Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko veli?

    To pod propast ide ovo da izgube PL
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Mags Serbia View Post
      Neće se rastosiljati tenisa, ali veli lako mogu da izgube Premier League.
      nece to ici tako lako borice se SK do kraja

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Inace su na Areni komentatori boli glava

        Cuj da propadne SK, ili da se ratosiljaju tenisa, pa vi ste pali sa duda.
        Na Areni su bas ok komentatori.

        Comment


        • Stvarno? Juuu svi se zale
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ne znam ko se zali ali govorim svoje stanoviste.

            Uz to da napomenem da ne mislim da su na SK losi komentatori. Cak mislim da je dobro sto postoje SK i Arena, zar nije dobro da ima konkurencija. Mada cesto se mogu vidjeti rasprave SK vs Arena. Ljudi se raspravljaju kao da su u pitanju navijaci dva fudbalska kluba. Ne vidim poentu u tome.

            Comment


            • Tarantula@ zna i oko PREMIER LIGE I BUNDES LIGE,da li ce Englezi ostati a Nemci da dodju...

              Comment


              • Kao čovek koji ima kanale oba operatera hteo bih da kažem da bi trebalo da sjašu i jedni i drugi sa monopola, tj da i SK i Arena trebaju da budu standardni deo svake ponude jer nema smisla da neko bude izostavljen za sportski sadržaj.

                Kontam ratove, i ne stajem na stranu Sport Kluba jer su i oni gazili dok su bili u moći ali jednostavno treba kod svih operatera da budu u ponudi i SK i Arena i Eurosport

                Comment


                • Dok god se oni hebu između sebe to nije problem - na žalost mi smo kolateralna šteta a žive od nas.

                  Comment


                  • Originally posted by ognjen View Post
                    Ne znam ko se zali ali govorim svoje stanoviste.

                    Uz to da napomenem da ne mislim da su na SK losi komentatori. Cak mislim da je dobro sto postoje SK i Arena, zar nije dobro da ima konkurencija. Mada cesto se mogu vidjeti rasprave SK vs Arena. Ljudi se raspravljaju kao da su u pitanju navijaci dva fudbalska kluba. Ne vidim poentu u tome.
                    Ovi sto imaju Arenu.
                    Nemam je i ne mogu da sudim.

                    Svuda u svetu se vode "ratovi" za prava prenosa, kod nas je to i po politickoj liniji i tu se nece nista menjati u dogledno vreme.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nenormalno u svakom slučaju.
                      Npr da u Švedskoj ili bilo kojoj drugoj zemlji više od pola stanovništva može da gleda gomilu nekakvih beznačajnih i potpuno anonimnih teniskih turnira ili prve lige jedne Slovenije, Gruzije ili koga već više, a da su već deceniju lišeni prava praćenja domaće lige.

                      U svakom slučaju sem interesa gledalaca i naše domaće lige, ugrožen je interes države koja po definiciji treba da stoji iza promocija domaćih liga i domaćeg sporta.
                      U tom kontekstu i u tom smislu SBB i Sport klub direktno ugrožavaju vitalne interese našeg sporta.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Samo neka vode ratove nemam ništa protiv ali trebalo bi zabraniti to ograničavanje kanala na jednog operatera. Svi sportski kanali treba da budu dostupni i na SBB i na MTS itd pa neka se bore za prava prenosa i sadržaj uz konkurenciju ko je gledaniji.

                        A ne ovako monopol i jebi. Jedni na jednom operateru drugi na drugom, nema konkurencije u kvalitetu ima konkurencije samo ko će više keša da pljune za prenos neke lige koja donosi gledaoce.

                        Može konkurencija da bude i konkurencija u kvalitetu pa da svi imaju i Arene i SK-ove i biraju.

                        Mogu i da podele prenose. Kao u SAD. Jedna je na TNT, neka na ESPN, neka na Foxu, ljudi gledaju i ćao zdravo.

                        I onda SK ima svog Skipa i Sharpe-a i emisiju o NBA i svi gledaju SK i čekaju emisiju više nego utakmicu.

                        Potrošači treba da budu zaštićeni a ne neko ko je uzeo SBB sad ostaje bez LaLige, šta treba svaki čas da menja neko
                        Last edited by Cassius Clay; 23-09-20, 21:31.

                        Comment


                        • Pa drzava ne da. Ne znam ko da donese zabrane? Drazva i ova vlast ne dozvoljavaju SBB da obitava kod njihovih provajdera kojih je podosta.
                          Ne mozete da poredite uredjene drzave sa ovom hajducijom.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja bih mogao reći da sam i dobro prošao mtel ima arene koje su odličnog kvaliteta (uz to muge se gledati i unazad) i sport klubove sve (sem SK HD)koji su očajnog kvaliteta (SD) i naravno nema unazad. A onda izmisle nova sport koji naravno nema u ponudi Tačno mi dođe da otkažem i ovo što plaćam i da sve kradem

                            Comment


                            • Ma i SBB je gazio dok je mogao ako se sećam. Sad će ovi da ga šilje i u krug. Uskoro će doći nešto kao car go z taksiste u svet ponude i nudiće na mesečnom nivou pretplatu kao Netflix za sportove i onda će kablovski operateri da propadnu.

                              Lepo kupim paket za 10e i pratim sve lige, doplata uz osnovne kanale i vozdrica. Svi će tv biti smart i onda će to biti sprdnja.

                              Comment


                              • Dakle, voleo bih da na SBB-u imam i SK i Arene.
                                Takođe isto da imaju i korisnici Telekoma i ostalih kablovskih operatera.

                                Mislim da se to u skorije vreme neće dogoditi.

                                Takođe mislim da SK svim silama mira da zadrži Premier League.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X