Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

    sve prokleti vidovnjaci i proroci cista nagadjanja,ko je i pomislio na tren da ce Lorenco biti onako dominantan i onda da ce bas pedrosa prekinuti tu istu dominaciju i uvezati pobjede,samo hocu da kazem da se vratite u okvire realnosti i malo nenavijacki sagledate stvarti,jedna lasta ne cini proljece.....sljedece sezone ko zna
    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

    Comment


    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

      kada ima snimak na tv-u? rekli su mi u 7 a sada pise kao u 7 je ferreira-braga utakmica???
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

        Ima jos ljudi koji vole Danija... ali evo, citam SVE ovo napisano i NE MOGU da verujem da jedan moderator vozaca naziva &quot;prcvoljkom&quot; (na stranu sto je i Lorenco-fan vise puta spomenuo &quot;patuljka&quot;).
        Svi smo mi ovde da bi se malo raspricavali, jer nemaju svi srece da im prijatelji gledaju Gp.

        Ocekuje se da svako od nas ima favorita, pa da cak i da NE VOLI nekog od vozaca ali sve ovo vodi jednoj &quot;nezdravoj&quot; atmosferi.
        Ok je da ja volim Danija (a i Lorenco mi je prilicno drag), da ne volim Kejsija ili nekog drugog... ALI mi ne bi palo na pamet bilo koga nazivam imenima koja imaju ruznu konotaciju.

        Molim Vas samo da se potrudimo da imamo malo vise postovanja jedni prema drugima jer ovaj forum treba da bude mesto za ucenje (bez onih podsmesljivih smajlija) i prijateljsku razmenu misljenja.

        A ko je bolji... videcemo.

        Comment


        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

          ps - snimak Gp-ja je nocas u 00:30h

          Comment


          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

            hvala irena i slazem se sa tobom za to jer ja vlim pedrosu i nervira me kada neko to napise...kao svi su oni sada savrseni ... taj &#039;&#039;patuljak&#039;&#039; zaradjuje milione i bori se zatitulu dok oni sede u foteljama i vredjaju ga! ja ne volim lorenza ali nisam rekla da je ruzan ili tako nesto postujem ga kao vozaca dobar je ali ga jednostavno ne volim iz nekih razloa koje sam navela vec dosta puta ovde!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

              Sta sada Stoner pobedi na jednoj trci i odmah je bolji od Pedrose.Eeeeejjjj. $JS}| $JS}| Pa ajde da je Pedrosa bio 15. ali on je bio 2. &amp;%@5w8&amp;*
              Jos je Dani ove godine 4 puta pobedio a Stoner tek prvi put.Zaista me zanima kako je to bolji Stoner?Mozda one sezone kada je osvojio titulu ali u zadnje 2 godine Pedrosa je bolji . &amp;d$7
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                [quote author=bice link=topic=2857.msg170655#msg170655 date=1284908966]
                Sta sada Stoner pobedi na jednoj trci i odmah je bolji od Pedrose.Eeeeejjjj. $JS}| $JS}| Pa ajde da je Pedrosa bio 15. ali on je bio 2. &amp;%@5w8&amp;*
                Jos je Dani ove godine 4 puta pobedio a Stoner tek prvi put.Zaista me zanima kako je to bolji Stoner?Mozda one sezone kada je osvojio titulu ali u zadnje 2 godine Pedrosa je bolji . &amp;d$7
                [/quote]
                +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* a do pre nedelju dana svi su pricali kako je stoner odsutan i kako ih nerviraju neke izjave njegove a sada ga svi vole...
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                  [quote author=bice link=topic=2857.msg170644#msg170644 date=1284907881]
                  RRV smiri se nije bitno sada ko je bolji ti mislis da je bolji Dani tvoje misljenje LL misli da je Stoner njegovo misljenje.Videcemo sledece godine ko ce biti bolji.
                  Mada mislim da LL zeli da dokaze da je on uvek u pravu ali nema veze. @(*6sd$%
                  [/quote]

                  Vjeruj mi nemam namjeru da dokazem da sam upravu al imam namjeru da pokrenem ljude na razmisljanje dosadno mi je do Motegija cekat fghj48d

