Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Miko View Post
    Timovi koji nece biti u PES 2012 a bili su u PES 2011 :

    Club Brugge (Belgium)
    Werder Bremen (Germany)
    Dinamo Bucureşti (Romania)
    CFR Cluj (Romania)
    Unirea Urziceni (Romania)
    Spartak Moscow (Russia)
    FK Crvena Zvezda (Serbia)
    SK Slavia Praha (Czech Republic)

    Timovi koji ce biti u PES 2012 novi potvrdjeni :

    Genk (Belgium)
    Standard Liège (Belgium)
    Bayer Leverkusen (Germany)
    Wisła Kraków (Poland)
    Oţelul Galaţi (Romania)
    CSKA Moscow (Russia)
    FC Zürich (Switzerland)
    Trabzonspor (Turkey)
    Puuu, cigani jedni...necu ni da ga igram.Mada mozda se zbog Bajera predomislim.xD
    Jel holandska i dalje ostaje kao peta liga?
    Jos se premisljam da li cu posle nesto manje od dve godine krenuti opet da igram aktivno PES.
    samo koliko se gameplay promenio u odnosu na proslu godinu?jel ima nekih poboljsanja?I dali dalje ima onog debilnog kursora kod formacije?
    Bio bih zahvalan kad bi neko naveo sve mane i vrline.Cisto da ne trazim utiske na nekom drugom forumu.

    Comment


    • #77
      Bice patch-eva, ko jebe original pes

      Comment


      • #78
        Originally posted by Maric91 View Post
        Puuu, cigani jedni...necu ni da ga igram.Mada mozda se zbog Bajera predomislim.xD
        Jel holandska i dalje ostaje kao peta liga?
        Jos se premisljam da li cu posle nesto manje od dve godine krenuti opet da igram aktivno PES.
        samo koliko se gameplay promenio u odnosu na proslu godinu?jel ima nekih poboljsanja?I dali dalje ima onog debilnog kursora kod formacije?
        Bio bih zahvalan kad bi neko naveo sve mane i vrline.Cisto da ne trazim utiske na nekom drugom forumu.
        Ovo sam ja nasao na PES sajtu pa nzm sta da ti kazem , ja nikada nisam igrao PES na kompu , mozda nekoliko puta kod kolega a kuci nikada jer mi je glupo , igram na PLay Station i nzm sta da ti kazem , meni su svi PES-eve na PS isti dok se na kompu stalno nesto menja , pretvara se sve vise i vise u FIFU sto mi se nikako ne svidja , lige ce biti kao i ranije , Spanija ce ovaj put biti cela licencirana kao i Holandija i Francuska , Englezi verovatno 2-3 tima a Talijani msm da samo Palermo ponovo nece biti licenciran
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #79
          Skinucu demo, pa cu pokusati ponovo.
          Poludeo sam pre godinu dana koliko mi je sve to delovalo retardirano.
          Na kraju sam skinuo punu verziju, al uopste nisam instalirao.
          Pokusao sam da igram fifu pre godinu dana i brzo me je smorila zato sto sam postizao golove sve iz istih situacija.

          Comment


          • #80
            I mene FIFA smorila , igrao sam pre 20 dana , uzeo Premier Ligu sa Liverpoolom ali me zeznulo igrao kup na skip i FA i League Cup i oba puta ispadnem na startu a uvek na start izvuce jak tim sa jakim i otpuste me na kraju sezone bez obzira na titulu jer kao isto nisam doveo levog veznog i zaposlim se u Udineze i budem 2 u ligi i daju mi da ostanem , igrao sam u timu Handanovic-Gasperini-Coda-Zapata-Domizzi-Asamoah-Inla-Inler-Pandev-Floro Flores-Di Natale , doveo samo Pandeva i u Ligi Sampiona ili sta vec kako se zove tamo zavrsim u polu-finalu i ispadnem od Reala u dvomecu PES mi je realniji i lepsi za igru na Play Station od FIFE samo je glupo jer ima mnogo manje timova , valjda ce i PES nesto , ali sve je lose na sprem managera
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #81
              Samo golmane i sudije da poprave u 2012-ici i sve ce biti ekstra. Maricu ne brini bice patch-eva i imace cela Bundesliga ;)

              Ovo mi se dopada

              This work is a popular mode "Football Life" aggregate. The new "club owner" was added, and experience life as a football coach chairman player!

              "Club owner" (extra content) will continue to operate the new modes and team president. Poor people also enjoy the action!
              To mu dodje kao Become a Tole







              Comment


              • #82
                Jel se moze namestiti u Become a Legend da ti gledas samo meceve ? Tj da oni sami igraju , sada sam skontao da moze jer sam ja sebi pokupovao one cake fast i ostalo ali moze li bez toga ?
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Dusan View Post
                  Samo golmane i sudije da poprave u 2012-ici i sve ce biti ekstra. Maricu ne brini bice patch-eva i imace cela Bundesliga ;)
                  Kakava mi vajda od toga kada od komentatora necu da cujem da izgovara Arnautovic ili Papastatopulos.
                  Salu na stranu, ako mi se bude svideo gameplay ne vidim razlog zasto ne bih da zaobidjem ovogodisnji PES.

                  Comment


                  • #84
                    Moze se i to namestiti verovatno, naviknuces se na gameplay sigurno, i ja sam isto mislio to sto i ti, pa evo igram dobro, samo nemoj da igras odma' na Top Player, kreni od Beginner-a, i sve ce biti bolje, ovaj pes ce biti odlican, nego vecito imaju probleme sa golmanima samo da to nameste, i sudija svira sitnice za svako gurkanje faul. Ima jos onog kursora kod formacije, sto da ne, to je dobro.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Dusan View Post
                      Moze se i to namestiti verovatno, naviknuces se na gameplay sigurno, i ja sam isto mislio to sto i ti, pa evo igram dobro, samo nemoj da igras odma' na Top Player, kreni od Beginner-a, i sve ce biti bolje, ovaj pes ce biti odlican, nego vecito imaju probleme sa golmanima samo da to nameste, i sudija svira sitnice za svako gurkanje faul. Ima jos onog kursora kod formacije, sto da ne, to je dobro.
                      Meni je PES smesan jer sam na TOP Player uzeo 3 godine za redom Ligu Sampiona na Master Ligi ...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Miko View Post
                        Meni je PES smesan jer sam na TOP Player uzeo 3 godine za redom Ligu Sampiona na Master Ligi ...
                        Odigraj sa nekim slabim timom LS, pa da te vidim

                        Comment


                        • #87
                          Mecevi su na 10.minuta , ima 6.timova. Mancester United , Milan , Porto , Napoli , Santos i Penarol.
                          sta pa ne isplati se da se skida Demo....

                          Comment


                          • #88
                            Zasto se ne isplati?

                            Comment


                            • #89
                              Prosli PES mi nije bio nesto, nista posebno, Fifa je na konzoli klasa....a vidim ovde neki kritikuju....Fudbal je odlican, i imaju sve lige, a PES moras patch da skidas kako bi dobio orginal dresove od svih timova i da bi dobio Bundesligu, ej bre, nema Bundeslige a ima Holandija....
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #90
                                Ma kakva Fifa, sta je problem skinuti patch, nije to smak sveta

                                Comment

                                Working...
                                X