Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Bosna

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KK Bosna

    KK Bosna &^@4(

    Ovaj klub je negdje 2003 godine punio dvoranu i rasprodavao karte za sat i pol vremena. Danas, posjeta je vrlo mala, danas to na Balkanu radi Partizan, puni dvoranu. Stvarno bruka i sramota sta se desava se u i oko ovog ponosnog kluba, koji je bio i prvak Evrope. Bas mi jutros jaran prica sta se sve desava u klubu, kakvi lopovluci ne samo u klubu, nego i u raznim savezima u cijeloj BiH. BRUKA I SRAMOTA!
    Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
    FK Željezničar - The Maniacs 1987!
    KK Bosna Sarajevo - Studenti!
    BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

  • #2
    Odg: KK Bosna

    Studenti,su sada mozda trece ekipa po jacini u BiH,posije Sirokog i Igoke. @(*6sd$%
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #3
      Odg: KK Bosna

      Pa tako nesto, tuzno je to, jer je ovaj klub bio nekad ponos i dika Jugoslavije, ne samo BiH.


      U KOST!
      Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
      FK Željezničar - The Maniacs 1987!
      KK Bosna Sarajevo - Studenti!
      BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

      Comment


      • #4
        Odg: KK Bosna

        Ma ja sam pratio nekad Borac Nektar,i oni su dozivili kolaps prije 6-7godina i sada jedva ostaju u prvoj ligi,nema od njih nista.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #5
          Odg: KK Bosna

          Borac je odprilike dozivio slicnu sudbinu kao Bosna. Bili su jaki ko beton, naravno i cijela Banja Luka je pratila ovaj klub, al znas kako je to, finansije se povecaju, tako i tenzije u klubu i eto ti gdje su danas ovi klubovi. Sto se tice Sirokog, oni su uvjek bili u samom vrhu BH kosarke, vazda su imali dobar sastav, a Igokea, hmm, tek odnedavno su poceli sa radom koji vodi ka tituli, nekako mi to sega, valjda ih Dodik malo "gura", znamo da je njihov vjerni navijač $#^%RT
          Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
          FK Željezničar - The Maniacs 1987!
          KK Bosna Sarajevo - Studenti!
          BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

          Comment


          • #6
            Odg: KK Bosna

            [quote author=JamaL link=topic=2856.msg165980#msg165980 date=1284031060]
            Borac je odprilike dozivio slicnu sudbinu kao Bosna. Bili su jaki ko beton, naravno i cijela Banja Luka je pratila ovaj klub, al znas kako je to, finansije se povecaju, tako i tenzije u klubu i eto ti gdje su danas ovi klubovi. Sto se tice Sirokog, oni su uvjek bili u samom vrhu BH kosarke, vazda su imali dobar sastav, a Igokea, hmm, tek odnedavno su poceli sa radom koji vodi ka tituli, nekako mi to sega, valjda ih Dodik malo "gura", znamo da je njihov vjerni navijač $#^%RT
            [/quote]
            Sve stoji,sto rece gore. @(*6sd$%
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #7
              Odg: KK Bosna

              Bosna je nazalost dosla u ruke pogresnih ljudi,koji samo misle o novcu i zaradi.

              Comment


              • #8
                Odg: KK Bosna

                Upravo to, politici nije mjesto u sportu!!!
                Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
                FK Željezničar - The Maniacs 1987!
                KK Bosna Sarajevo - Studenti!
                BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

                Comment


                • #9
                  Odg: KK Bosna

                  Ja sam Bosnu pratio prije i bio redovan na utakmicama kada Bosnu u Skenderiji skoro niko nije mogao dobiti i vrlo su rijetki bili domaci porazi.Sigurno je tada i navijanje bilo medju top 3 u Nlb ligi.Ali ovo sada sto su uradili od jednog europskog prvaka je sramota,kada vidim da je jedna Igokea bolja od Bosne $JS}|.Sada pratim pomalo Bosnu i izgleda ce ove godine dosta igrati igraci iz omladinskog pogona,sto je po meni bolje jer tesko mogu biti gori od ovih sto igraju zadnje 2-3 sezone,a i bolje je gledat nasu djecu kako igraju nek placat neke polovne strance 10 puta vise.Nadam se da ce se uvesti pravilo da mogu nastupati samo 2 strana igraca,a da se po stranim igracima racuna i Srbija,Hrvatska,Crna Gora,Slovenija jer samo tako mozemo doprinjeti bh kosarci koja je prije 5 godina bila redovan ucesnik europskih prvenstava,a sada je dobijaju jedna Madjarska i Ukrajina.Ugledati se malo na Partizan koji svake godine rasproda skoro najbolje igrace i ponovo su daleko najbolji,a to je najvise zbog toga sto u Partizanu mozemo vidjeti vrlo malo igraca koji nisu iz Srbije,a u Bosni je vise stranaca nego domacih igraca.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • #10
                    Odg: KK Bosna

                    Iskreno nemam nista protiv stranaca koji ce igrati srcem za klub i casno braniti dres i postovati to, medjutim, tuga je vidjeti ljude koji kad se svira himna BH da se izvlace, razvlace, skakucu, mislim to je van svake pameti. Zamisli koje je to nepostovanje prije svega države u kojoj igras, zaradjujes, pa onda kluba. Ja bi volio u Bosni da igraju djeca od 17, ili bilo ko, samo neka je patriota kluba, neka srcem igra za klub, pa nek izgube 40 razlike, al ce na kraju dobiti aplauz, ionako se samo isfuravaju.
                    Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
                    FK Željezničar - The Maniacs 1987!
                    KK Bosna Sarajevo - Studenti!
                    BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

                    Comment


                    • #11
                      Re: KK Bosna

                      BOSNA PORPADA. $*(5f
                      Valentino Rossi #46

                      G.O.A.T

                      Comment


                      • #12
                        Pa normalno da je propala, pogledaj sastav, sta imaju da ocekuju sa ovim ?
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Na danasnji dan prije 32 godine Bosna je bila prvak europe u Grenoblu a danas propada i ponizava se u domacem prvenstvu.

                          Ko ce od ozbiljni ljudi uzeti Bosnu da spasi kad je to Sizifov posao jer je dug kluba 6,7 miliona.

                          Comment

                          Working...
                          X