                  Originally posted by irena198
                  NE MOGU da verujem da jedan moderator vozaca naziva &quot;prcvoljkom&quot; (na stranu sto je i Lorenco-fan vise puta spomenuo &quot;patuljka&quot;).
                  Svi smo mi ovde da bi se malo raspricavali, jer nemaju svi srece da im prijatelji gledaju Gp
                  Pise li dje pored toga moderator &quot;SVETI&quot;? Kakve veze ima dal moderator ili obican user zovu nekog imenima? Jel to zlocin? Dje to pise? $%&amp;5@$A
                  Njega komentatori zovu imenima sto bi se ja sad pravio fin. &amp;*#GI(]
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                    Licno, u ovom sadasnjem odnosu na tabeli, navijam za Pedrosu, ako moze da uzme tittulu, i da Yamaha nauci da se ne pravi rostilj dok je zec jos u sumi.


                    Comment


                    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                      Danasnje trke su bile gotovo onakve kakve je vecina zelela da gleda.Najzad, da ne slusamo samo Spansku himnu.Meni je zao Markeza, ali Espargaro je pokazao izuzetnu borbenost i hrabrost, i zasluzeno pobedio.
                      Moto2, Italijanska himna.Janone tako dobar, da ga niko i nije video.Najzad i Talmaci na podijumu.Raduje me sto je Elijas ostao bez podijuma.Po meni, nije ni zasluzio da vozi ovu trku, zbog onakvog ponasanja na kvalifikacijama.A to mu je vec drugi put dogadja.
                      Najjaca klasa, Pedroza odlican, borben, iako je imao dosta los start.Obisao Lorenca, i gotovo da kraja je vozio izuzetno, nije odmah odustao od pokusaja da dodje do pobede,kao sto je to vec radio Lorenco.Medjutim Stoner najzad je bio isti kao i na kvalifikacijama, neuhvatljiv.Najveci gubitnik je Lorenco, Hejden ga je maestralno obisao, izuzetno takticki odradjeno.Mislim da se Lorencu najzad obilo o glavu sto ne zeli nista da rizikuje, vec samo misli na titulu.A sto mi se posebno dopalo, to su 2 Dukatija na postolju, i nijedne Yamahe.Sledeca godina?????Nadam se da cemo to stalno gledati, Honda i Dukati.
                      Lorencova garaza je bila vidno razocarana, mada ja ne vidim razlog za to.

                      Comment


                      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                        L.Lawliet ti si prvi koji kada neko nesto kaze poziva na pravila i tako to! nema vredjanja,skretanja sa teme,citiranja upravo kao da ti pored tog moderator pise SVETI i zavodis ovde neki &#039;&#039;red&#039;&#039; kao Bog otac a ti prvi krsis pravila!
                        A kao drugo ne moras ti neke ljude da teras na razmisljanje jer oni imaju svoje misljenje i nije tvoje misljenje uvek ono pravo !zasto nekada ne priznas da je neko drugi u pravu??? a ne ti da &#039;&#039;teras na misljenje&#039;&#039; vec sam sebe nekada nateraj na misljenje umesto da se izvlacis sa statistikama i kada god ne znas sta da mi odgovoris pises mi kako sam &#039;&#039;mlada&#039;&#039; u prevodu receno klinka koja nema pojma sa zivotom kao da si nesto iznad mene zato sto si stariji koju godinu ili ne znam koliko vec! Toliko...
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                          [quote author=mr.gold link=topic=2857.msg170725#msg170725 date=1284915320]
                          Licno, u ovom sadasnjem odnosu na tabeli, navijam za Pedrosu, ako moze da uzme tittulu, i da Yamaha nauci da se ne pravi rostilj dok je zec jos u sumi.
                          [/quote]

                          Mene samo nije jasno kako jedan admin moze da prica o ubijanju zeca na forumu o motorima, I to UBIJANJU sa sve stavljanjem na rostilj. fghj48d
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                            [quote author=L. Lawliet link=topic=2857.msg170731#msg170731 date=1284916340]
                            [quote author=mr.gold link=topic=2857.msg170725#msg170725 date=1284915320]
                            Licno, u ovom sadasnjem odnosu na tabeli, navijam za Pedrosu, ako moze da uzme tittulu, i da Yamaha nauci da se ne pravi rostilj dok je zec jos u sumi.
                            [/quote]

