostor i to su radili jer nisu imali poluspica.
          On je tresao mreze, Kakau je radio ostatak posla.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            On je tresao mreze, Kakau je radio ostatak posla.
            Objasnim ti otprilike kako su funckionisali i ti mi napises Kakau jer radio ostatak posla, neozbiljan si skroz.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Objasnim ti otprilike kako su funckionisali i ti mi napises Kakau jer radio ostatak posla, neozbiljan si skroz.
              Znam ja kako je Stutgart funkcionisao i nisam nimalo neozbiljan a ti imas neku svoju teoriju o Mariju Gomezu kao igracu koji zna da uradi nesto vise od zavrsnice. Naravno, ta zavrsnica je ogromna stvar jer je svrha dati gol ali on vise od toga ne zna niti je znao. Kad primi loptu u noge van sesnaesterca to je smehotresno, posebno ako je okrenut ledjima. Radi covek skoro savrseno to sto radi i to je to.
              sigpic

              Comment


              • Sada ne radi to sto je igrao u Stutgartu, ne trazi se to od njega. Golove daje, jos bolje ali ledjima od gola ne igra vise uopste.

                Comment


                • Necu vam se mijesati u raspravu jer sam mrtav umoran s puta,samo ovo da napisem,cetri najbitnije utakmice ove sezone covjeka koji se odaziva na ime Mario "DRVO" Gomez

                  1. Borussija-Bayern,bitka za naslov prvaka Njemacke,nije primio loptu,da ne govorim o sansama kojih nije bilo jer se ne zna postaviti balvan
                  2.Bayern-Chelsea,mala promjena,nije ZNAO primiti loptu,balvan
                  3.Bayern-Borussija,finale kupa Njemacke,opet nije primio loptu,balvan
                  4.Njemacka-Italia,nije primio loptu,balvan

                  Bayern u ove dvije sezone u kojima je on prva postava ne moze da osvoji nista s onakvom ekipom,kada je igrao Olic dupla kruna,klasa je Mario
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Necu vam se mijesati u raspravu jer sam mrtav umoran s puta,samo ovo da napisem,cetri najbitnije utakmice ove sezone covjeka koji se odaziva na ime Mario "DRVO" Gomez

                    1. Borussija-Bayern,bitka za naslov prvaka Njemacke,nije primio loptu,da ne govorim o sansama kojih nije bilo jer se ne zna postaviti balvan
                    2.Bayern-Chelsea,mala promjena,nije ZNAO primiti loptu,balvan
                    3.Bayern-Borussija,finale kupa Njemacke,opet nije primio loptu,balvan
                    4.Njemacka-Italia,nije primio loptu,balvan

                    Bayern u ove dvije sezone u kojima je on prva postava ne moze da osvoji nista s onakvom ekipom,kada je igrao Olic dupla kruna,klasa je Mario
                    Eto... covek i mrtav umoran pogodi sustinu cele diskusije!

                    Comment


                    • Real Bajern, penal nad Gomezom. Bajern Real, gol Gomez. na 14 utakmica u LS 13 golova. Doktor.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Real Bajern, penal nad Gomezom. Bajern Real, gol Gomez. na 14 utakmica u LS 13 golova. Doktor.
                        Sve beskorisni golovi,nigdje trofeja ni na vidiku,da je Olic bio zdrav prosle godine bilo bi makar nesto,kao sto je i bilo dok je igrao,s Mario-om u prvom timu Borussija ne mora da brine,Lewandowski jeste cudan igrac,ali da go makar kada treba,za razliku od covjeka koji ne zna loptu primiti...naravno samo pricam o Mario-u,ne pada mi na pamet da ga poredim s Falcao-om,to je kao da poredis Golf i najbolju masinu na planeti,Mercedes
                        Last edited by AK47; 15-07-12, 10:35.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Real Bajern, penal nad Gomezom. Bajern Real, gol Gomez. na 14 utakmica u LS 13 golova. Doktor.
                          Znas sam da to nije mjerilo, jos kad se zna da je vise od pola golova zabio u dvije utakmice od 14. Ali ako ponovi sezonu sto se golova tice lagano ce uci u deset najboljih strijelaca koji su igrali u Bundesligi.
                          Last edited by danijelkr; 15-07-12, 10:19.

                          Comment


                          • I ako ce me glava boleti posle ovoga moram se sloziti sa mvpom.
                            Dajte bre ljudi covek ima loptu u posedu u toku cele utakmice pola minuta i zabije 2 gola, to je napadac.
                            13 golova u LS, ne moze drvo to uraditi.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Mario Gomez je unapredjena verzija Pipa Inzagija a Pipo Inzagi je spic kojeg bih verovatno posle debelog Ronalda prvog uzeo za svoju ekipu. Covek je masina za golove, to samo trpa pa pobogu ove sezone je dao 41 gol prosle 39 u poslednjoj sezoni u pisljivom Stutgartu dao 35, neverovatan je moze da natrpa vise nego sto mozes da izbrojis. Fali mu jos 6 golova da postigne 100 za Bajern. Apsurdno je uporedjivati Falkaa sa njim. Jednostavno nisu ista klasa. Kada Radamel bude imao za pola nokta slicna dostignuca onda mozemo da pricamo.

                              Comment


                              • Ali Pipo je bio car <3
                                Razlika izmedju njih dvojice je sto je Gomez fizicki mnogo jaci. Samim tim izaziva jos vece divljenje prema ovom zabaru i onome sta je radio godinama. I onda lupaju to sto moze Pipo mogu svi, mogu al sutra malo. Osecaj za gol i pozicioniranje za 10 bre.
                                I po meni, Gomez > Falcao any time.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X