Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezdan je bio prvi asistent ali Grafite je takodje davao dosta dobrih lopti, secam se dobro. Sad koliko je toga bilo realizovano ne znam ali svakako da je bio najbolji igrac Volfsburga te sezone, to je neko moje misljenje. Edin je odlican igrac ali uvek bih pre izabrao Mirka u svom najboljem izdanju.

    Sekularac je igrac sa verovatno najvecim skillom ikad na ovim prostorima, on i Dejo ali je Dzajic najveci.
    sigpic

    Comment


    • Evo Akisa,nasao sam ;)
      Sezona 2008–09 Fußball-Bundesliga
      Spoiler

      Miske objasnio sa 20.asistencije,a Grafite namjestio masu golova Dzeki sa 11.asistencija,a Dzeko je imao 10.asitencija,toliko o tome
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Susic je bio legenda, barem po onome mecu protiv Argentine 1979-e u Splitu jer sam ga samo to gledao.
        Last edited by ajmooooooo!!!; 24-02-12, 16:04.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Zvezdan je bio prvi asistent ali Grafite je takodje davao dosta dobrih lopti, secam se dobro. Sad koliko je toga bilo realizovano ne znam ali svakako da je bio najbolji igrac Volfsburga te sezone, to je neko moje misljenje. Edin je odlican igrac ali uvek bih pre izabrao Mirka u svom najboljem izdanju.

          Sekularac je igrac sa verovatno najvecim skillom ikad na ovim prostorima, on i Dejo ali je Dzajic najveci.
          Ne osporavam nikoga naravno,nije mi to namjera nikako,ali evo ti pitaj caleta kakav je igrac bio Pape i kakav je on skill imao,nije najveci sigurno,ali samo ti pitaj kakav je igrac bio,nedavno je cak proglasen za najboljeg igraca PSG-a ikada,steta sto nije mogao otici ranije

          Eto Dzeko i Grafite su izjednaceni sa asistencijama,ja se sjecam da su mu Hasebe i Schafer pored Misketa najvise lopti namjestili,ali da je Grafite razvaljivao,jeste nema sta

          Sto se tice Vucinica,nema sta reci sta on moze jer sam svjestan toga,nemam tu sta da dodam,ja sam licno mislio da ce biti bolji igrac,medjutim kako vrijeme prolazi mislim da se i nece proslaviti
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ne osporavam nikoga naravno,nije mi to namjera nikako,ali evo ti pitaj caleta kakav je igrac bio Pape i kakav je on skill imao,nije najveci sigurno,ali samo ti pitaj kakav je igrac bio,nedavno je cak proglasen za najboljeg igraca PSG-a ikada,steta sto nije mogao otici ranije

            Eto Dzeko i Grafite su izjednaceni sa asistencijama,ja se sjecam da su mu Hasebe i Schafer pored Misketa najvise lopti namjestili,ali da je Grafite razvaljivao,jeste nema sta

            Sto se tice Vucinica,nema sta reci sta on moze jer sam svjestan toga,nemam tu sta da dodam,ja sam licno mislio da ce biti bolji igrac,medjutim kako vrijeme prolazi mislim da se i nece proslaviti
            Pricao mi je cale o svima ali za njega je Seki broj 1, omiljeni igrac i dan danas. Cale je cigan inace tako da je mozda tu malo i subjektivan ali ono sto mi je pokazivao od Sekija su stvarno neverovatne stvari i mnogo mi se dopalo to sto sam video. Seki, Dzajic, Pape, Dejo, Bobek i Piksi su po njemu sam vrh, ja sam ipak mlad i ne mogu ja sad puno o njima da pricam ali video sam snimke i od njih i jos mnogih drugih i siguran sam da bi i dan danas mogli da se pojave takvi da se u klubovima drugacije radi i da treneri pustaju talente da se igraju fudbala kao sto su nekad radili.
            sigpic

            Comment


            • Dzeko je trenutno najbolji spic iz ex-yu.
              Najbolji igrac ikad je bez sumnje Suker, jedini koji je na FIFA listi.
              Last edited by ajmooooooo!!!; 24-02-12, 21:31.

              Comment


              • Dojadi vise sa Fifa listom
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Jebem ti Fifa listu,kako su samo Sneijder-a zajebali kreteni,onakva sezona za klub i repku,ali je morao biti trio iz Barcelona-e kandidat,a igrao je bolje od Xavi-a,a pogotovo od Iniesta-e,prevaranti
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sramota sto nije bio najbolji tada. Velika sramota, finale SP, i tripleta u obe ekipe glavni igrac i oni daju onom hormonalno nakljukanom.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Sramota sto nije bio najbolji tada. Velika sramota, finale SP, i tripleta u obe ekipe glavni igrac i oni daju onom hormonalno nakljukanom.
                      E jbg sad preterujes sa tim "hormonalno nakljukanom"
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                        E jbg sad preterujes sa tim "hormonalno nakljukanom"
                        Leo Mesi je prakticno do 16e godine uzimao hormone rasta zbog genetskog poremecaja, da nije, bio bi visok 1.50. Hormon rasta je kao sto znate jedan od najjacih steroida, pa povezite tacke ;)
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Leo Mesi je prakticno do 16e godine uzimao hormone rasta zbog genetskog poremecaja, da nije, bio bi visok 1.50. Hormon rasta je kao sto znate jedan od najjacih steroida, pa povezite tacke ;)
                          pa do 16.

                          A da li je to moglo da mu pomogne da bude onakav majstor?Tesko
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • To je jako bitan period za razvoj muskulature, plus nema garancija da nije koristio i posle. Jeste on odlican fudbaler ali to sto je napucan preko normalne mere uz nisko teziste mu daje ogromnu prednost. Zasluzenu ili ne, pitanje je sad.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Nosi trojicu na ledjima ima kondicije kao kuce i ne mozes ga oboriti, da to je sve od prirode.

                              Comment


                              • Messi je odlican igrac,kao i Ronaldo,al za mene obojica igraju sablonski i to me ubija u njihovoj igri,nema tu 'vica' u nogama.Vise volim da gledam igrace kao sto su Xavi,Iniesta,Pirlo,Totti,Seedorf,Del Piero,Ibrahimovic itd.

                                Comment

                                Working...
                                X