Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Ma i SBB je gazio dok je mogao ako se sećam. Sad će ovi da ga šilje i u krug. Uskoro će doći nešto kao car go z taksiste u svet ponude i nudiće na mesečnom nivou pretplatu kao Netflix za sportove i onda će kablovski operateri da propadnu.

    Lepo kupim paket za 10e i pratim sve lige, doplata uz osnovne kanale i vozdrica. Svi će tv biti smart i onda će to biti sprdnja.
    DAZN
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Arena je pocela da radi multi prenose jugoslovenske lige... krajnje degutantno.

      Comment


      • Zašto degutantno? Mislim i meni je ali interesuje me što je tebi

        Comment


        • Zato sto ja kao stanovnik Srbije ne zelim da budem primoran da gledam sta se desava u HNL, BiH premier i sta god. Mislim nek stave na neku Arenu 5, a ne na Prvi.

          Comment


          • Ja ima tri arene 1 (SR,HR,BH) i nije to loše rešeno....

            Comment


            • Cuj Sovu...Pa promeni kanal i nemoj gledati..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Postoji li SK 4K sa SR komentatorima. HR ima, to znam

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Cuj Sovu...Pa promeni kanal i nemoj gledati..
                  Bravo Ajnstajne.

                  Ja i nemam Arene kuci, na poslu sam video.

                  Originally posted by torpedo View Post
                  Postoji li SK 4K sa SR komentatorima. HR ima, to znam
                  Nemam ja problem sa HR komentatorima, samo ne znam zasto na Areni 1 SR mora da ide HR i BiH liga... osim ako Arena 1 nije "internacionallni"
                  Last edited by belgrade_owl; 23-09-20, 21:55.

                  Comment


                  • Ma sad će taj DAZN što kaže Mags, ne znam šta je tu u ponudi ali svakako, uzme se, skine se app na tv i platim mesečno i vozdrica.

                    Torpedo je tata svog zanata. On je bolji od DAZNA

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Ma sad će taj DAZN što kaže Mags, ne znam šta je tu u ponudi ali svakako, uzme se, skine se app na tv i platim mesečno i vozdrica.
                      DAZN je dobra priča samo je problem što ja nisam ni švabo ni italijan....ljudi su to napravili i imaju komentar na svom jeziku.

                      Comment


                      • Sta je DAZN?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Verovatno sportski netflix sa ponudom svih sportova minus domaći komentatori privremeno. Što nekoga kao što sam ja i mladje generacije ne interesuje, dapače.

                          Lepše mi gledati na engl, a italijanski fudbal sa italijanskim komentatorima, španski sa španjolskim

                          Comment


                          • Thnx
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Imao sam Dazn dok sam bio u Nemackoj, imaju sve od fudbala osim PL, zato vam treba Sky preplata. Plus int. Eurosport kanali, za nas koji volimo biciklizam i snooker.

                              Ali nema kod nas. Morao sam uzimam VPN da se prikacim na nemacke servere da bih ga otkazaao odavde. 12e mesecno. Sky je 19. Pomocu VPN msm da mozete da koristite i odavde. Samo trebace vam nesto veca brzina neta, jer VPN ume da je uspori.

                              Comment


                              • ugasi TV, upali stream
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X