Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo jeste najlosija sezona Engleza u LS, i svi engleski klubovi su u nekoj krizi(sem Spursa, da su oni u LS pevali bi drugu pesmu), ali to ne znaci apsolutno nista... Engleska ce opet imati 3+1 kluba u LS, dok Italijani 2+1, i tako naredne dve godine, i treba videti Italijane, oce li biti toliko konstantni i sledece godine i da li mogu da povrate to jedno mesto u LS... Napoli mozda i nece igrat sledece godine Evropu uopste, izgubice par igraca na leto skoro sigurno, isto vazi i za Inter, a ne vidim Lazio, Romu ili Udineze u nekoj vecoj roli u LS sledece godine ako odu tamo, a to su ekipe koje ce se boriti za to 3. mesto, uz naravno Inter i Napoli ako oni budu imali snage na oba fronta da se bore...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Ovo jeste najlosija sezona Engleza u LS, i svi engleski klubovi su u nekoj krizi(sem Spursa, da su oni u LS pevali bi drugu pesmu), ali to ne znaci apsolutno nista... Engleska ce opet imati 3+1 kluba u LS, dok Italijani 2+1, i tako naredne dve godine, i treba videti Italijane, oce li biti toliko konstantni i sledece godine i da li mogu da povrate to jedno mesto u LS... Napoli mozda i nece igrat sledece godine Evropu uopste, izgubice par igraca na leto skoro sigurno, isto vazi i za Inter, a ne vidim Lazio, Romu ili Udineze u nekoj vecoj roli u LS sledece godine ako odu tamo, a to su ekipe koje ce se boriti za to 3. mesto, uz naravno Inter i Napoli ako oni budu imali snage na oba fronta da se bore...
      Za Totenhem se slažem, njih u ovogodišnjoj LŠ bi mogao da izbaci samo španski dvojac... Sa Milanom i Napolijem bi bilo napeto isto... xD Možda i Bajern...

      Ja lično Romu vidim da i te kako napreduje i da će biti opasna naredne godine u LŠ, ako se plasiraju uopšte naravno. A i videćemo da li će Enrike uopšte da bude trener naredne sezone!?

      Inter sigurno neće ispasti iz grupe ako igra LŠ naredne sezone. A i šta ako dođe na leto Lukaš Moura!? Ili pak Gvardiola postane trener!?
      Napoli je doveo Eduarda Vargasa koji može biti fenomenalan kada se malo privikne na Evropu, a i deluju kao tim koji ne žele da se zaustave ovde pa čak i da prodaju neku od 3 zvezde.

      A najgora varijanta bi bila da Lacio i Udineze predstavljaju Italiju u LŠ. Baš zbog ove jurnjave za koeficijentima i vraćanje 4. mesta...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Za Totenhem se slažem, njih u ovogodišnjoj LŠ bi mogao da izbaci samo španski dvojac... Sa Milanom i Napolijem bi bilo napeto isto... xD Možda i Bajern...

        Ja lično Romu vidim da i te kako napreduje i da će biti opasna naredne godine u LŠ, ako se plasiraju uopšte naravno. A i videćemo da li će Enrike uopšte da bude trener naredne sezone!?

        Inter sigurno neće ispasti iz grupe ako igra LŠ naredne sezone. A i šta ako dođe na leto Lukaš Moura!? Ili pak Gvardiola postane trener!?
        Napoli je doveo Eduarda Vargasa koji može biti fenomenalan kada se malo privikne na Evropu, a i deluju kao tim koji ne žele da se zaustave ovde pa čak i da prodaju neku od 3 zvezde.

        A najgora varijanta bi bila da Lacio i Udineze predstavljaju Italiju u LŠ. Baš zbog ove jurnjave za koeficijentima i vraćanje 4. mesta...
        Nece Inter ispasti iz grupe, jer ce se ljudi pojacati, ali je realno da su im male sanse za 3. mesto.. Velika je tu guzva, 5 timova se bore za to jedno mesto, i ako Napoli ili Inter zavrse na 3. mestu, pozdravljam, jer ce skoro sigurno zadrzati postojece igrace i verovatno se jos pojacati na leto, ali ako neko od ova ostala tri ode, ne vidim ih uopste u nekoj bitnoj roli u LS, mozda Romu koja je krenula ozbiljno da se pojacava, i izgleda da ne zele da stanu na tome..
        A sto se tice Lucasa, zasto mislis da on ne bi dosao u Englesku ?? Realno gledano, ja mislim da ce on nece skoro u Evropu dolaziti...
        Ali pazi, Hazard ide 100 posto u Englesku pa ti vidi...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Nece Inter ispasti iz grupe, jer ce se ljudi pojacati, ali je realno da su im male sanse za 3. mesto.. Velika je tu guzva, 5 timova se bore za to jedno mesto, i ako Napoli ili Inter zavrse na 3. mestu, pozdravljam, jer ce skoro sigurno zadrzati postojece igrace i verovatno se jos pojacati na leto, ali ako neko od ova ostala tri ode, ne vidim ih uopste u nekoj bitnoj roli u LS, mozda Romu koja je krenula ozbiljno da se pojacava, i izgleda da ne zele da stanu na tome..
          A sto se tice Lucasa, zasto mislis da on ne bi dosao u Englesku ?? Realno gledano, ja mislim da ce on nece skoro u Evropu dolaziti...
          Ali pazi, Hazard ide 100 posto u Englesku pa ti vidi...
          Za Azara me zabole realno što ide u Englesku, a i potpuno ti je nepotrebna zadnja rečenica...

