Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    @47 Cim Cavi bude batalio Sesk ide na plej, garantujem ti.
    Pa ja sam i mislio da ce to ici tako,meni je tu Cesk i jaci igrac nego na ovoj nepovezanoj ulozi koju ima sada,mada vidjet cemo sta ce raditi s ovim mladjim,ali ja vec vidim kod Fabregas-a da nije ni blizu borben kao sto je bio na svojoj pravoj(prirodnoj) poziciji u Arsenal-u,godi mu ovaj nacin igre gdje mu je odgovornost minimalna...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Kakav suvi list Ronalda majko mila, kojom silinom treba dotaci loptu i stici da vratis stopalo cim dodje u kontakt sa njom to je neverovatno.
      Svi ti sutevi dolaze od jacine trbusnih misica, nema sanse da se vata ona lopta kad je onako ubije, ne bi me cudilo i da pukne od jacine udarca.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Svi ti sutevi dolaze od jacine trbusnih misica, nema sanse da se vata ona lopta kad je onako ubije, ne bi me cudilo i da pukne od jacine udarca.

        Znam ja odakle dolaze ali znas koliko je tesko da iste sekunde posle kontakta sa loptom vratis stopalo. Tako ona pada, ako nastavis pokret nogom i klasican sut izvedes onda ne pada.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Znam ja odakle dolaze ali znas koliko je tesko da iste sekunde posle kontakta sa loptom vratis stopalo. Tako ona pada, ako nastavis pokret nogom i klasican sut izvedes onda ne pada.
          Da, da. I Pirlo ih je ovako izvodio, ali ni da prismrdi Ronaldu sto se tice jacine.
          sigpic

          Comment


          • Obavjestenje: Opste fudbalske diskusije su prebacene u Reprezentativni fudbal radi rasterecenja Klupskog fudbala. Ovdje ce se nastaviti diskutovati sve sto je vezano za fudbal, znaci nije tema strogo vezana za reprezentativni fudbal.

            Comment


            • Znas da je Pirlo to sa dva prsta izvodio,Sofro je to u vise navrata fino objasnio
              sigpic

              Comment


              • Najbolji strijelci u Europi

                Top 5:

                1. Ronaldo, Real Madrid (Spanija 2) 27-54
                2. Cekulajevs, Trans (Estonija 1) 46-46
                3. Messi, Barcelona (Spanija 2) 23-46
                4. Robin van Persie, Arsenal (Engleska 2) 22-44
                5. B. Yilmaz, Trabzonspor (Turska 1,5) 27-40.5

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Znas da je Pirlo to sa dva prsta izvodio,Sofro je to u vise navrata fino objasnio
                  Sa 3 brate, da ne smanjujemo.
                  Al isto je to suvi list, da se ne lazemo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ono Pirlovo je malo drugacije a to je i slobodnjak kada lopta miruje Cr je ovo sutnuo iz trka zato je mnogo teze.

                    Comment


                    • Ja sam dva tri puta uspeo da izvedem slican sut na fudbalici sa drustvom na rukometne golove... Bukvalno dam sebi jak for, da mi lopta bezi i onda raspalim po njoj punom ali da loptu zahvatim vrhom patike sa kao sto ste rekli 2-3 prsta. Prosto neverovatno kako lopta pocne da propada!

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Ja sam dva tri puta uspeo da izvedem slican sut na fudbalici sa drustvom na rukometne golove... Bukvalno dam sebi jak for, da mi lopta bezi i onda raspalim po njoj punom ali da loptu zahvatim vrhom patike sa kao sto ste rekli 2-3 prsta. Prosto neverovatno kako lopta pocne da propada!
                        Kako ne polomi nesto?
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Pa nije tako tesko, samo mora da se sve lepo poklopi inace ode lopta u korner/aut... Cak sta vise, jednom je imala jos cudniju putanju. Propadala je i pritom jos je promenila pravac u stranu!

                          Ali nema sta, Ronaldo je definitivno usavrsio tu tehniku. Fantastican gol ovog vikenda!
                          Sad se setih onog gola iz slobodnog udarca protiv Valensije u prijateljskoj utakmici...kakav je to gol bio! Ili jos bolji je onaj u LS protiv Porta sa nekih 30-35m!

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Sa 3 brate, da ne smanjujemo.
                            Al isto je to suvi list, da se ne lazemo.
                            Sa tri da,davno to bjese
                            Ma nego sta je ali Sofro nije dao cut' da je to suvi list
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Pa nije tako tesko, samo mora da se sve lepo poklopi inace ode lopta u korner/aut... Cak sta vise, jednom je imala jos cudniju putanju. Propadala je i pritom jos je promenila pravac u stranu!

                              Ali nema sta, Ronaldo je definitivno usavrsio tu tehniku. Fantastican gol ovog vikenda!
                              Sad se setih onog gola iz slobodnog udarca protiv Valensije u prijateljskoj utakmici...kakav je to gol bio! Ili jos bolji je onaj u LS protiv Porta sa nekih 30-35m!
                              Protiv Porta nije bio human gol neka necu ja da isprobavam siguran sam sa unutrasnjim delom stopala i to mi je dosta
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ronaldo je inace dao 120 golova iz 122 utakmice,uz 40 asistencija,a onaj sut koji je juce on dao sam jos vidio u finalu Kup Uefa kada su igrali Dortmund i Feynoord,mislim da je Koller bio strijelac

                                Ronaldo inace stalno pokusava ono da radi kada ima priliku,putanja lopte je nepravilna i golman ondje ne moze nista,rizik pri sutu je veliki jer lopta jako cesto ode daleko u tribine...
                                Ne mozes zamisliti koliko je ono tesko, znali smo da ostanemo posle treninga i satima da pokusavamo i desavalo se da nikom ne uspe da odradi kako treba posle ko zna koliko suteva a on to radi u punom trku. Masina.

                                Comment

                                Working...
                                X