Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bonomo View Post
    Ja ne znam da li sam ja retardiran ili sta ali PES 6 meni ne moze da se poredi sa PES 11. Pricam o grafici... Razlika je ogromna. Gamplay je u obe igre odlican.
    6ica najbolji PES ikada sto se igre tice... Ja povracam na PES12 (igram ali povracam) FIFA12 ga sabila.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Jeste, ali opet ispravlja dosta toga, vazno je da se igraci ne dobijaju overall 99 i prolaze kroz tebe u odredjenim trenucima kada vodis.

      Igram ja i PES i FIFA-u, ali kazem, pomocu patcheva i raznih dodataka, PES se poboljsa, sto je najbolje ti dodaci izlaze cesto i uvek necim novim nadogradjujes igricu, dok FIFA u Srbiji nema zajednicu, tacnije imala je nekada, ali nije mogla da prismrdi, a i nikad nece PES-ovoj.
      Nece ni moci da prismrdi, s obzirom na mentalni sklop ljudi u ovoj zemlji! Radije ce da igra los PES zato sto eto PES6 je najbolji fudbal ikada, nego da isproba nesto novo tj da pruzi sansu FIFI... Ja sam to uradio prosle godine i nisam se pokajao! FIFA 12 je na po meni na nivou PES6... A i dosta igram online, sto ne moze da se poredi sa ocajnim PESom.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Nece ni moci da prismrdi, s obzirom na mentalni sklop ljudi u ovoj zemlji! Radije ce da igra los PES zato sto eto PES6 je najbolji fudbal ikada, nego da isproba nesto novo tj da pruzi sansu FIFI... Ja sam to uradio prosle godine i nisam se pokajao! FIFA 12 je na po meni na nivou PES6... A i dosta igram online, sto ne moze da se poredi sa ocajnim PESom.
        Opet kazem, igram ja i PES i FIFA-u, al' ovu prvu vise igram malo vise zato sto cesto izlaze dodaci. Uporedi FIFA-in EURO 2012 i PES-ov koga vec sad imas na sve strane. Moze i na PES-u da se igra online.

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Nece ni moci da prismrdi, s obzirom na mentalni sklop ljudi u ovoj zemlji! Radije ce da igra los PES zato sto eto PES6 je najbolji fudbal ikada, nego da isproba nesto novo tj da pruzi sansu FIFI... Ja sam to uradio prosle godine i nisam se pokajao! FIFA 12 je na po meni na nivou PES6... A i dosta igram online, sto ne moze da se poredi sa ocajnim PESom.
          Da, u pravu si. Kod nas svi govore PES je zakon ovo ono, a FIFA-u nisu igrali.
          Sto se tice mene konkretno, FIFA 12 je najbolja simulacija do sada, pa cak i od PES 6. PA ukljucili su fiziku, nema duhova kao u PES-u, nema onog s**** da igrac prodje kroz tebe, poboljsane su komande u odbrani... Igrac koji jace udje u duel ce ga i osvojiti. Dolazi do sudara, igraci padaju. Toga u PES-u nema.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            Da, u pravu si. Kod nas svi govore PES je zakon ovo ono, a FIFA-u nisu igrali.
            Sto se tice mene konkretno, FIFA 12 je najbolja simulacija do sada, pa cak i od PES 6. PA ukljucili su fiziku, nema duhova kao u PES-u, nema onog s**** da igrac prodje kroz tebe, poboljsane su komande u odbrani... Igrac koji jace udje u duel ce ga i osvojiti. Dolazi do sudara, igraci padaju. Toga u PES-u nema.
            Pa posle 6 godina i bilo je logicno ocekivati da neko napravi bolju simulaciju fudbala. Mada za mene Pes6 nenadjebiv.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Pa posle 6 godina i bilo je logicno ocekivati da neko napravi bolju simulaciju fudbala. Mada za mene Pes6 nenadjebiv.
              Da, ali kod PES-a to nije slucaj. Posle 6 god su samo nazadovali. Probali su nesto novo sa 2008; unaprijedili ga u 2009. i 2010. a onda ukapirali da je to promasaj i da je potrebno da se sve vrati na staro, tj na 6. Sada pokusavaju da uspore igru, pokusavaju maksimalno da iskopiraju 6, ali im ne uspijeva bas.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Da, ali kod PES-a to nije slucaj. Posle 6 god su samo nazadovali. Probali su nesto novo sa 2008; unaprijedili ga u 2009. i 2010. a onda ukapirali da je to promasaj i da je potrebno da se sve vrati na staro, tj na 6. Sada pokusavaju da uspore igru, pokusavaju maksimalno da iskopiraju 6, ali im ne uspijeva bas.
                Pa trulo bi bilo koristiti match engine kao i movement i ostale karakteristike iz sestice.
                Umesto da je samo malo doteraju i dodaju smek buducnosti oni prave nesto nerealno.
                Ali uvek cu igrati pre Pes nego li Fifu Mada sam igrao najnoviju, nista posebno.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Pa trulo bi bilo koristiti match engine kao i movement i ostale karakteristike iz sestice.
                  Umesto da je samo malo doteraju i dodaju smek buducnosti oni prave nesto nerealno.
                  Ali uvek cu igrati pre Pes nego li Fifu Mada sam igrao najnoviju, nista posebno.
                  Plus licence su im uvijek bile 0.
                  PES 12 za PS 2 je hiljadu puta bolji od verzije za PC, jer je na PS2 ostao engine PES-a 6, samo odrade nove dresove i transfere, ispadne isto kao neki patch za 6
                  A Fifa napreduje i napreduje
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Licence
                    Patch-evi samo izlaze svakih 7 dana i na kraju ima 3 puta vise timova nego u FIFA-i. Plus, ovo sto kaze Dule, izlaze gameplay patch-evi takodje, sto promeni igru dosta i unapredi je.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Licence
                      Patch-evi samo izlaze svakih 7 dana i na kraju ima 3 puta vise timova nego u FIFA-i. Plus, ovo sto kaze Dule, izlaze gameplay patch-evi takodje, sto promeni igru dosta i unapredi je.
                      Dzaba im sve to. Fizickih zakona nema. Jbg, meni vise odgovara FIFA i to je to. Vama PES i tacka.

