Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Na kompu je Fifa sramota,a PES je 100 puta bolji Konzole su za burzuje ( wade ) Pes ima najbolju stvar ikada-Master ligu

    Comment


    • #92
      Originally posted by Dusan View Post
      Ma kakva Fifa, sta je problem skinuti patch, nije to smak sveta
      Jesi igrao Fifu na PS3?

      Ljuba, brate, dobar je PES na kompu, ali na konzolama je druga liga.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #93
        Originally posted by D-Wade View Post
        Jesi igrao Fifu na PS3?
        Nisam, konzole me ne zanimaju uopste, to samo ti igras

        Comment


        • #94
          Fifa 11 je vrhunski fudbal, gameplay je vrhunski, izbor timova je vrhunski, a PES kada bi pravio igre kao sto je to bio PES6, oni bi bili bez premca, ovako, zalosno...moze i mora mnogo bolje.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #95
            Wade daj meni par stotina evra pa cu igrati na konzoli

            Comment


            • #96
              Fifa je uvek bila sranje u poredjenju sa PES-om, barem za mene. Mada ima onih koji naviknu na americko sranje i nece ni da cuju za PES.

              Comment


              • #97
                Originally posted by D-Wade View Post
                Prosli PES mi nije bio nesto, nista posebno, Fifa je na konzoli klasa....a vidim ovde neki kritikuju....Fudbal je odlican, i imaju sve lige, a PES moras patch da skidas kako bi dobio orginal dresove od svih timova i da bi dobio Bundesligu, ej bre, nema Bundeslige a ima Holandija....
                Fifa je glupa , taknes igraca i odmah pusti prednost ako pipnes loptu faul , na FIFI su golmani mnogo bolji vise skidaju sto je sranje , skoro sve skidaju , mnogo neizvesnije i bolje na PES-u , igrao sam oboje u zadnje vreme, PES je bolji

                Originally posted by D-Wade View Post
                Jesi igrao Fifu na PS3?

                Ljuba, brate, dobar je PES na kompu, ali na konzolama je druga liga.
                PES na konzolama isti kao na PES 6 ne lupaj , objasnio sam ti gore igram ja na PS3 pa mi losa FIFA
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #98
                  Miko zasto mislis da smes nekom da se obracas sa "ne lupaj" ?

                  Comment


                  • #99
                    Miko brate, je li znas ti da citas? Gde sam ja rekao da je PES 2011 isti kao PES6? PES6 je najbolji fudbal Konami-a, a ne znam ja kako ti igras Fifa-u, ali je ona klasa za PES na konzolama. Cuj golman sve brani, onda ti brate ne znas da igras.....
                    Last edited by D-Wade; 04-09-11, 18:27.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Miko zasto mislis da smes nekom da se obracas sa "ne lupaj" ?
                      JBG ta fraza se u Banja Luci stalno koristi pa navika To nije uvreda , to je cisto nesto kao ne zezaj ako me razumes ali je jako rasirena kod nas , ja je pokusavam izbaciti ali desi se , ne zelim da se niko nadji uvredjen , to ti je znaci kao ne zezaj ... Inace meni se vise svidja PES jer je mnogo mnogo realniji , ja na FIFI recimo igram karijeru ,SERIA A , Atalanta osvoji prvenstvo jos dodje iz Serie B , Cesena 2 , Juventus 9 , Milan oko 15 , Inter ispao ja sa Udineom 3 , igram master ligu na PES-u mnogo realnije Milan i Inter uvek u vrhu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Najbolji PES koji je ikada izasao bio je PES 6 i tu se svi slazu.

                        FIFA 12 je vec pokupila oko 20-25 nagrada i to samo sa sajmova ovog leta. Da ne pricam o full verzijama FIFE 10 i 11.

                        Glavno oruzje FIFE 12(koja je ove godine potpuno ista na PC-iju i na konzolama, uz odlicnu optimizaciju za PC igrace) je, pored gejmpleja i cuvenih animacija, onlajn mod. Davno su prosla vremena kada se gledao Menadzer Mod ili nesto drugo. Sada su tu fenomenalni Ultimate Team, 11 vs 11, Pro Club Championship, Flow, Head To Head, 10 divizija(liga), EA Shield, Premier Shield, Freinds Leagues...Jedva cekam da krenem sa CSKA.
                        Last edited by Bogi; 04-09-11, 20:57.

                        Comment


                        • Ja lepo kazem, FIFA institucija.....
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Skinuo PES 12 DEMO i pokušavam da se priviknem... Mada će puna verzija biti malo poboljšana, tako je uvek. PES <33333333
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Krle , vidjet ces kakvu kontru ima Manchester , strasno


                              Ja jedva cekam da izadje full
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Jak je Junajted, Runi životinja

                                Prvi meč odigrao naravno sa Napolijem

                                Ovde na 12 mi deluje da tačno mora da se priđe lopti da bi je primio. A i nekako sve više podseća na FIFA-U iako je PES (makar na kompu ) mnogo bolji!

                                Lakši su šutevi iz daljine ovde na 12... Samo treba vreme malo da se privikne igrač a i verovatno će original biti još bolji...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X