Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra li ko FIFU? Pre svega mislim na FIFA 12?

    Comment


    • Gde se na PES 12' na ML pravi da se igra sa normalnim timom a ne izmisljenim nikako nmg naci
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Moras kupiti u shopu ono , ali jeftino je pravo 100 poena cini mi se .

        Mada sigurno vec imas te poene , pa eto kupi
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Nasao i uzeo , na 0 sam Nisam skoro nikako igrao PES 12' a imam igricu jos od oktobra , jedino 2K i F1 xD
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Za mene je PES 12 toliko veliko sranje da nemam reci. Odigrao 5,6 utakmica i smucila mi se igrica. PES 6 i PES 11 su najbolji delovi igrice ubedljivo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Za mene je PES 12 toliko veliko sranje da nemam reci. Odigrao 5,6 utakmica i smucila mi se igrica. PES 6 je najbolji deo igrice ubedljivo.
              E tako...
              Last edited by The Admiral; 16-06-12, 16:00.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • PES 11 je INSTITUCIJA za sve fudbalske igre.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Originally posted by Bonomo View Post
                  PES 11 je INSTITUCIJA za sve fudbalske igre.
                  6 je klasa za 11.

                  Comment


                  • Originally posted by Bonomo View Post
                    PES 11 je INSTITUCIJA za sve fudbalske igre.
                    Toliko rupa ima taj fudbal da je to strasno. Nije taj fudbal nikakva institucija

                    Comment


                    • PES 6 po meni jeste najbolji deo igrice, ali mi nekako uz taj deo najvise iskace PES 11. Ima nekoliko nedostataka i bilo je dovoljno za PES 12 samo korigovati te greske i doraditi jos malo grafiku i igrao bi se strava fudbal. Oni umesto toga usrase igricu nacisto.
                      sigpic

                      Comment


                      • PES 6 jeste odlican. To stoji... Ali i dalje smatram da je PES 11 odlican. Ok ima rupa u smislu da su golmani idioti . Da cak i na profesional mozes da pobedjujes 11 - 0 . Ali je i dalje mnogo bolja simulacija nego neke drugi pokusaji....
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • PES 2011 nikada nece imati vrednost koju sada ima PES 6, jer i posle duzeg niza godina PES 6 vazi za najbolji deo, a koliko je proslo godina od izlaska sestice?Barem kod nas zbog nasih poznatih prilika i u narednih pet godina ostace kult, a popularnost za PES 2011 ce opadatai bitno iz godine u godinu zbog pojave novih nastavaka.

                          Godine prolaze, PES 6 ostaje.

                          Comment


                          • Je l' igra neko ovaj dodatak za sesticu? http://www.facebook.com/ShollymPatch Meni je ekstra, brdo lopti i stadiona, uzivanje je potpuno. Probala sam igrati 2011 i nekako sam je savladala ali mi 2012 definitivno ide na nerve da sam resila da ga uklonim iz kompa, bolje to nego da rizikujem lomljenje dzojstika.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Ma shollym patch zakon, bruka kako je uradjen...
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • PES 2012 je zlo. Toliko te iznervira da pozelis da polupas komp, al' mu se uvek vracas misleci da ces pobediti bagove i nedostatke. Poenta - pobedices... ()
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X