Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ne mozes zamisliti koliko je ono tesko, znali smo da ostanemo posle treninga i satima da pokusavamo i desavalo se da nikom ne uspe da odradi kako treba posle ko zna koliko suteva a on to radi u punom trku. Masina.
    On je najspremniji i vjerovatno najkompletniji igrac na svijetu,mozda i svih vremena,ali da ne idem tako daleko nek bude trenutno...a mogu zamisliti trenirao sam i ja fudbal dosta dugo,ali ono sam znao uraditi samo kad bas imam srece i to uz sve moguce preduslove koje pozelim i iz hiljadu pokusaja
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      On je najspremniji i vjerovatno najkompletniji igrac na svijetu,mozda i svih vremena,ali da ne idem tako daleko nek bude trenutno...a mogu zamisliti trenirao sam i ja fudbal dosta dugo,ali ono sam znao uraditi samo kad bas imam srece i to uz sve moguce preduslove koje pozelim i iz hiljadu pokusaja
      Najkompletniji i najspremniji ikada uz Johana Krojfa svakako, zasto ne ici tako daleko kada jeste tako. Niko ne kaze da je najbolji za mene licno nije ni u top5 svih vremena ali sto se tice ta dva parametra jedino Johan moze da se meri sa njim.

      Comment


      • Kao sto sam vec napomenuo, mnogo toga se mora poklopiti da bi uspeo takav sut!

        Ima zaista impresivnu statistiku! Iako je nerealno, voleo bih Mesija da vidim u nekoj drugoj ligi, timu da vidim kako bi se snasao...

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Kao sto sam vec napomenuo, mnogo toga se mora poklopiti da bi uspeo takav sut!

          Ima zaista impresivnu statistiku! Iako je nerealno, voleo bih Mesija da vidim u nekoj drugoj ligi, timu da vidim kako bi se snasao...
          Ako hoce da u mojim ocima pridje uopste Dijegu mora u Italiju u klub koji nije Milan/Inter/Juve a to se nece desiti

          Comment


          • To je ono sto ljudi ne vide(iako je meni licno Messi ucinkovitiji igrac kada god treba,ovaj je malo "tisi" kada zagusti u velikim utakmicama,iako da go,nekako je zakucan uz lijevu aut liniju i nema ga bas previse,a Argentinac ima bolju pas igru sto je velika prednost),Kaka koji je fenomenalan u svakom pogledu je dosao u Real i moze se reci s obzirom na njegovo znanje i kapacitete nije uspio,za Ronalda generalni neuspjeh ne postoji,nikad nije bila upitna njegova vrijednost barem za mene od trenutka dolaska u Real,znao sam da ce ove male utakmice rjesavati od zajebancije,a i rijetko je povrijedjen sto svakako nije stvar slucajnosti i srece,covjek je robot...

            EDIT:Sto se mene tice Diegu nikad niko...nikad

            Samo cu navesti odgovor golmana Argentine kada su bili prvaci svijeta na pitanje koliku su oni ulogu imali u osvajanju Mundijala,"U ovom trenutku Dijego bi osvojio mundijal sa 10 bilo kakvih igraca",mada je ekipa bila vise nego solidna...ovaj ima strasnu ekipu,a ponizavaju ih Njemci,mora mali jos da naraste
            Last edited by AK47; 13-02-12, 22:12.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ronaldo je postao krut malo, bojim se da ga ne unisti teretana.
              sigpic

              Comment


              • Ma koju strasnu ekipu imao Valdana, Rudjerija i Burucagu, Pumpido nije bio los golman ali moze se reci da ni na jednoj poziciji nisu imali igraca koji je bio u top 5 na svetu na toj poziciji. Dijego je bozanstvo nece nikad biti kao on svakako nego kazem mozda mu pridje ako napravi nesto senzacionalno van Katalonije. A jedini koji mu je prisao je R9 bez pogovora, radio je neverovatne stvari, bolesne, nije mu trebao niko, jedini koji je pored njega mogao sam sve.

                Comment


                • Taj problem sa Argentinom traje od kako se Maradona penzionisao... Pa pogledajte svaku repku na svetskom, ona genijalna 98. sa Batijem koji je u toj sezoni dao ko zna koliko golova, bili su glavni favorit, cak ispred Brazila, do 2002, 2006, i 2010.... Svaka je bila totalni neuspeh... Argentina 86. nista specijalna repka, tu je bukvalno Maradona drzao sve konce i sam osvojio taj Mundijal...
                  Last edited by Freshman; 13-02-12, 22:57.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Covek je uzeo Kalco sa Napolijem koji je kao sampion imao jednog reprezentativca Italije, Salvatorea Banjija. Znamo koliko je stranaca u to vreme bilo u klubovima tako da je ovaj podatak pametnom dosta. Grande Diego!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ma koju strasnu ekipu imao Valdana, Rudjerija i Burucagu, Pumpido nije bio los golman ali moze se reci da ni na jednoj poziciji nisu imali igraca koji je bio u top 5 na svetu na toj poziciji.
                      Mislio je na to da Messi ima vrh ekipu a siluju ih Nemci...pa da mora mali jos da naraste
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Ronaldo je postao krut malo, bojim se da ga ne unisti teretana.
                        On je (barem za mene) oduvek bio krut...postize spektakularne golove ali mi nikad nije bio lep za oko sto se tice driblinga...pravi industrijski igrac, masina koja melje svakog ispred sebe...tako da nema razloga da te brine teretana navikao je on na to.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Comment


                          • Mihajlovic i Beckham... freekick=penalty
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Ma koju strasnu ekipu imao Valdana, Rudjerija i Burucagu, Pumpido nije bio los golman ali moze se reci da ni na jednoj poziciji nisu imali igraca koji je bio u top 5 na svetu na toj poziciji. Dijego je bozanstvo nece nikad biti kao on svakako nego kazem mozda mu pridje ako napravi nesto senzacionalno van Katalonije. A jedini koji mu je prisao je R9 bez pogovora, radio je neverovatne stvari, bolesne, nije mu trebao niko, jedini koji je pored njega mogao sam sve.
                              Procitaj ponovo jer me nisi razumio,kontekst mog posta je sasvim drugaciji.Napisao sam izjavu golmana Argentine kao argument da je Diego igrao i osvojio sa solidnom ekipom,a Messi ima odlican igracki kadar uz sebe i dodje Njemacka na celu sa umjetnikom i zajebava se s njima...
                              Last edited by AK47; 14-02-12, 10:21.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Procitaj ponovo jer me nisi razumio,kontekst mog posta je sasvim drugaciji.Napisao sam izjavu golmana Argentine kao argument da je Diego igrao i osvojio sa solidnom ekipom,a Messi ima odlican igracki kadar uz sebe i dodje Njemacka na celu sa umjetnikom i zajebava se s njima...
                                Istina, mada nisu bili ni solidni raspadali su se bez njega jbt

                                Comment

                                Working...
                                X