Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Težak je pak prometni incident izazvao 27-godišnji Novakovičev suigrač u Kölnu Mišo Brečko. Na službenoj klupskoj zabavi s maskama, održanoj u ponedjeljak navečer, Slovenac je previše popio družeći se intenzivno s Lukasom Podolskim i najuglednijim uzvanikom i navijačem kluba, Michaelom Schumacherom.

    BREČKO PIJAN RADIO ČUDA

    Dva se Slovenca oprostila od nacionalne vrste, treći vozio po tračnicama i pratio vlak


    U pijanom je stanju neodgovorno sjeo za volan svog BMW-a X5, pa se odlučio dodatno zabaviti: otišao je skupocjenim terencem na željezničku prugu, popeo se na tračnice, te se počeo voziti njima prateći vlak iza kojeg je krenuo.

    Uništio je pritom totalno podvozje automobila kao i sva četiri kotača odnosno obje osovine. Na koncu, kada nije mogao dalje, posjetila ga je policija. Napuhao je 1.6 promila i ostat će dugoročno bez vozačke dozvole.

    "Mislili smo da toliko glup ne može biti nitko. Mišo Brečko nas je razuvjerio", napisao je njemački Bild.

    Nakon svega Slovenac se javno ispričao, te sada očekuje kaznu iz kluba:

    - Počinio sam teško shvatljivu pogrešku. Ispričavam se svima. Također, osjećam se jako zahvalnim što zbog moje nepromišljenosti nitko nije stradao.

    http://sportske.jutarnji.hr/-miso-br...ident/1006678/

    GREMO, FANTJE!!!
    KO NE SKACE, KO NE SKACE TAJ SLOVENAC NI!!!
    BEZI JANKEC BEZI JANKEC CUG TI BU POBEGEL, NE BUS VIDIL BELI ZAGREB GRAD!!!


    Em su Sllovenci ludi kad se napiju em je pio sa Poljakom.
    Last edited by ajmooooooo!!!; 15-02-12, 12:17.

    Comment


    • Nema vise Zidana,Ronalda,Figa,Karlosa,Kafua,braca De Bur,Stama,Rui Koste,Verona,Bergkampa,Kempbela,Adamsa,Bekama,Over marsa,Desei,Djorkaef,Davidsa,pa i Sedorfa Del Pjero....i mnoogo drugih..to je poslednja prava generacija PRAVIH fudbalera,da ne idem dalje...


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment




      • Ne znam za vas ali strasno pocinje da me nervira u poslednje vreme sa ovim ulizivanjima mogu zamisliti kako je Lilovim navijacima da ovo gledaju ...
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • http://www.firstrowsports.eu/watch/1...ssaloniki.html

          Veliki derbi, atmosfera bolesna.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Mislim da ima virusa u linku...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by AcaDjilkos View Post
              Mislim da ima virusa u linku...
              Velika stvar, ionako ti je komp pun virusa

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Velika stvar, ionako ti je komp pun virusa
                Ma samo da nama Paok pobedi,pa i nek se zarazimo.
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment




                • Jaja mocna!

                  Comment


                  • Samo nek dodje 0-2 pa nek navucem H1N1, a komp cu cekicem da razlupam u paramparcad.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Pa evo Milan ti je najsveziji primer,ne znam koliko si utakmica odgledao,covek je glavna poluga u timu i doneo je direktno mnogo bodova.Pa upravo protiv Arsenala je imao dve asistencije,penal napravljen nad njim i onda je iskoristio taj penal,ako to nije klasa onda ne znam ko jeste.
                      Covjek nigdje nije ni rekao da je Ibrahimovic los igrac, vec je rekao da ga ne simpatise. A to je bitna razlika...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Pa evo Milan ti je najsveziji primer,ne znam koliko si utakmica odgledao,covek je glavna poluga u timu i doneo je direktno mnogo bodova.Pa upravo protiv Arsenala je imao dve asistencije,penal napravljen nad njim i onda je iskoristio taj penal,ako to nije klasa onda ne znam ko jeste.
                        Ti nuopste ne gledas sta ja pisem ja nisam rekao da on nije dobar igrac rekao sam da nije "klasa" kako ga ti nazivas da ne vuce jedan klub deset godina na grbaci nego da je stalno bezao kad god je zagustilo .
                        Pruza dobre partiej u Milanu to stoji ali tim veruj mi ne vuce .

                        @Maric po meni najrealnija zamena za Songa je Frimpong mada ne znam sto trazis zamenu Sanji Volkot je treci kome istice ugovor
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ma pise u ovom tekstu koji si postavio, pa sam mu zbog toga pronasao zamenu.
                          A sto se tice Volkota, ne mogu da procenim da li bi njegov odlazak bio od koristi ili ne, ako ode treba traziti dva krila.Zavisi da li ce odustati od plate koju zahteva.Mislim da znam gde ce otici ako napusti Arsenal.
                          Kastro ce da zavrsi u Celziju onda.

                          Comment


                          • Znaci da bi bio klasa moras da vuces jedan klub 10 godina?Koja je to logika?Nigde nije on bezao(osim Juventusa),nego prelazio u drugi klub,jbg potrefilo se u dva slucaja da su osvojili LS posle njega.Kakve veze ima sto je promenio par klubova,barem gde god je bio osvojio je titulu.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Ma pise u ovom tekstu koji si postavio, pa sam mu zbog toga pronasao zamenu.
                              A sto se tice Volkota, ne mogu da procenim da li bi njegov odlazak bio od koristi ili ne, ako ode treba traziti dva krila.Zavisi da li ce odustati od plate koju zahteva.Mislim da znam gde ce otici ako napusti Arsenal.
                              Kastro ce da zavrsi u Celziju onda.

                              To su vise napisali kao moguc izlazak glavnih igraca Song i Persi su kriticni zato sto ulaze u poslednju godinu ugovora Sanja ima jos fore nece ga Wenger dati dok mu ne istekne ugovor

                              Originally posted by Layzick View Post
                              Znaci da bi bio klasa moras da vuces jedan klub 10 godina?Koja je to logika?Nigde nije on bezao(osim Juventusa),nego prelazio u drugi klub,jbg potrefilo se u dva slucaja da su osvojili LS posle njega.Kakve veze ima sto je promenio par klubova,barem gde god je bio osvojio je titulu.
                              Ako covek koji je dolazio u trenutno najbolje klubove svoje lige i osvajao trofeje sa njima moze da se poredi sa pojedincima koji ceo zivot igraju u jednom klubu i koji su oslonac svog kluba ja sa tobom nemam sta da se raspravljam vise .
                              Last edited by Lord Gangarić; 20-02-12, 14:12.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • On kad je dosao u Inter oni nisu videli titulu 16 godina,odmah zatim su je i osvojili.Dosao u Milan koji nije uzeo titulu 6-7 godina i odmah su uzeli titulu.Po tvojoj logici mnogi igraci nisu klasa,tako na primer Ronaldo isto nije klasa,Snajder itd itd....a realnost je da su svi klasni igraci koji prave razliku na terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X