                      FIFA <3
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • PES 4 life...

                        Koga briga za licencu, PESEdit pravi najjace peceve, sve odrade savrseno, skines, instaliras i cepas... FIFU sam igrao svaki put kad je izasla, ali sam prestao posle devetke... Onda sam probao da igram 12-icu, napravili su veliki napredak nmg da kazem, ali i dalje to nije to..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Pa cinjenica je da Konami sada ne pravi PES da bude igriv vec ga nasminkaju raznim stvarima da bi zadovoljili vecinu igraca a to su, koliko sam primetila po komentarima na FB, likovi iz Indonezije, Malezije, Turske, .... nemam pojma, uglavnom bilo je neko pitanje u fazonu sta bi voleli da vidite u sledecem nastavku PESa, jbt citam, i likovi govore "nove kopacke, noviju frizuru za Ronalda, malezijski jezik, vise stadiona, ..." i tako te gluposti koje se i ne primecuju dok igras, niko da spomene igrivost i greske koje nas nerviraju a koje smo naveli par strana ranije i dok je tako oni ima da prave fudbal sa tim "nasminkanim" detaljima a mi koji zapravo hocemo da odigramo utakmicu fudbala bez nerviranja mozemo samo i dalje da lupamo glavu...
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Jel ima neko link za PES 6, i patch za ovu sezonu?
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Hamsun, Miranda, Ordaz, Castolo
                              Sad ste me nalozili i moram skinuti Pes 6
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Sara View Post
                                Pa cinjenica je da Konami sada ne pravi PES da bude igriv vec ga nasminkaju raznim stvarima da bi zadovoljili vecinu igraca a to su, koliko sam primetila po komentarima na FB, likovi iz Indonezije, Malezije, Turske, .... nemam pojma, uglavnom bilo je neko pitanje u fazonu sta bi voleli da vidite u sledecem nastavku PESa, jbt citam, i likovi govore "nove kopacke, noviju frizuru za Ronalda, malezijski jezik, vise stadiona, ..." i tako te gluposti koje se i ne primecuju dok igras, niko da spomene igrivost i greske koje nas nerviraju a koje smo naveli par strana ranije i dok je tako oni ima da prave fudbal sa tim "nasminkanim" detaljima a mi koji zapravo hocemo da odigramo utakmicu fudbala bez nerviranja mozemo samo i dalje da lupamo glavu...
                                Da vec nisi zauzeta, zenio bih te keve mi moje
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X