Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAND PRIX OF JAPAN 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

    ako neko hoce da kaze za horhe lorenco nesta nek kaze sada posto ako nije decko rizikovao danas ja neznam kada ce to neku drugi kada se bori za titulu da uradi &*%R*
    Motogp, F1, Superbike

    Comment


    • #77
      Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

      [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2893.msg174029#msg174029 date=1286073598]
      Nema spavanja ba tek je POLA 5 A vi spavate samo ce te gledat MotoGP kategoriju pff fghj48d fghj48d
      [/quote]

      ma nemoze se gledati sve dosao sam mrtav pijan sklopio oke i cekao 8 sati da vidim sta ce da bude meni su lepe sve kategorije ali sada moto 2 the best
      Motogp, F1, Superbike

      Comment


      • #78
        Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

        E neki od nas i rade po neshto &*#GI(]

        Sve u svemu dosadna trka da nije bilo ova zadnja tri kruga zao bi mi bilo zao sto sam ustao.
        Mislim da je Valentino imao neke probleme al svejedno nisam zadovoljan njegovom voznjom.

        Mada jeste na kraju odrzao jedan chas kasnog kocenja i old school voznje sa malo kontakta
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #79
          Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

          [quote author=malimali link=topic=2893.msg174031#msg174031 date=1286088449]
          ako neko hoce da kaze za horhe lorenco nesta nek kaze sada posto ako nije decko rizikovao danas ja neznam kada ce to neku drugi kada se bori za titulu da uradi &*%R*
          [/quote]

          117 bodova prednosti objasni mi sto je danas rizikovao? Da ne slomi nogu? &*#GI(] Jer titula mu je rijesena kad je Pedrosa pao ^%@7f

          Zar stvarno treba nabrajat ko je drugi godinama rizikovao? Da to je defitnitivno retoricko pitanje
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • #80
            Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

            Zaboravih ogroman Respect za Stonera i Ducati. Genijalna voznja od pocetka do kraja.
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #81
              Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

              [quote author=L. Lawliet link=topic=2893.msg174033#msg174033 date=1286088924]
              E neki od nas i rade po neshto &*#GI(]

              Sve u svemu dosadna trka da nije bilo ova zadnja tri kruga zao bi mi bilo zao sto sam ustao.
              Mislim da je Valentino imao neke probleme al svejedno nisam zadovoljan njegovom voznjom.

              Mada jeste na kraju odrzao jedan chas kasnog kocenja i old school voznje sa malo kontakta
              [/quote]
              Kako nije bila nesto fghj48d fghj48d fghj48d fghj48d. Bila je verovatno njabolja borba ove sezone.
              JUST PUNK

              NO NATIONS
              NO RELIGION
              NO AUTHORITY

              And most of all PEACE


              Anarchy

              Comment


              • #82
                Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                [quote author=L. Lawliet link=topic=2893.msg174019#msg174019 date=1286055940]
                Ne brini ovdje niko ne zaboravlja 7@$**

                Miss Poison dobro dosla jos jednom medju nashe redove.
                [/quote]

                Hvala Je l' moze neko da mi kaze sta se desavalo u trci MotoGP, posto nisam cula sat? &*(@W6
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • #83
                  Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                  [quote author=Miss Poison link=topic=2893.msg174039#msg174039 date=1286093175]
                  [quote author=L. Lawliet link=topic=2893.msg174019#msg174019 date=1286055940]
                  Ne brini ovdje niko ne zaboravlja 7@$**

                  Miss Poison dobro dosla jos jednom medju nashe redove.
                  [/quote]

                  Hvala Je l' moze neko da mi kaze sta se desavalo u trci MotoGP, posto nisam cula sat? &*(@W6
                  [/quote]
                  Odma na startu su se Stoner i Doviciozo odvojili od 2 Yamahe. Prvih nekoliko krugova Rosi je pokusavao da obidje Lorenza i uspeo je u 8. krugu ( valjda u 8. ). Heyden i Spis su izleteli ali su obojica nastavili strku, bila je dobra borba izmedju Simoncelija i Edwardsa, Kapirosi je pao. Zadnjih nekoliko krugova su Lorenzo i Rosi vodili definitvno najbolju borbu ove sezone, a po meni moguce i u zadnje 2-3.
                  JUST PUNK

