Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma cak i da je Mirko graciozniji ili genijalni od Dzeke, uvek, ali uvek bi birao Edina pre Mirka... Dzaba sto je ovaj kao genije, a ne moze da postigne 10 komada na polusezoni, a cujem dao je samo 3 za Juve ove sezone, sto je smehotres... Baci Dzeku u Serie A, bice prvi strelac te lige garant, on je stvoren za takvu ligu, a i cujem da je Juve ozb zainteresovan... Te price da je Mirko lenj ili sta vec su samo izgovor, kako bi se njegov talenat i skill jos vise uvecao ili sta vec... Cenim ja njega kao igraca i sve, ali ne mozes biti velik igrac ako samo jednu tekmu odigras genijalno a sledecih 10 se ne vidis na terenu, jednostavno ne mozes...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ubedjujete me u nesto sto i sam kazem. Korisniji je igrac Edin kao sto je Inijesta korisniji od Ozila kao sto je bio Kaka od Ronaldinja ili Pele od najveceg ikad. Mandusicu ti nisi lepo procitao, samo bi mi udarao kontru pa se zaneses. Ne preziru Edina vec moderni fudbal koji je realno smesan u odnosu na ono pre 10 godina.

      Comment


      • Inace Ozil je sinoc dobio nagradu za najboljeg igraca Njemacke,sto svakako jeste i to ubjedljivo...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Inace Ozil je sinoc dobio nagradu za najboljeg igraca Njemacke,sto svakako jeste i to ubjedljivo...
          Ozil maestro smesno izgleda kad sa neverovatnom lakocom protne igracu kroz noge, kako prefinjeno to uradi
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Ozil maestro smesno izgleda kad sa neverovatnom lakocom protne igracu kroz noge, kako prefinjeno to uradi
            Meni je iskreno najinteresantnije kada na malom prostoru odigra milion dodavanja,kao da ima cijeli teren na raspolaganju,igraci mnogo jaci od njega ne smiju da idu na njega jer znaju da sve zna iako djeluje slabasno,prosle godine hiljadu asistencija,a i ove ce sve su prilike
            Last edited by AK47; 01-03-12, 20:07.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kad se samo sjetim kako su Ozila sutnuli zbog Rakitica. A di je Rakitic sad, a di je Ozil cccc.

              Originally posted by Condition23 View Post
              Sta ce Luka kad je genije a ne moze sve sam. Sto se mene tice ne moze da se porede saigraci iz reprezentacije i Totenhema. U Totenhemu mu je mnogo lakse i mogu da mu zvizde do ujutru, boljeg nemaju.
              Je je odlican je on. Bas je super gledao 10 sekundi kako Ibrahimovic stoji pored njega pa dodaje loptu za prvi gol. Prava klasa.
              Last edited by ajmooooooo!!!; 01-03-12, 16:30.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Meni je iskreno najinteresantnije kada na malom prostoru odigra milion dodavanja,kao da ima cijeli teren na raspolaganju,igraci mnogo jaci od njega ne smiju da idu na njega jer znaju da sve zna iako je djeluje slabasno,prosle godine hiljadu asistencija,a i ove ce sve su prilike
                Znao sam da ce postati igracina odmah za vrijeme SP u J.AfriKi. Elegantan maksimalno...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Znao sam da ce postati igracina odmah za vrijeme SP u J.AfriKi. Elegantan maksimalno...
                  Imao je on i prije toga odlicnu sezonu u Werder-u,igrao odlicno,ali je ostatak ekipe bio los.Na Mundijalu je izdominirao,cijela koncepcija igre je ovisila o njemu,a on se majstorski nosio s tim.Od kako je dosao u Real igra fenomenalno i maksimalno rizicno sto najvise odusevljava ljude...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Znao sam da ce postati igracina odmah za vrijeme SP u J.AfriKi. Elegantan maksimalno...
                    Pa tad je vec bio igracina. Istina, tada im je Muller bio uvjerljivo najbolji igrac.

                    Comment


                    • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                      Pa tad je vec bio igracina. Istina tada im je Muller biio uvjerljivo najbolji igrac.
                      Muller je odlican igrac slazem se,ali nije bio najbolji,a pogotovo ne ubjedljivo,pa Ozil je protiv Engleske i Argentine objasnio gotovo sam,mada je i ekipa stvarno strasna
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                        Pa tad je vec bio igracina. Istina, tada im je Muller bio uvjerljivo najbolji igrac.
                        Nije tada bio igracina. On je sada to, a tada je samo pokazivao raskos talenta i obecavao. ;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Muller je odlican igrac slazem se,ali nije bio najbolji,a pogotovo ne ubjedljivo,pa Ozil je protiv Engleske i Argentine objasnio gotovo sam,mada je i ekipa stvarno strasna
                          Svi su oni bili odlicni. Ali po meni Muller najbolji. A nije samo po meni, tako su pisali i njemacki i hrvatski mediji a cini mi se i svjetski. Tako su ljudi pisali na facebooku (moji prijatelji iz Hrvatske i Srbije). Nijemci su govoril da je igrao Muller da bi ih prosli. Protiv Engleza je Muller sasvim sigurno bio igrac meca.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Nije tada bio igracina. On je sada to, a tada je samo pokazivao raskos talenta i obecavao. ;)
                            A ne mozes reci za ODLICNU 10-ku (a to je uvijek igrac oko kojeg se tim vrti) polufinaliste SP-a da je "decko koji obecava". To je svjetska klasa.

                            Comment


                            • Te utakmice nemacke po meni su bili totalni fudbal,novi nivo fudbala,uzivancija je bilo gledati.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                                A ne mozes reci za ODLICNU 10-ku (a to je uvijek igrac oko kojeg se tim vrti) polufinaliste SP-a da je "decko koji obecava". To je svjetska klasa.
                                Obecavao nego sta. Pa jel njegova igra ista tada i sada? Normalno da je sada jos bolja jer je jos napredovao.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X