Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Jedini je tu problem sto imate Ozila i sto bi on patio na krilu, a bolji je plej od Luke tu nema price. Tako da vam ne treba realno ali da vrijedi tih para vrijedi
    Ozil bolji od Luke,ma nije,doci cemo i do toga da nije,to sto onaj petom sa 25 metara bez gledanja asistira nema veze,bice Luka i bolji,jbt kao da citam medije kod susjeda

    45 miliona,jebem ti drzavu,mrs...De Rossi je mogao doci ili Schweinsteiger za te pare,to su ustvari ozbiljni igraci za promjenu!!!
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Au sto si nesto nervozan.
      Dobices igraca svjetske klase, dobices fantazistu covjece. Ne treba vam ni De Rosi, ne treba vam ni Svajni, ne treba vam ni Luka, ali Real je to, kad ne bi trpao ne bi bio Real.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Au sto si nesto nervozan.
        Dobices igraca svjetske klase, dobices fantazistu covjece. Ne treba vam ni De Rosi, ne treba vam ni Svajni, ne treba vam ni Luka, ali Real je to, kad ne bi trpao ne bi bio Real.
        Jesam jebote kako da ne budem 40 milki(evo Marchisio kaze bit ce i preko) za covjeka koji u defanzivi ne postoji,nekad dodje i nema ga uopste,dobar igrac,ali 40 milki je svemirska cijena covjece

        Treba Real-u pored Alonso-a igrac koji moze vise doprinijeti u ofanzivi i samoj konstrukciji igre od Khedira-e, ali i da u defanzivi imas nekakve koristi od njih,a to su De Rossi,Witsel,Scweinsteiger i Martinez,nije Luka taj
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ono sto Luka radi na terenu je vise od asistencija... Pogledaj Iniestu, i njegovu statistiku.. Sve ce ti biti jasno.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ono sto Luka radi na terenu je vise od asistencija... Pogledaj Iniestu, i njegovu statistiku.. Sve ce ti biti jasno.
            Pa pogledaj ti,Iniesta 1 na 1 ubija,kad nema loptu on kao osa vreba,a Luka kao beskicmenjak samo gleda
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Proveo je 4 godine tu,24 asistencije,prezivjet ce Tottenham nekako,ne sekirajte se ljudi ako Moutinho za dvije ne napravi isto toliko evo vam sta god hocete
              Cavi ima asistenciju kada prodje 4.1 utakmica u karijeri Luka 4.9. Uporedis timove za koje je do sada igrao Luka i za one za koje je igrao Cavi i dodjes do zakljucka da nije bas toliko los

              Da se ja pitam naravno Markizio ali eto nece njega da dovedu

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Cavi ima asistenciju kada prodje 4.1 utakmica u karijeri Luka 4.9. Uporedis timove za koje je do sada igrao Luka i za one za koje je igrao Cavi i dodjes do zakljucka da nije bas toliko los
                Nije bas tako los,to je meni 20-25 plafon,ali nije za Real,Xavi je za njega izmislio svijet,a ni njega ne volim,evo i potvrde od najjaceg admina na svijetu


                Akisa,stojim uz tebe,Luka kosta do 25miona,kakvu crni 45,nije Xavi ili Iniesta xD
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jesam jebote kako da ne budem 40 milki(evo Marchisio kaze bit ce i preko) za covjeka koji u defanzivi ne postoji,nekad dodje i nema ga uopste,dobar igrac,ali 40 milki je svemirska cijena covjece

                  Treba Real-u pored Alonso-a igrac koji moze vise doprinijeti u ofanzivi i samoj konstrukciji igre od Khedira-e, ali i da u defanzivi imas nekakve koristi od njih,a to su De Rossi,Witsel,Scweinsteiger i Martinez,nije Luka taj
                  Ja mislim da vec imate dovoljno radnika i da vam ne treba igrac kao sto je De Rosi, koji je strasan igrac tu nema price. Cavi i Kedira, tu je i Las, naprijed standardni trozubac. Ako Luka dodje kapiram da bi Di Maria izvisio samo mislim da bi to bilo gusenje Ozila, to je jedini problem. Ne sumnjam da bi se Luka snasao izvanredno i da bi pokazao tu klasu koju posjeduje, a ogromna je sto se mene tice
                  sigpic