                  NO NATIONS
                  NO RELIGION
                  NO AUTHORITY

                  And most of all PEACE


                  Anarchy

                  Comment


                  • #84
                    Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                    [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2893.msg174040#msg174040 date=1286093507]
                    Odma na startu su se Stoner i Doviciozo odvojili od 2 Yamahe. Prvih nekoliko krugova Rosi je pokusavao da obidje Lorenza i uspeo je u 8. krugu ( valjda u 8. ). Heyden i Spis su izleteli ali su obojica nastavili strku, bila je dobra borba izmedju Simoncelija i Edwardsa, Kapirosi je pao. Zadnjih nekoliko krugova su Lorenzo i Rosi vodili definitvno najbolju borbu ove sezone, a po meni moguce i u zadnje 2-3.
                    [/quote]

                    Hvala na informacijama. Steta sto ne gledah. Hoce li biti repriza?
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • #85
                      Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                      Vredelo je ne spavati.!!!!!!!!!!!!!
                      125cc, jos jedna odlicna voznja Markeza i zasluzena pobeda.
                      Moto2, sve vise se pokazuje koliko je ovo promasaj, i koliko nedostaju 250cc. Jedino je Karel Abraham pokazao da ima hrabrosi i zasluzeno dosao do 3. mesta.
                      Najjaca klasa---ponovo smo gledali 2 Yamahe u zestokom obracunu. Bilo je---biti ili ne biti.
                      Iz tog okrsaja, Rosi je odneo pobedu nad Lorencom, koji je morao da se povuce i da se drugi put za redom ne popne na postolje.
                      Toliko za sada. Laku noc! (*#^R^

                      Comment


                      • #86
                        Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                        Hvala i tebi na informacijama, ali sta mogu kad mi se uvijek ovo desi kad najmanje zelim (&$E#
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • #87
                          Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                          [quote author=Miss Poison link=topic=2893.msg174039#msg174039 date=1286093175]
                          Hvala Je l' moze neko da mi kaze sta se desavalo u trci MotoGP, posto nisam cula sat? &*(@W6
                          [/quote]

                          Iz mog ugla:

                          Stoner odlicno startovao, Valentino takodje u prvoj krivini Stoner izblokira Valentina toliko da ga zamalo obidje Lorenco medjutim Lorenco je morao da saceka sledecu da da obidje Valentina. Poslije toga Valentina je vrsio pritisak na Lorenza par krugova dok ga niej obisao. Za to vrijeme Stoner i Andrea su napravili 1.5 sec prednosti i vodili svoju bitku tj smanjili i povecavali vrijeme za 0.1.
                          Valentino je napravio najbrzi krug na stazi za 0.2 bolji od Stoner i od tog trenutka poceo da vozi kao moja baba kad vozi tomos na pijacni dan.

                          Do zadnja tri kruga nista se nije promjenilo osim sto su se u pozadni borili Simonceli i Edvards cak sam u jednom trenutku pomislio da ce Simonceli ako stisne malo stici dvije babe ispred sebe tj Vaentina i Lorenca. E onda 6 krugova prije kraja Lorencu je bilo ocigledno dosadno kao i meni pa je krenuo da vozi malo brze krugove i 3 kruga prije kraja dosao u situaciju da obidje Valentina. Valentino ga je propustio ovaj kasno kocio (ali previse kasno) i Valentino lagano pored njega tako do sledeceg kruga gdje je Valentino odrzao mali chas Lorencu pa Lorenco napravio kontakt sa Valentinovim motorom al to ga nije usporilo i zadnji krug Lorenco obilazi Valentina, Valentino ceka sledecu krivinu obidje njega zadnja krivina kamera prebaca na Stonera ne vidimo sto se desava i samo vidimo kako Valentino prolazi prije Lorenca. I zivjeli su srecno do kraja zivota
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • #88
                            Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                            Hahahah.. Hvala, mnogo dobar izvjestaj &8@^J :8-[/
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • #89
                              Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                              [quote author=Miss Poison link=topic=2893.msg174039#msg174039 date=1286093175]
                              Je l' moze neko da mi kaze sta se desavalo u trci MotoGP, posto nisam cula sat? &*(@W6
                              [/quote]


                              Trkali si Doktor i Lorenco .
                              ..... i ne znam sta je onda bilo, samo znam da je na kraju Doktor pobedio Lorenca h5g6k8

                              Comment


                              • #90
                                Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                                Jedva cekam da doce sledeca sezona pa da vidim Doktora te stare kosti kako ce izdrzati mislim da ima puno da radi i te kako $#&+/
                                Motogp, F1, Superbike

                                Comment

                                Working...
                                X