Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covece dosao je u Inter kada su Juventusa izbacili Milanu oduzeli 15 bodova sta si drugo ocekivao sad je dosao u Milan kada je Inter u najgorem stanju u poslednjih nekoliko godina jedina konkurencija je Juventus .
    Ronaldo naravno da je klasa zato sto je vodio Brazil do titule prvaka sveta necu reci sam ali je definitivno bio najzasluzniji .A sto se Snajdera tice ja njega ne vidim u tom svetlu .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ali su se tada desile par olaksavajucih okolnosti za njegove klubove.
      Prvo u Inter kada je dosao nije bilo tima koji ce da im se suprotstavi, Juventus izbacen, Milan ulazi sa -7 bodova i Roma im je bila jedini konkurent u toj sezoni, a oduvali su je s nogu.I par titula koje je sledilo nisu imali konkurenciju i Roma je tada bila najbliza da ih skine s trona.
      A bas kada je dosao u Milan pre vise od godinu dana, Murinjo je otisao i nasledio ga je Benitez, posle se zna sta je bilo.

      Comment


      • Mislio sam na C.Ronalda(moja greska sto nisam dodao C),Inter je te sezone imao 6 bodova vise a ne 15,Milan je osvojio posle triple krune Intera ne vidim kako onda mogu da budu najslabiji.Sto se tice Snajdera covek je bio najbolji igrac uz Milita u Interu kad su osvojili LS i plus na sve to vodio je Holandiju do finala.

        Comment


        • Prebacio sam vam postove,sve diskusije o fudbalu u ovoj temi,za ubuduce;)
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ibra je najbolji potez igrac na svetu, plus je rodjeni sampion, 8 puta zaredom prvak drzave, nema tu mnogo filozofije.

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              E sada da odogovorim na ove smjesne insinuacije,mog golege sa foruma,koji misli da sve zna
              Jedan kiks Engleza u zadnji deset godina,nista nece promjeniti ,od sledece godine Italijani imaju tri kluba u LS,njemci su dobili cetvrti,toliko o vazdizanju italijanskog fudbala,koeficjent se formira tokom cetri godine,mora se imati kostatnostnosti i kontinuitet postizanja dobrih rezultata,a to tvoji zabari nemaju.

              Evo da ti slikovito pokazem,prvo koeficjent zemalja,gdje se vidi da je Njemacka ispred vas i gubite poziciju u LS,a Engleze necete viditi jos dugo;)
              Spoiler


              Onda klupski koeficijent,da vidimo taj povratak Italije,da postavim.;)
              Spoiler



              Znaci samo argumentovana rasprava,evo izvor
              UEFA Country Ranking
              Prvo kaze pobednici i finalisti LS,



              Pa onda kaze pobednici i finalisti Kupa Uefa,



              Onda kaze pobednici i finalisti EP,



              Posle kaze pobednici i finalisti SP,



              Sve dalje sto budem napisao bice suvisno.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Prvo kaze pobednici i finalisti LS,



                Pa onda kaze pobednici i finalisti Kupa Uefa,



                Onda kaze pobednici i finalisti EP,



                Posle kaze pobednici i finalisti SP,



                Sve dalje sto budem napisao bice suvisno.
                LBJ,tvoja gore teza je bila,gotovi su Englezi nece vise dobro igrati u evropi,kraj je njihovi dobri igra u zadnji 5-10godina,i sada izvlacis neke podatke o istoriji,smjasan si,ne znas gdje udaras,ajde procitaj ponovo svoj post,pa onaj moj i onda reci da si pogresio.
                Ja tvrdim da ce Englezi biti ponovo bolji od Italijana,sledeci sezona,i da Italijani gube mjesto za LS sledece godine,a ti otvaras novu temu,o kojoj nisam pricao,niti zelim da pricam o njoj.
                Ko je ovdje govorio,ko je imao bolji istoriju u evropskim takmicenjima???
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  LBJ,tvoja gore teza je bila,gotovi su Englezi nece vise dobro igrati u evropi,kraj je njihovi dobri igra u zadnji 5-10godina,i sada izvlacis neke podatke o istoriji,smjasan si,ne znas gdje udaras,ajde procitaj ponovo svoj post,pa onaj moj i onda reci da si pogresio.
                  Ja tvrdim da ce Englezi biti ponovo bolji od Italijana,sledeci sezona,i da Italijani gube mjesto za LS sledece godine,a ti otvaras novu temu,o kojoj nisam pricao,niti zelim da pricam o njoj.
                  Ko je ovdje govorio,ko je imao bolji istoriju u evropskim takmicenjima???

                  Ili cemo da pricamo o trenutnoj situaciji ili o istoriji uopste, pa necemo da delimo istoriju, na 5, 10, 15 ili koliko vec godina, odluci se Mozes da tvrdis koliko hoces realnost je da Engleza u 8 nema. A ja sam tako vec 3 godine tvrdio da Englezima dolazi kraj i objasnio ovde nekoliko puta nacin i razlog zbog kojih im dolazi kraj, vecina mi se smejala a evo ga, tu je sad se ja smejem

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ili cemo da pricamo o trenutnoj situaciji ili o istoriji uopste, pa necemo da delimo istoriju, na 5, 10, 15 ili koliko vec godina, odluci se Mozes da tvrdis koliko hoces realnost je da Engleza u 8 nema. A ja sam tako vec 3 godine tvrdio da Englezima dolazi kraj i objasnio ovde nekoliko puta nacin i razlog zbog kojih im dolazi kraj, vecina mi se smejala a evo ga, tu je sad se ja smejem
                    Pokrenes pricu da Italjani dolaze na svoje,ja ti pokazem da nije tako,i onda ti izletis izvan teme.
                    Necu vise sa tobom da pricam,neozbiljan si.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Pokrenes pricu da Italjani dolaze na svoje,ja ti pokazem da nije tako,i onda ti izletis izvan teme.
                      Necu vise sa tobom da pricam,neozbiljan si.
                      Kako si mi ti molim te pokazao da nije tako, imate 0 u 8 ej 0, mi 2, mozda 3. I to 2 u direktnim duelima sa vama nafatiranim pegavim zutacima cije je odzvonilo. Ako sam ja tvrdio da cete propasti a mi cemo se uzdici sta je bolji pokazatelj za to nego ovaj odnos snaga u QF? Sta mi pricas o prethondim godinama ja sam upravo za te godine rekao da su zavrsene i da je vase gotovo a da se vraca ono najbolje najkvalitetnije od evropskog fudbala a to je italijansko. Gde ces veci pokazatelj od ovoga sto se sada desava?

                      Comment


                      • Prebaceni postovi ovdje,posto tema nema veze sa LS.
                        Izlazim iz rasprave,posto nisam na ovo aludirao,ja sam rekao svoje,oni koji su htjeli shvatili su,sta sam mislio
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Prebaceni postovi ovdje,posto tema nema veze sa LS.
                          Izlazim iz rasprave,posto nisam na ovo aludirao,ja sam rekao svoje,oni koji su htjeli shvatili su,sta sam mislio
                          Kao i mancesteri, celzi i arsenal, porazen si mikula solidarises se sa svojima da ne bude da samo oni gube, cenim solidarnost, sjajna osobina!

                          Comment


                          • Mancester nikad nije porazen,vazda je prvi kod mene.
                            I uzecemo ovu LE,i PL,malo li je
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Mancester nikad nije porazen,vazda je prvi kod mene.
                              I uzecemo ovu LE,i PL,malo li je
                              Obe titule ce uzeti Mancester, slazem se

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X