Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ne ide da ispadnu Italijani ili Spanci zbog Hrvatske. Ne ide to tako. Mora da se zna neki red.
    Da, zato nas suci iskasape jbg.

    Comment


    • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
      Da, zato nas suci iskasape jbg.
      Pa upravo zbog toga. Ne znam zasto se cudis.

      Comment


      • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
        Opa bato ovo su teski kompleksi. TESKI. Otud tolko lazes.
        Ja? Da li si primetio da nijedan tvoj komentar na temu sudija nisi imao absolutno ni sa cim da dokazes? Samo tvoja prazna prica. Daj da vidimo taj svet o kome pricas. Ocigledno ne zivimo u istom. Jedini sa kompleksima si ti, sto se jasno vidi tvojim "nemoj da se lazemo" komentarom upucenom Nebojsi. To sto ti nas ocigledno ne volis, ne znaci da svi mi uzvracamo istom mrznjom, ima nas normalnih i na jednoj i na drugoj strani. Navedi jedan razlog zbog cega mislis da je Nebojsa lagao? Jer je objektivan? Nesto mi govori da nije to.

        Comment


        • Ajde prekidajte,i ajmooo malo se smiri,danas si dosao sa odmora,i sada odmah skocio sa svima u raspravu o skakljivoj temu,predji temu i kreni o necemu drugom toliko sporta ima,dobronamjerni savjet.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Sa kompleksasima koji se sluze lazima da pokazu kako su oni "u pravu" jednostavno ne komuniciram. Takvi najbolje znaju da je onaj drugi u pravu, onaj cije timove mrze, otud tolki kompleksi i lazi u njihovim postovima. To svako zna, i to je itekako prezvakana prica. Niko iole ozbiljniji uopce nece komunicirati sa takvima. Eventualno 2-3 posta.

            Comment


            • nisam ja sa nicim poceo. poceo je nebojsa.
              ja sam samo naveo zasto smo ispali i da je steta sto smo pokradeni jer smo mogli daleko.

              Comment


              • Tema je trenutno zakljucana i kad bude ponovo otvorena za diskutovanje nema povratka na ovo danasnje.

                Comment




                • Lopta zalijepljena za kopacku.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ovo je izjava covjeka koji ima vecinski udio u Gansovom ugovoru

                    Ganso vise nece igrati za Santos, a odluka je konacna.
                    Odmah su ga povezali sa PSG-om, ali bi ga ja volio vidjeti u Spaniji ili Italiji.

                    Comment


                    • Modric je izmislio fudbal za Mutinja
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Modric je izmislio fudbal za Mutinja
                        Meni nije,nikako,Luka je prenapuhan,koliko golova je taj covjek namjestio,koliko pobjeda je donio svojoj ekipi u borbi za LS pored onako losih Chelsea,Arsenal-a,kad je malo sezona odmakla njega nigdje nije bilo,jebem ti vise i Modrica i price,dobar igrac i to je to,kakvih 40 miliona i vise,zbog cega???

                        Moutinho uvijek dobar,u Porto-u je zadnje dvije godine jedan od najvaznijih,a i za repku fenomenalan
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ne mozes da poredis Porto i Totenhem, ne mozes da poredis PL i Zon Sagres. Pogledaj Lukinu konstituciju i sta on radi, kako plese, izuzetno lucidan igrac, njegove lopte imaju oci, rezu odbrane. Pokazao je sad i na Euru odlicne stvari i kako samo otvara prostor. A kad je mogao u PL zamisli sta bi radio u Primeri, ima pet puta lakse da mu bude.
                          Mutinjo je solidan igrac, Luka je svjetska klasa sto se mene tice i vrijedi bar 35 milki, dok Mutinja preko 20 nikad ne bi platio
                          sigpic

                          Comment


                          • 40 je malo. Nece ga pustiti Tot za 40, mozda funti.

                            Comment


                            • Jebem ti i Real i sve za koga oni daju 40-45 milki,a ja vam kazem da ce vezni red Tottenham-a da iznenadjujuce progleda kad on ode,vidim i AVB se sjebao kad je vidio da ce ovi dati toliki kes,zna da ce s tim parama da napravi pravu ekipu,lik kao sto bih i ja na njegovom mjestu,samo ceka da ode zutokljunac...u defanzivi ne postoji covjek.Nikad mi nije ovako krivo bilo sto neko dolazi u Real,mozda slicno sam reagovao kad je Beks trebao da dodje,ali ovaj mi je jos mrzi

                              Proveo je 4 godine tu,24 asistencije,prezivjet ce Tottenham nekako,ne sekirajte se ljudi ako Moutinho za dvije ne napravi isto toliko evo vam sta god hocete

                              Ozil 15 milki,dvije godine 50 asistencija,skoro 1 po svakoj tekmi,a Real-u svi bunker igraju osim Barcelona-e
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Jedini je tu problem sto imate Ozila i sto bi on patio na krilu, a bolji je plej od Luke tu nema price. Tako da vam ne treba realno ali da vrijedi tih para vrijedi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X