Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2020 - Preseason/Regular season

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebote Fuller i Mixon na klupi jedan 2 drugi 3 td

    Comment


    • Šta radi mrtvi Dallas sve im jbm

      Comment


      • Auuu Aiyuk Kakav majstor.

        Comment


        • Kittle brat moj rodjeni!

          Comment


          • E da ti jebem mater i da ti je malo!

            Comment


            • Razumijem da nam fale ponajbolji igraci i u napadu i u odbrani, ali ovo je uzas. I njima fali dosta startera pa nas evo naguzise samo tako.

              Nema nista od ove sezone... Ako budemo 8-8 ima da se bijem nogama u guzicu.

              Comment


              • E jbg... Treci QB baca, pola startera odsutno... Ipak je sramota da izgubimo kuci od Eaglesa koji su takodje sakati koji se raspadaju. Breathard je junacki odradio smjenu i njemu nema sta da se zamjeri. Kittle koji se tek oporavio od povrede koljena se odrao veceras... Nema sta nije radio. Ali jbg... kad nece, nece. Da nije kontejnera iz New Yorka vjerovatno bi bili 0-4. A kakav nam je raspored i kako igraju Wilson i ekipa, a bogami i ostatak divizije tacno nam se jebala majka ove sezone. Ako izvucemo 8-8, ja cu biti zadovoljan. Ama bas nista ne ocekujem od njih ove godine. Ova mlada ekipa ima toliko potencijala da je ova situacija jedna velika steta za NFL i za sezonu. Pitanje je koliko ce core igraca moci da potpisu za sledecu godinu... A u pitanju su vecinom vrhunski mladi igraci koji pred sobom imaju 5.. 6.. 7 sezona. Itekako ce ih ova posrana sezona izbaciti iz kolosjeka.

                Od sad, pa na dalje ne ocekujem nista od 49ersa. Jbg to nam je sto nam je.

                Navijacu za Russell Wilsona i ako Seahawkse ne mogu ocima vidjet... i ako su nam divizijski rivali. Vise je i vrijeme da ga seratori izglasaju za MVP-a. Najbolji QB lige... Ima Mahomes, Jackson i ekipa jos dosta da sisaju. Samo Russell! Isto tako cu navijati i za GB zbog Rodgersa. On nije ovako dobro izgledao prve cetiri nedelje vec jedno 4-5 godina. Sve mi se cini da im se on zainatio onog momenta kad su oni odlucili da draftuju nekog slinavca da ga eventualno zamijeni. Aaron je vjerovatno bio u fazonu "zadnjih 4-5 godina nisam bio na MVP nivou i ako mi je tim bio smece... i sad ces ti da draftujes nekog slinavca da me zamijeni jer sam omatorio pa se umorio.. Gledaj kako se sa 37 godina i posranim timom redom sprdam sa svima."

                I ako ne mogu smislit ni Seahawkse ni Packerse, nadam se da ce i Russell i Aaron nastaviti sezonu kako su i poceli. Uz svo duzno postovanje, Mahomes(sa sve SB prstenom i savrsenim napadom Chiefsa i unikatnim talentom), Jackson, Watson i ostali mogu jedino da nauce jesto od Wilsona i Rodgersa. Neka sto je Rodgers i zvanicno starac, nego su vec poceli Russella da zovu "that old guy from Seattle" Grohotom se smijem.

                Comment


                • Ja bih uzeo Mahomesa ispred Rodgersa 24/7/365

                  Russell je jedini ispred.

                  Ja pratim Saintse klasika, u AFC Billse kao i prošle godine ali ne mogu lagati da ne pogledam i Seahawkse i Chargerse.

                  Meni je samo srce puno kad gube Cowboysi i Ramsi. Ne zna se koga više ne mogu očima gledati. I malo Minnesota usrana.

                  Bearsi, Detroit i ekipa me jako nerviraju i cela ta divizija.

                  Comment


                  • Last edited by Lord Aleksoni; 05-10-20, 20:01.

                    Comment


                    • Comment


                      • Pa normalno. Najvise para daju na plate igraca za ovu sezonu, sledece godine nemaju pika u prve dvije runde a skor 0-4

                        Comment


                        • Ja bih pojurio Chucka Pagana za HC. Ali neće on nidje.

                          Comment


                          • Incomplete pass Sta je ovo...

                            Prvi put u zivotu da navijam za Patriotse

                            Comment


                            • Sad malo da gledamo kako Rodgers i Packersi natrpavaju Falconse Ocekujem jedno 40 poena da im natovare.

                              Comment


                              • Rodgers je brutalan ove sezone. On i Wilson naravno
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X