Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Taman kad covek pomisli da FIFA ranking ne moze biti smesniji, oni stave Engleze na 4. mesto
    FIFA tu nista ne odlucuje, koristi se klasicna statisticka metoda kao na ATP listama.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      FIFA tu nista ne odlucuje, koristi se klasicna statisticka metoda kao na ATP listama.
      FIFA bira metodu i kako ce napraviti ceo sistem rankovanja. Tenis i fudbal su potpuno razliciti i koristiti istu stastisticku metodu za fudbal je suludo. Zato im taj ranking niko u svetu ne shvata ozbiljno.

      Comment


      • p4p1 evo ti sistem kako se boduje i ako ima bolji dosad bi neko ko je protiv ovog napravio posteniji sistem bodovanja
        http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post706537

        Niko nije povlasten, ako si to mislio.

        Comment


        • Ma ne, nije mi poenta bila da treba da se menja ili tako nesto. Samo kazem da je uvek bio daleko od realnog stanja, i da ga niko ne uzima za ozbiljno (tipa - Ne mozes da kazes nekome "Hej, Englezi su bolji od Brazilaca, pogledaj FIFA ranking!") Verovatno je nemoguce ili veoma tesko napraviti realniji sistem, ali ovaj, kakav je sad, sluzi samo za podsmevanje sirom sveta.

          Comment


          • Dočekao sam i to da Brazil ne bude u TOP10 !!!
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment



            • не знам да ли је већ неко негде поставио, али и Јапанци имају Балотелија
              Било како било у питању је голчина ;)

              Comment


              • I eto u finalu Eura su igrali timovi iz naše skupine a mi bi bili prvi u toj skupini da nas sudac nije pokrao.

                Comment


                • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                  I eto u finalu Eura su igrali timovi iz naše skupine a mi bi bili prvi u toj skupini da nas sudac nije pokrao.
                  Sto implicira sta, da ste trebali da budete sampioni? Da se razumemo, jako mi je zao sto je Hrvatska ispala, navijao sam za njih protiv Spanaca, ali ove sta bi bilo kad bi bilo kombinacije, mi idu malo na nerve, od svih balkansih naroda. I naravno opet je sudija kriv, a ko drugi...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Nemoj da se lažemo, vidim da si imao težak euro.

                    Mogli smo biti i sampioni, to nije teško zaključiti ali želio sam reći da smo jaki.

                    Comment


                    • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                      Nemoj da se lažemo, vidim da si imao težak euro.
                      Nikako, odlican je bio. Da su Englezi otisli nesto dalje bio bi savrsen.

                      Dobri ste bili, tu nema price. Samo je kuknjava za sudijama uvek kontraproduktivna.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ma nikako naravno, bitno da si ti meni brze-bolje odgovorio. negativno naravno, "Sto implicira sta, da ste trebali da budete sampioni?", "I naravno opet je sudija kriv, a ko drugi..."
                        A cijeli svijet je rekao da smo pokradeni, UEFA najurila suca zbog toga, Spnajolci sami priznali kao i Nijemci (jer je njihov sudac). To pises, i onda kazes da si navijao za nas hahaha.
                        Kazem, nemoj da se lazemo.

                        Comment


                        • Ma samo mi smeta kuknjava na sudije nista drugo, nisi prvi kojem to kazem.

                          A u fudbalu se za reprezentacije ne nerviram uopste, jedino za Zvezdu i Liverpul navijam, za ostalo me bas briga realno, nije vredno gubljenja zivaca. Ako mislis da mi je zao sto reprezentacija Srbije nije ucestvovala, nije nimalo.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                            A cijeli svijet je rekao da smo pokradeni, UEFA najurila suca zbog toga, Spnajolci sami priznali kao i Nijemci (jer je njihov sudac). To pises, i onda kazes da si navijao za nas hahaha.
                            Kazem, nemoj da se lazemo.
                            Hahaha, aj ne lupaj gluposti. Koji je to celi svet? Uveravam te da posecujem vise internacionalnih foruma od tebe, nigde nisam video da "ceo svet" prica da ste pokradeni. Cak sta vise, to ni Hrvati koje znam nisu pricali. Kako su vas to "pokrali"? Gde su ti Spanci koji su to priznali i odakle ti to da je UEFA najurila sudiju zbog navodne kradje? Jedina stvar koju mozes reci je da niko ne bi prosao grupu sa Spancima i Italijinama i da niste imali srece u zrebu. To sto je Nebojsa realan, ne znaci da nije navijao za vas - i nije jedini, ali ti ocigledno imas neka uvrnuta shvatanja. Nisi realan, i kao sto je Nebojsa pomenuo, to je taj balkanski mentalitet - "Sudija je kriv" i kad jeste i kad nije.. Nemoj da si butthurt.

                            Comment


                            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                              Ma nikako naravno, bitno da si ti meni brze-bolje odgovorio. negativno naravno, "Sto implicira sta, da ste trebali da budete sampioni?", "I naravno opet je sudija kriv, a ko drugi..."
                              A cijeli svijet je rekao da smo pokradeni, UEFA najurila suca zbog toga, Spnajolci sami priznali kao i Nijemci (jer je njihov sudac). To pises, i onda kazes da si navijao za nas hahaha.
                              Kazem, nemoj da se lazemo.
                              Ne ide da ispadnu Italijani ili Spanci zbog Hrvatske. Ne ide to tako. Mora da se zna neki red.

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Hahaha, aj ne lupaj gluposti. Koji je to celi svet? Uveravam te da posecujem vise internacionalnih foruma od tebe, nigde nisam video da "ceo svet" prica da ste pokradeni. Cak sta vise, to ni Hrvati koje znam nisu pricali. Kako su vas to "pokrali"? Gde su ti Spanci koji su to priznali i odakle ti to da je UEFA najurila sudiju zbog navodne kradje? Jedina stvar koju mozes reci je da niko ne bi prosao grupu sa Spancima i Italijinama i da niste imali srece u zrebu. To sto je Nebojsa realan, ne znaci da nije navijao za vas - i nije jedini, ali ti ocigledno imas neka uvrnuta shvatanja. Nisi realan, i kao sto je Nebojsa pomenuo, to je taj balkanski mentalitet - "Sudija je kriv" i kad jeste i kad nije.. Nemoj da si butthurt.
                                Opa bato ovo su teski kompleksi. TESKI. Otud tolko lazes.

                                Comment

                                Working...
                                X