Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Legenda objasnila!
    http://www.soccerway.com/news/2012/F...knows-nothing/
    sigpic

    Comment


    • E jbg sad, ispade da se Messi dopinguje ceo zivot i da je prevarant... Ma aj'te molim vas...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Jbg,kad je neko najbolji uvek se trazi mana,i ja to razumem...takvi su ljudi.Koja je garancija da Ronaldo radi sve to,a da nije dopingovan?Nema garancije,tako da...uz to sto Ronaldo zivi na itekako nesportski nacin,a to niko ne komentarise...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaDjilkos View Post
          Jbg,kad je neko najbolji uvek se trazi mana,i ja to razumem...takvi su ljudi.Koja je garancija da Ronaldo radi sve to,a da nije dopingovan?Nema garancije,tako da...uz to sto Ronaldo zivi na itekako nesportski nacin,a to niko ne komentarise...
          Da zivi na izuzetno nesportski nacin ne bi nikad onako bio gradjen
          On je spreman ko zivotinja, utreniran je do bola.

          Comment


          • Scott Parker je novi kapiten reprezentacije Engleske,dali su traku njemu pored zivih Gerrard-a i Lampard-a koji su godinama u reprezentaciji
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • @Fanta
              cuo sam za operaciju i da ce biti rutinska...sve u svemu bice sve bolji i bolji

              @Powerslave
              Pojesce on one sprave iz teretane a posle prekida nece gledati gde bije. Samo ce mu lopta biti u glavi ostali igraci se odbijaju kao od zida

              @c-bosh
              Bio sam ubedjen da ce je dati Stivenu
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by c-bosh View Post
                Scott Parker je novi kapiten reprezentacije Engleske,dali su traku njemu pored zivih Gerrard-a i Lampard-a koji su godinama u reprezentaciji


                Ali to ce se promeniti kad dodje novi trener, ako dodje uopste, ne znam sta cekaju vise... Dobar je Parker, ali nije on za kapitena Engleske...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • covek igra na visokom nivou vec neko vreme, drago mi je bilo kada je presao u Totenhem, a sada jos vise zbog kapitenske trake, iako mi je licno Lampard omiljeni fudbaler

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post


                    Ali to ce se promeniti kad dodje novi trener, ako dodje uopste, ne znam sta cekaju vise... Dobar je Parker, ali nije on za kapitena Engleske...
                    Rajko car

                    Ryan Babel ‏ @RyanBabel
                    I respect Parker as a player, good midfielder .. But we are talkin about Steve G here..
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • sta je bosh..Parker,nego!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        sta je bosh..Parker,nego!
                        Samo opusteno

                        Dobar je Parker,ali mislim da je bilo boljih kandidata za kapitensku traku,to je sve...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • stivi dzi koji je u poslednje 2 godine odigrao jedva 30 utakmica, i to sasvim prosecno u najbolju ruku, bolje je ubaciti mladjeg igraca i uigravati ga umesto ovog rekonvalescenta

                          Comment


                          • ok,ajmo....kao na primer?


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              ok,ajmo....kao na primer?
                              Stiven,Lampard,Ferdinand,Terry pa i Rooney,sasvim dovoljno
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Steven Gerrard 89 nastupa za reprezentaciju 19 golova,Scott Parker 10 nastupa za reprezentaciju 0 golova.Svaka cast Parkeru na igrama u posljednje vrijeme ali pored zivog Stevena nikako ne moze biti kapiten,cak je i Harry koji trenira Parkera rekao da bi Steven bio kapiten ako on postan trener.

                                Ionako je ova reprezentacija cirkus,nadam se da ce se Gerrard oprostit od nje nakon Poljske i Ukrajine.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X