Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    E, zivote!Sad tek vidim koliko sam ocajan u fifi.
    U PES-u cim dodje lopta do Runija raspalim i to je u 90 % slucajeva gol.
    U Fifi za mene je uspeh da uputim centarsut kako valja i da stvorim jednu gol-sansu.
    Najbolje bi za mene bilo da se konacno penzionisem, ovako vi ste me punovo navukli da igram PES. xD
    Indigo, aj odigraj fifu 12 pa kazi koliko je teska?




    Napomena:U prethodnih godinu dana nista nisam igrao sem dema obe igre, a pre toga isto nisam igrao vise od pola godine zato sto mi se nije puno svideo PES 2010.Izasao sam ja odavno iz forme koju je tesko povratiti.
    Posvetio sam se Manageru, mada i tu ne igram 11 zato sto mi je prelaka, ocekjem da 12 bude bolja...
    Football manager 07,08 i Pes 06 sto se tice simulacije fudbala a Fifa 12 verovatno ce biti ista kao i do sada nemam volje da je skidam...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Wade, mislim da ćeš igrati PES jer je na naslovnici ove godine Ronaldo za razliku od Mesija koji je bio zadnjih godina



      Priznajem da sam na osnovu prvog dema loše procenio golmane. A i nisu ih nešto poboljšali mnogo u drugom demu... Očajni su. Očekujem da će to rešiti do full verzije...

      wikipedia

      and goalkeepers have been improved with new animations and generally more reliable goalkeeping performances
      prvi deo rečenice je tačan ali drugi nije uopšte.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Krle, ta vikipedija ti je leglo lazi.Tu moze da napise bilo ko sta hoce.
        Bolja je naslovnica na fifi.

        Ovo je vec mnogo bolje. xD

        Comment


        • Nije to netačno na wikipedia-ji. Iz KONAMI-ja su tako predstavili igricu, a druga je stvar što u igri nije tačno to za golmane...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Golmani su u demu postavljeni uvek na Amateur-a, tako da ne ocekujte da bude dobar ;)

            Comment


            • Igracu Krle...

              A, bio je red da bude neko drugi, Messi je na cover-u od 2009.... glupo da toliko dugo bude jedan igrac, a npr. kosarka svake godine menja cover.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Skinuo sam novi demo i patch sa 71 ekipom imate sve na pes-serbia ;)

                Ubija PES,ali ubija...kako lepo akciju mozes da napravis,to nije normalno

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Skinuo sam novi demo i patch sa 71 ekipom imate sve na pes-serbia ;)

                  Ubija PES,ali ubija...kako lepo akciju mozes da napravis,to nije normalno
                  Ma fantasticna igrica, ja je kod ortaka igram, ali sto se tice akcija, neverovatno koliko su ove god poboljsali kretanje igraca bez lopte..
                  Sto se tice peceva, sve imas na PESEdit.com, to su ti najbolji pecevi na svetu, dodaju celu licenciranu BundesLigu i licenciraju sve grbove u Engleskoj, dresovi su originalni, ma sve su uradili...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Skinuo sam i fifu i pes i mogu da kazem da je fifa mnogo bolja.
                    FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                    Comment


                    • Originally posted by MLADOSTLE View Post
                      Skinuo sam i fifu i pes i mogu da kazem da je fifa mnogo bolja.
                      Nemoj se brukati, PES deset puta bolji, ovaj EA Sports ne moze da promeni obican gameplay, uglavnom se sve isto svodi, i na isti nacin ces uvek dati gol. Nema te raznovrsnostiu igri timova kao u PES-u gde Barsa igra kao prava Barsa, pravi onaj njihov neverovatan fudbal, i svako ima drugacije kvalitete i mozes na milion nacina dati gol a o grafici ne zelim ni da pricam.
                      Ipak opet svako ima svoj ukus...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Je l' zna neko kako mogu da uploadujem gol iz PES-a? Bruka kakvu sam golcinu dao, moram da vam pokazem.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Verovatno si ga snimio.E sad taj snimak potrazi negde u fajlovima i okaci ga na youtube

                          Bez zezanja,ja drugi nacin ne znam...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Je l' zna neko kako mogu da uploadujem gol iz PES-a? Bruka kakvu sam golcinu dao, moram da vam pokazem.
                            Preko Fraps-a

                            Comment


                            • Ima li iko nalog na PES Serbia,neka mi se hitno javi na privatnu?
                              Znaci hitno
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • PES 06 zakon
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X