Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAND PRIX OF JAPAN 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

    [quote author=L. Lawliet link=topic=2893.msg173849#msg173849 date=1286027558]
    [quote author=nnebojsa link=topic=2893.msg173796#msg173796 date=1286020039]
    Da! Decko je sazreo da bude sampion... &+I}\
    [/quote]

    Ako sampion treba s pola sezone da vozi za titulu a ne za pobjedu izem ti tog sampiona.

    Samo cu reci motegi 2008 i Philip Island 2004-a kako se vozi za titulu. Ili samo pogledajte kako je Stoner vozio za titulu jedan divan primjer svake trke bez kalkulacija.
    [/quote]
    A kako se Rosiju isplatilo voziti za titulu u Valensiji 2006.
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

    Comment


    • #62
      Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

      Nije mu se isplatilo al zato je on najbolji, ne zanimaju ga bodovi zanima ga da bude najbolji to je sampion %&ES7
      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

      Comment


      • #63
        Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

        Uhhhhhh....bice opasne trke...jedva cekam.Nadam se da ce se Rosi i Lorenco boriti medjusobno kao nekad. #$&+|r

        Comment


        • #64
          Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

          Svako ima svoj pristup sampionatu. Mislim na vozace.
          Rosi je sasvim drugacija licnost od Lorenca, i zato je i rizikovao, pa izgubio titulu. Ali ima i ubedljivo najvise fanova.
          Svi ti ljudi, sigurno nisu ludi, kada su u njemu prepoznali nesto jedinstveno, nesto sto niko pre, a sasvim sigurno ni posle njega, nece imati.
          Lorenco je izabrao manje rizican put, i stoga je to dosta nepopularno kod ljubitelja ovog sporta.
          Uostalom, posle Aragona se na neki nacin i pravdao svojim fanovima, koji su postali sve glasniji u osudi njegovom kalkulisanju.
          Zato je i kazao da ce vec na ovoj trci voziti sampionski, da nece misliti na titulu.
          Sada mu se i pruza ta prilika. Titula je njegova cak i ako bi se dogodilo da ne zavrsi trku.

          Comment


          • #65
            Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

            [quote author=vesna8.11 link=topic=2893.msg173905#msg173905 date=1286036890]
            Svako ima svoj pristup sampionatu. Mislim na vozace.
            Rosi je sasvim drugacija licnost od Lorenca, i zato je i rizikovao, pa izgubio titulu. Ali ima i ubedljivo najvise fanova.
            Svi ti ljudi, sigurno nisu ludi, kada su u njemu prepoznali nesto jedinstveno, nesto sto niko pre, a sasvim sigurno ni posle njega, nece imati.
            Lorenco je izabrao manje rizican put, i stoga je to dosta nepopularno kod ljubitelja ovog sporta.
            Uostalom, posle Aragona se na neki nacin i pravdao svojim fanovima, koji su postali sve glasniji u osudi njegovom kalkulisanju.
            Zato je i kazao da ce vec na ovoj trci voziti sampionski, da nece misliti na titulu.
            Sada mu se i pruza ta prilika. Titula je njegova cak i ako bi se dogodilo da ne zavrsi trku.
            [/quote]

            Ja Lorenca ipak ne osudjujem zbog takve voznje,ova titula mu znaci vise nego ista ipak nije mala stvar biti sampion u najacoj klasi.Sad kad je i Pedrosa pao niko ga ne moze stici,ko sto Vesna kaze cak i da ne zavrsi trku.

            Comment


            • #66
              Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

              Samo sam ukazala na cinjenicu da se ni Lorencovim velikim fanovima, ne svidja bas ovakva neborbenost.
              Ipak su oni od njega ocekivali malo vise borbenosti.Sto ne znaci da se on plasi, jednostavno, procenio je da mu je ovakva voznja sigurnija,
              a pokazalo se i da donosi vise poena.A i to mnogo znaci i govori koliko je sazreo kao vozac, za poslednjih godinu dana.

              Comment


              • #67
                Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                "... u dobru je lako dobar biti. Na muci se poznaju junaci."

                Comment


                • #68
                  Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                  Da se i ja ukljucim. Mislim da je nemoguce pricati o pobjedi, ali medju prva tri mislim da ce biti Lorenzo, Dovizioso i Stoner. Mada moguce i Rossi (sto bih ja zeljela), jer su mu dosadasnji rezultati mnogo bolji od onih u Aragonu.
                  Ipak, mislim da ovo nije njegova sezona, vjerovatno je on i psihicki pao, poslije preloma desne potkoljenice i ove povrede lijevog ramena. Nadam se boljoj sledecoj sezoni, sa Ducati-em
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • #69
                    Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                    Ja se samo nadam i navijam da sledeca sezona bude zestoka i bez povreda,da se sampiom odlucu u poslednjoj trci,u poslednjoj krivini!!!!

                    Comment


                    • #70
                      Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                      I naravno,da Lorenco bude sampion!!!!!!!!! Hhahahahahha...

                      Comment


                      • #71
                        Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                        [quote author=Djuka99gp link=topic=2893.msg173964#msg173964 date=1286045139]
                        Ja se samo nadam i navijam da sledeca sezona bude zestoka i bez povreda,da se sampiom odlucu u poslednjoj trci,u poslednjoj krivini!!!!
                        [/quote]
                        Sto se ovoga tice, potpuno sam saglasna.

                        [quote author=Djuka99gp link=topic=2893.msg173966#msg173966 date=1286045204]
                        I naravno,da Lorenco bude sampion!!!!!!!!! Hhahahahahha...
                        [/quote]
                        A za ovo se nadam da ce ipak to biti Rossi
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • #72
                          Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                          Samo se ti nadaj....hahaahahah (salim se)

                          Comment


                          • #73
                            Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                            Ne brini, znam za salu @(*6sd$% A znas kako kazu: 'Nada umire poslednja' $%&5@$A Pricacemo mi sledece godine u ovo vrijeme, pa bih voljela da tad ne zaboravis na ove komentare %QWT&W
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • #74
                              Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                              Ne brini ovdje niko ne zaboravlja 7@$**

                              Miss Poison dobro dosla jos jednom medju nashe redove.

                              A sjutra na noge lagane u 7 sati pa da se gleda trka
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #75
                                Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                                Nema spavanja ba tek je POLA 5 A vi spavate samo ce te gledat MotoGP kategoriju pff fghj48d fghj48d
                                Valentino Rossi #46

                                G.O.A.T

                                Comment

                                Working...
                                X