Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAND PRIX OF JAPAN 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2893.msg174734#msg174734 date=1286216860]
    NE NE NAJBOLJI JE 46....!!! pa onda 26 h5g6k8
    [/quote]

    E samo kad si se i ti oglasila. h5g6k8
    sigpic

    Comment


    • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

      morala sam ))) e samo da ti kazem nece da se pos por nesto bag tri sata pa ti se javljam posle da malo isklj komp trokira jadan h5g6k8 +-*^%*
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2893.msg174737#msg174737 date=1286216973]
        morala sam ))) e samo da ti kazem nece da se pos por nesto bag tri sata pa ti se javljam posle da malo isklj komp trokira jadan h5g6k8 +-*^%*
        [/quote]

        Ok cujemo se. @R&amp;}*
        sigpic

        Comment


        • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

          Lawliet je bio na odmor 5 min

          Muva klinke onaj koji je javno priznao da salje njima (klinkama) privatne poruke i da se sit ispricao, pa sad vi vidjite ko je &amp;*#GI(]

          Nego razmisljam, ne postoji nacin da se zabrani Valentinu da ulazi u Duele sa svojim timskim kolegom, to u ugovoru svakako ne moze da stoji. Dakle koji je nacin da oni njemu zabrane da iduci put pobjedi Lorenca?

          Testiranje u Valensiji.

          Oni jos nisu dali zeleno svijetlo na taj dogadjaj i Valentino moze da zbog toga bude u grdnoj situaciji. Jer ako oni ne dozvole on ima mnogo manje vremena za testiranje pogotovo sa novim pravilima o testiranjima.
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

            Lawliet to sto salje poruke i dopisuje se ne mora da znaci da muva vec da je ok decko sa kojim neko hoce da se dopisuje za razliku od nekih!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

              [quote author=L. Lawliet link=topic=2893.msg174739#msg174739 date=1286217039]
              Lawliet je bio na odmor 5 min

              Muva klinke onaj koji je javno priznao da salje njima (klinkama) privatne poruke i da se sit ispricao, pa sad vi vidjite ko je &amp;*#GI(]

              Nego razmisljam, ne postoji nacin da se zabrani Valentinu da ulazi u Duele sa svojim timskim kolegom, to u ugovoru svakako ne moze da stoji. Dakle koji je nacin da oni njemu zabrane da iduci put pobjedi Lorenca?

              Testiranje u Valensiji.

              Oni jos nisu dali zeleno svijetlo na taj dogadjaj i Valentino moze da zbog toga bude u grdnoj situaciji. Jer ako oni ne dozvole on ima mnogo manje vremena za testiranje pogotovo sa novim pravilima o testiranjima.
              [/quote]

              Ko je to priznao?
              Ma jako me nerviraju ljudi iz Yamahe.Izmisljaju toplu vodu sad.Pa koliko znam da su prosle godine na testovima vozaci vozili za onaj tim za koji voze u ovoj sezoni.Tako da bi koliko znam Vale trebao da testira Ducati po prvi put.
              sigpic

              Comment


              • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                Eto kako se ljudi sami pronalaze ne moram ja nista da pricam &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                  [quote author=L. Lawliet link=topic=2893.msg174742#msg174742 date=1286217255]
                  Eto kako se ljudi sami pronalaze ne moram ja nista da pricam &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                  [/quote]
                  I nemoj tad si pametniji. h5g6k8
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010


                    Nego ajde dosta spamovanja teme glupostima vratimo se na testiranje u Valensiji i zabrani Valentinu da ne pretice mladog Jorkya
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2893.msg174741#msg174741 date=1286217238]
                      Ma jako me nerviraju ljudi iz Yamahe.Izmisljaju toplu vodu sad.Pa koliko znam da su prosle godine na testovima vozaci vozili za onaj tim za koji voze u ovoj sezoni.Tako da bi koliko znam Vale trebao da testira Ducati po prvi put.
                      [/quote]

                      Jeste treba da testira al mogu da mu zabrane lagano.

                      A i ne znam kakva su pravila ako vozac prelazi u novi team. Znam da rookie imaju dodatna testiranja.
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                        GQ: Rossi – “Lorenzo and Stoner hate me, but that’s okay”

                        In an interview with the Italian edition of monthly magazine GQ, Valentino Rossi has said that his rivals Jorge Lorenzo and Casey Stoner “hate” him but that such animosity is “normal”.

                        “When you’re injured and are losing blood, those who are younger feel stronger and more able to devour you,” said Rossi. “It’s like a jungle, but I like it, it’s fine like that. They say: ‘Ah! Valentino! He’s been my hero since I was a kid’. But that’s not the truth, it’s all lies. I’m an obstacle, a rival, as Biaggi was for me. Let them say what they want, it only gives me pleasure.”

                        Rossi also added: “When two people are fighting for the same goal it’s normal they dislike one another.”
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                          [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2893.msg174750#msg174750 date=1286217607]

                          A sto je najveca fora kad je 2008 Jorge dosao u Yamahu gotivili su se i hvalili jedan drugog.Tacno je to,kad se dva coveka bore za nesto pogotovu ako su u tome najbolji,ne mogu se voleti.To se nikad jos nije desilo.

                          [/quote]

                          Nisu se oni nikad voljeli znao je Rossi zasto Lorenzo dolazi u Yamahu i od tog trenutka sjekire su se drzale pored kreveta za svaki slucaj .

                          Normalno da se ne vole, pogotovo ako su u istom timu. Niko ne voli da mu njegov igrac zabija gol.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                            Mislim da Rossi ne bi nikad nista slicno izjavio al ajde @R&amp;}*
                            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                            Comment


                            • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                              [quote author=L. Lawliet link=topic=2893.msg174753#msg174753 date=1286217818]
                              Mislim da Rossi ne bi nikad nista slicno izjavio al ajde @R&amp;}*
                              [/quote]

                              Želiš reći da lažu haa? to želiš reći HAHAHAHA , ovo sam našao na MotoGP
                              Valentino Rossi #46

                              G.O.A.T

                              Comment


                              • Odg: GRAND PRIX OF JAPAN 2010

                                [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2893.msg174755#msg174755 date=1286217915]
                                [quote author=L. Lawliet link=topic=2893.msg174753#msg174753 date=1286217818]
                                Mislim da Rossi ne bi nikad nista slicno izjavio al ajde @R&amp;}*
                                [/quote]

                                Želiš reći da lažu haa? to želiš reći HAHAHAHA , ovo sam našao na MotoGP
                                [/quote]

                                Mislim da su malo izvrnuli rijeci, par zareza i sl. Italijanski novinari su dushu dali za te stvari to su najaci novinari na svijet. Sve iskopaju.
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X