                            Mene samo nije jasno kako jedan admin moze da prica o ubijanju zeca na forumu o motorima, I to UBIJANJU sa sve stavljanjem na rostilj. fghj48d
                            [/quote]
                            sta jer ti zao zeca mozda? ^*#(- slusas li ti sebe sta si sad upravo rekao??? joj ismejala sam se kao nikada do sada ^*#(- jesi cuo nekada za izraz:&#039;&#039;to se samo tako kaze&#039;&#039;??? zamisli tek kada cujes neku poslovicu narodnu slicnu ovome sto je on rekao xaxax joj boze xD ako nisi skapirao sta je gold hteo da kaze ne znam sta da mislim majke mi fghj48d #%d*
                            to je isto kao kada bi pricao o nekome i on se tada pojavi i neko kaze :&#039;&#039;mi o vuku...(a vuk na vrata)&#039;&#039; i neko drugi pita kakve veze vuk ima sa ovim ^*#(-
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                              [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2857.msg170730#msg170730 date=1284916316]
                              L.Lawliet ti si prvi koji kada neko nesto kaze poziva na pravila i tako to! nema vredjanja,skretanja sa teme,citiranja upravo kao da ti pored tog moderator pise SVETI i zavodis ovde neki &#039;&#039;red&#039;&#039; kao Bog otac a ti prvi krsis pravila!
                              A kao drugo ne moras ti neke ljude da teras na razmisljanje jer oni imaju svoje misljenje i nije tvoje misljenje uvek ono pravo !zasto nekada ne priznas da je neko drugi u pravu??? a ne ti da &#039;&#039;teras na misljenje&#039;&#039; vec sam sebe nekada nateraj na misljenje umesto da se izvlacis sa statistikama i kada god ne znas sta da mi odgovoris pises mi kako sam &#039;&#039;mlada&#039;&#039; u prevodu receno klinka koja nema pojma sa zivotom kao da si nesto iznad mene zato sto si stariji koju godinu ili ne znam koliko vec! Toliko...
                              [/quote]

                              Prvo ne mogu da priznam da si upravu kad nisi prosto ne mogu koliko god se trudio. $%&amp;5@$A
                              Drugo ja ne vrijedjam clanove foruma pokazi gdje sam nekog uvrijedio pa da se izvinim (%fsd%&amp;j
                              Trece ja kad citiram ja citiram samo jedan post to gledaj unazad koliko zelis @(*6sd$%
                              Cetvrto jesi klinka al to nikad nisam naglasavao sem u situaciji i u kojoj si stavila neki nenormalni smajli na pomen rijeci statistika pa sam slobodno predpostavio da ne znash shto je to. ^&amp;*ST*^#
                              Stariji sam od tebe 11 godina, godinu vise ili manje al ni to nisam naglasavo niti to stavljao kao bitno za nasu raspravu to si ti uradila &amp;%@5w8&amp;*
                              I nisam rekao da je tvoj podatatak nevalidan jer si mlada nemoj da izvlacis stvari iz konteksta vec zato sto Stoner ima titulu u MotoGP dje se broji i to protiv Rossia sto se opet broji. A da si mlada sam rekao kad si stavila cudan smajli na statistiku.

                              I na kraju nisam Sveti Moderator
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                                stavila sam taj smajli jer su se bas pre nekoliko dana ljudi raspravljali oko te statistike i zato sam to uradila jer statistika ne moze dokazati ko je bolji...oces da kazes da je alonso bolji od luisa npr u f1 jer ima titulu vise ili u motogp-u da je lorenzo bolji od rosija jer ove sezone ima vise pobeda i veci br bodova na istom motoru?! zato sam rekla kao ne ponovo statistika! A ne znam za sta ti mene smatras ako mislis da sa 18 godna ne znam sta je statistika a i napisala sam:&#039;&#039;ne opet prica o statistici&#039;&#039; znai podrazumeva se da znam sta je to statistika!
                                a to sto ne mozes da priznas je tvoj problem to sam vec navela da jednostavno ne mozes nikada da priznas jer mislis da je sve sto ti kazes tacno a nas koji ne mislimo tako &#039;&#039;teras na misljenje&#039;&#039; kao da ti sve znas najbolje!
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X