Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ne kaze da je SK bez greske, samo kad je EPL u pitanju jasno je o cemu se radi.

    Ne znam o kom fijasku sa reprezentacijom CG govoris, molim te obrazlozi ako ti nije tesko.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Niko ne kaze da je SK bez greske, samo kad je EPL u pitanju jasno je o cemu se radi.

      Ne znam o kom fijasku sa reprezentacijom CG govoris, molim te obrazlozi ako ti nije tesko.
      Fijasko kada je komentator iz Srbije prenosio mec CG -Srbija glumeci da je iz CG sa laznim akcentom. O tom fijasku govorim

      Comment


      • Gde to bilo?? Na SK? 😃😃
        Prvi put cujem, a sto bi to neko radio?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Isti slucaj, prvi put cujem.

          Comment


          • Moze neko da mi odg.dal ove sez.prenosi sk NFL?
            sigpic

            Comment


            • Mislim da prenose, prenosili su sada onu hall of fame game tako da bi trebalo..

              Comment


              • Aha ,hvala , drugar mi panici kaze izgleda nisu prenosili tu tekmu, ja bio na odmoru, a sad na netu nigde najave ne vidim za predstojecu predsezonu i to...
                sigpic

                Comment


                • SK da uzme prenose tekvondoa. Gledao bih sport i da nasi ispadnu odmah u prvoj rundi.

                  Po mogucstvu da komentarise Srdjan Erceg.

                  Comment


                  • Pa kako je krenulo, tekvondo će im jedino i ostati da prenose.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • do kada SK ima prava prenosa EVROLIGE...

                      Comment


                      • Nema vise prenosa spanske primere na SK?! hahaha, dovidjenja sbb

                        Comment


                        • Ne, nema prenosa, od sezone 2021/22 pa u narednih pet godina špansku La ligu prenosi Arena Sport. Takođe, od sledeće sezone 2022/23 engleska Premier liga isto na Areni na šest godina.

                          I još premium sporta u naredne godinu-dve će na Arenu.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Verovatno ce PreCednik za prenose NFL dati 200 mil po sezoni kako bi se i to preselilo na AS.

                            Onda ce polako 2023. Telekom da prestane sve to da placa a sudski spor ce placati gradjani Srbije, koji ostanu u zemlji.

                            Comment


                            • Ima da poskupi pretplata za Telekom par meseci nakon sto se desi masovan prelazak na Telekom, pa ce malo to i nas SBBovde to da potkaci.

                              Mali offtopic

                              Ja kako sam se preselio, neke dodatne troskove mi uracunali pa umesto 2500 din placam od aprila/maja skoro 3200.

                              Nije da cesto gledam Novu S, ali ne bih zbog njih presao na drugog operatera posto koliko vidim samo ih SBB ima dok je N1 negde dostupan.

                              Od Telekoma, samo mozda Orion u nekom trenutku

                              Comment


                              • Jel zna neko do kada SK ima prava prenosa NFL i ima li neke promene u vezi Premijer lige?Pitao sam vec ali sam zaboravio,izvinjavam se.

                                Comment

                                Working...
                                X