                  Comment


                  • Inijesta koliko god veliki da bio ne mozes da ga volis. Izgleda kao da je upravo prelezao leukemiju jbt. On je van razgovora, necu o njemu da pricam. Modric u timu jacine Barselone je Xavi bez problema. Igrao covek u Totenhemu i Dinamu ceo zivot, videces ga u gigantu kako ce to da izgleda. Od Piksija jos ovi prostori nisu videli takvu vrstu talenta.

                    Comment


                    • Jesi ti vidio De Rossi-a na Euru sada koji je to majstor,Lass je vodonosa vec godinu dana,kad se Arbeloa povrijedi on uleti na beka malo...Khedira je dobar,ali je krut treba neko ko je veci majstor kao ova 4 lika koje sam nabrojao...posebno Martinez koji je dobar u oba pravca

                      Jbt vi kao da pricate o Pirlo-u,a ne o Luki...Ozil-a i njega porediti
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Inijesta koliko god veliki da bio ne mozes da ga volis. Izgleda kao da je upravo prelezao leukemiju jbt. On je van razgovora, necu o njemu da pricam. Modric u timu jacine Barselone je Xavi bez problema. Igrao covek u Totenhemu i Dinamu ceo zivot, videces ga u gigantu kako ce to da izgleda. Od Piksija jos ovi prostori nisu videli takvu vrstu talenta.
                        Njega da poredis s Papetom Susicem koji je protiv Partizan-a polupijan predriblao pola ekipe i dao go,Argentince sramotio po 4 komada trpao,i njega mi poredis s ovom pjevacicom Magazina,ja dalje ne idem...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ono sto Luka radi na terenu je vise od asistencija... Pogledaj Iniestu, i njegovu statistiku.. Sve ce ti biti jasno.
                          Dao sam ti primer, a i Mvp ti je dao jedan takodje. Jednostavno madjionicar na terenu, vidi ono sto drugi ne mogu, kompletan arsenal kada je u pitanju pas igra, bilo da je zemlja ili vazduh. Defanziva nije bitna, on ionako nije bio zaduzen za to u Spursima, vec Sandro, Hadlstoun, ili neko treci, a i nije bas tolika rupa kao sto pricas jbg.. On ce u Realu biti 10-ka, rotirace se Ozilom, Ronaldo setajuce krilo, to je taj sistem iz koga Di Maria ispada.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Njega da poredis s Papetom Susicem koji je protiv Partizan-a polupijan predriblao pola ekipe i dao go,Argentince sramotio po 4 komada trpao,i njega mi poredis s ovom pjevacicom Magazina,ja dalje ne idem...
                            Pape Susic je igrao malo pre Piksija koliko se secam? Da, u pravu sam, celih 10 godina je stariji, trebalo bi to da znas

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Jesi ti vidio De Rossi-a na Euru sada koji je to majstor,Lass je vodonosa vec godinu dana,kad se Arbeloa povrijedi on uleti na beka malo...Khedira je dobar,ali je krut treba neko ko je veci majstor kao ova 4 lika koje sam nabrojao...posebno Martinez koji je dobar u oba pravca

                              Jbt vi kao da pricate o Pirlo-u,a ne o Luki...Ozil-a i njega porediti
                              Ma De Rosi je strasan igrac ali je Cavi zabetoniran a kako je samo Kedira grizao na Euru. Steta bi bila da on mora na klupu, Las jeste vodonosa ali ima velikana kod kojih bi lagano igrao u prvom timu. Tri imate centralna/zadnja vezna, dosta!

                              Ne bolji mi je Ozil tu nema price samo kazem da Luka vrijedi te pare, vrijedi jer je jedan od rijetkih fantazista danas, majstorcina!
                              sigpic

                              Comment


                              • Moram samo da iskoristim priliku da napljujem Kediru i da Lass moze da ga nacrta u toj ulozi koja treba Realu.
                                Lass > Khedira!
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X