Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislio sam da ne može važnije od Wimbledona ove godine. Ali ovo je možda i još bitnije.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kakvo je to pitanje?
      Kako moze biti iznenadjenje bilo koji rezultat kad igraju ova dvojica?
      Iznenadjenje je cim favorit izgubi(makar bio favorit sa 51%). Naravno da je moguce da bude bilo koji rezultat


      Inace umesto to objasni stranje u par recenica Visko skoro uvek kaze: " Ima tu puno kombinacija...".

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        a cekaj Visko je rekao da Nadal ne moze da bude prvi u grupi?
        Da se ne mogu sastati u 1/2 to sam dobro čuo. Ali da još tu ima dosta kombinacija...

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Da se ne mogu sastati u 1/2 to sam dobro čuo. Ali da još tu ima dosta kombinacija...

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
          Visko se ne mesa u svoj posao vise
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Evo sad najavise od sledeće godine tenis isključivo, samo na SK.


            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Bojana ti si veliki fan Rodzera, jel se secas kada je zadnji put Rodzer odlucio da prima servis?

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Bojana ti si veliki fan Rodzera, jel se secas kada je zadnji put Rodzer odlucio da prima servis?
                Cesto to radi
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Cesto to radi
                  Cudno. Imao sam osecaj da skoro uvek ( tipa preko 90% slucajeva) bira da servira prvi. Ajde verovacu ti na rec

                  Inace Visko vec lupio glupost da ce Federer sigurno biti treci na kraju godine

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Bojana ti si veliki fan Rodzera, jel se secas kada je zadnji put Rodzer odlucio da prima servis?
                    Protiv Novaka na AO 2016

                    Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Uopste ne udara jako po lopti, a ovdje se tako mora, kad to radi osvaja poene lagano, ali je u nekom plasiranje modu i nema sanse na taj nacin da moze pobijediti i osvojiti. Mora ravnije i jace.
                      sigpic

                      Comment


                      • Miksovaće. Nole se ošišao - pobeđuje.

                        Gađa Fed samo tako.
                        Last edited by Nesic; 14-11-19, 20:22.

                        Comment


                        • Ocekivano Rodzer dobar na pocetku. I poslednja dva meca je odigrao jako dobro protiv Novaka.

                          Comment


                          • Stegnut Novak. Mozda proigra kad izgubi prvi set.

                            Comment


                            • Neozbiljno, nije ovo nervoza, ovo je neozbiljnost. Uospte nije u mecu, nema plan.
                              sigpic

                              Comment


                              • Govor tela kao da je iz rata sad došao. Posle duple zapinje drugi nervozno za novu duplu.

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X