          Nisam siguran da Moura dolazi u Inter. Znam da je Inter već pričao sa predstavnicima Sao Paola a i samog igrača sad u januaru kad su doveli Žuana iz Internasionala. Inter ima veliku želju da ga dovede, čak su spremni i da daju nekih €25m, što nije loše cifra sada kada se gledaju ostale Interove kupovine... A i igrač i njegov klub su bili saglasni da ne ode sada u januaru, a na leto je vrlo moguće. Ali isto tako i Čelsi je veoma zainteresovan i njima nije uopšte teško da daju €30m za njega... A on lično i nema neku želju prilikom izbora novog kluba. Mada bi možda mogao nešto južnoamerički lobi iz Intera da uradi svoj posao ovde...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Za Azara me zabole realno što ide u Englesku, a i potpuno ti je nepotrebna zadnja rečenica...

            Nisam siguran da Moura dolazi u Inter. Znam da je Inter već pričao sa predstavnicima Sao Paola a i samog igrača sad u januaru kad su doveli Žuana iz Internasionala. Inter ima veliku želju da ga dovede, čak su spremni i da daju nekih €25m, što nije loše cifra sada kada se gledaju ostale Interove kupovine... A i igrač i njegov klub su bili saglasni da ne ode sada u januaru, a na leto je vrlo moguće. Ali isto tako i Čelsi je veoma zainteresovan i njima nije uopšte teško da daju €30m za njega... A on lično i nema neku želju prilikom izbora novog kluba. Mada bi možda mogao nešto južnoamerički lobi iz Intera da uradi svoj posao ovde...
            Ma ja to onako rekao za Hazarda...

            Ma ko zna gde ce Moura otici, ja sam bas cuo da on nema uopste zelju da ide iz Sao Paola, i da mu se ne zuri u Evropu... E sad videcemo, isto tako sam cuo da ga ovi ne pustaju za manje od 30m, ali to su sve spekulacije, videcemo na leto sta ce biti...;)
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
              Kako Matavz rastura. Koja klasa od igraca. Uvjerljivo najjaci napadac iz ex-yu vec zadnjih godinu dana.
              Edin Dzeko ???
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Mirko moze svima da objasni malo fudbala u po' dana i po' noci, to sto je lenj i sto ga boli uvo da zivi kao robot je neka druga prica, on u sebi ima najvise genija od svih njih.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Mirko moze svima da objasni malo fudbala u po' dana i po' noci, to sto je lenj i sto ga boli uvo da zivi kao robot je neka druga prica, on u sebi ima najvise genija od svih njih.
                  Pa sta mislis sto je lenj ???

                  Ali svakako sjajan fudbaler iako ne igra u Juventusu na onom nivou dok je igrao za Romu...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Mirko moze svima da objasni malo fudbala u po' dana i po' noci, to sto je lenj i sto ga boli uvo da zivi kao robot je neka druga prica, on u sebi ima najvise genija od svih njih.
                    Rusio Inter, Milan, Juve, Junajted, Real, Celsi, Lacio, ma sve najjace ekipe i najvece Romine rivale + objasnjavao slabijima kad god je bio raspolozen bez da potrci. Bog!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Edin Dzeko ???
                      Rezerva. Bolji je i Jovetic u zadnjih godinu dana.

                      Matavz je najbolji. Novi Torres.
                      Last edited by ajmooooooo!!!; 23-02-12, 22:57.

                      Comment


                      • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                        Rezerva. Bolji je i Jovetic u zadnjih godinu dana.

                        Matavz je najbolji. Novi Torres.
                        U toj holandskoj ligi je Kezman dao 108 golova za PSV, znas kad ce Matavz da da 108 golova za PSV? Nikad.

                        Comment


                        • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                          Edin je najbolji kad igra standardno. Ali on je rezerva u zadnje vrijeme. Bolji je Jovetic u zadnjih godinu dana.
                          Takodjer i Vucinic je sve najbolje rusio ako je jos u najboljim godinama on jos moze. Tu su i Mandzukic, Olic i Eduardo.

                          Ali Matavz je najbolji. Novi Torres.
                          To sto je rezerva nije bitno, njegov skil je neverovatan i o tome ovde pricamo, za to je kriv onaj kreten od Mancinija... Jovetic je vise krilni igrac, poluspic ili SS, kao i Olic... Ako pricamo o pravim napadacima, Dzeko i Mirko su u vrhu, Matavz treba jos mleka da pije...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Od Matavza su 2 napadaca u samom PSV-u bolja , Mertens i Toivonen , Mertens ima skoro duplo vise postignutih golova , tako da mi je ova prica cudna ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Od Matavza su 2 napadaca u samom PSV-u bolja , Mertens i Toivonen , Mertens ima skoro duplo vise postignutih golova , tako da mi je ova prica cudna ..
                              Sta je jos cudnije, Mertens je krilni igrac, Hazard 2.0, i ne bi me cudilo da se oko njega grabe na leto...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Upravo to , istina je da on izvodi i penale , on i Wijnaldum najcesce , ali i pored toga ima strasan broj golova za poziciju na kojoj igra ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X