Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može ovakav Rafa da dobije Feda, baš ne vidim način.

    Iskreno mislim da će Medvedev odraditi posao večeras, nažalost.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ima ogroman problem u poslednjih nekoliko meceva ali ipak brzina podloge je bitna, ako budu igrali na sljaci ili u Indijan Velsu pa cemo znati je li problem u brzini podloge ili stvarno u servisu Federera.

      Kad su igrali na AO 2016. Novak nije imamo nikakav problem da ga brejkne kad mu god padne na pamet maltene.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ima ogroman problem u poslednjih nekoliko meceva ali ipak brzina podloge je bitna, ako budu igrali na sljaci ili u Indijan Velsu pa cemo znati je li problem u brzini podloge ili stvarno u servisu Federera.

        Kad su igrali na AO 2016. Novak nije imamo niakakv problem da ga brejkne kaad mu god padne na pamet maltene.
        Ja pricam o poslednjih par meceva, Joker je napisao od kad, a ti pricas o AO 2016.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Sve jasno pise, ko umije da cita
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Sve jasno pise, ko umije da cita
            Slazem se, ali tebi nesto ne ide to citanje.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nope, mislim da je u tebi problem poslednji mecevi su igrani u jako brzim uslovima, ja sam se vratio na poslednji mec odigran u sporijim uslvoima, nema stvarno nista nejasno
              sigpic

              Comment


              • Servis je jaci od reterna udarac,dzaba tebi retern ako ovaj ubacuje 80% prvog tako precizno,ti se tu nista ne pitas,mogao je Novak mozda malo bolje,ali nije to bio najveci problem,najveci problem je fantasticni Federer u uslovima koji mu odgovaraju,drugi najveci su Novakovi padovi koncentracije na njegov servis,protiv ovakvog Federera mora biti na 200% psihicki,nijedna greska se ne prasta,Novak nije juce bio spreman na to i tu je kljuc

                Comment


                • Vracao je Novak i jace servise bez problema, nema to veze sa tim. Sam Novak je problem. Nije bio na nivou.

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Vracao je Novak i jace servise bez problema, nema to veze sa tim. Sam Novak je problem. Nije bio na nivou.
                    Koliko se secam i na Vimldonu nije napravio brejk do kraja 4tog seta,u Parizu prosle godine nije ni napravio brejk,ali je bar cuvao servis i koncentraciju u setovima kad je dosao do tb

                    Comment


                    • Igralo se na servis Federera tada, sada uopste nije bilo igre. I sto je najvaznije u kljucnim trenucima je igrao najbolje. Ovde uopste glavom nije bio u mecu. Neuporedivo.

                      Comment


                      • Федерер против Тима био мала маца и за два дана одједном постао фантастичан...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Žika View Post
                          Федерер против Тима био мала маца и за два дана одједном постао фантастичан...
                          Pa o tome upravo pricam. Protiv Beretinija i Tima nije dobro servirao ali zato protiv Novaka razvalio. Pa naravno da ce da ga razvali kad je ovaj samo statirao. Ko zna sta mu se motalo u glavi.

                          Comment


                          • ово иде у тајбрејк, да видимо да ли ће Рафа моћи својим намрштеним ставом да заплаши млађаног грка?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Igralo se na servis Federera tada, sada uopste nije bilo igre. I sto je najvaznije u kljucnim trenucima je igrao najbolje. Ovde uopste glavom nije bio u mecu. Neuporedivo.
                              Ne secam se da se u Vimldonu mnogo igralo u prva 3 seta,a to da nije bio psihicki 200% sto mora biti protiv ovakvog Federera to se slazem

                              I rafa se mnogo muci sa Rogerovim servisom,na Iw 2017 Shangaju 2017,Majamiju 2017 nije napravio brejk,na Vimldonu je napravio jedan,drugi mu je Roger predao u drugom setu,dakle Rogerov servis je postao jos monstruozniji

                              Ako idemo jos dalje Sangaj 2014 Sinsinati 2015 i Wtf 2015 u grupi sa Novakom ista prica,Roger je igracina,posebno van slemova

                              Roger protiv Tima nije igrao ni blizu onog juce neuporedivo je

                              Comment


                              • Jbg, podseti se onda. A sto se tice meca sa Timom on je izasao sa stavom da pobedi a Novak nije izisao sa tim stavom. Narvno da je neuporedivo.
                                Last edited by skeptik; 15-11-19, 14:59.

                                Comment

                                Working...
                                X