Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • е баш волим што је Рафа добио овог одвратног безмозговића...како ми је сада одвратан, више га нећу гледати док сам жив......Троицки водио 5/0 против Давиденка и изгубио.... каква недисциплина, каква малодушност...Рафа га опустио своим говором тела да се предаје и да као не може ништа и овај се опустио као папак и насео на фору...
    sigpic

    Comment


    • Cekamo Vladana da objasni ovu prevaru od tenisera

      Comment


      • Medo pretenduje da bude najiritantniji igrac kojeg sam ikada gledao sa ovim ponasanjem i gestikulacijama prema boxu
        Last edited by DinoFC; 13-11-19, 17:07.

        Comment


        • Kako se Medvedev raspao. Ovo nisam vidio od polufinala Uimbldona 1996. Martin Uosington. Martin se nikada nij oporavio od tog poraza. Daniilu ce trebati puno vremna da ovo prevazije.

          Prvo je izgravao zeca iz trke zeca i kornjace a onda smo imali stravican choke.

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            Cekamo Vladana da objasni ovu prevaru od tenisera
            Vladan ga je jinxsnuo sa otvaranjem teme..

            Comment


            • Jedino zbog publike, steta

              A Medvedev apsolutno zasluzuje poraz . Od 4 0 igra na nivou deteta koje je par puta uzelo reket u ruke.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Kako se Medvedev raspao. Ovo nisam vidio od polufinala Uimbldona 1996. Martin Uosington. Martin se nikada nij oporavio od tog poraza. Daniilu ce trebati puno vremna da ovo prevazije.

                Prvo je izgravao zeca iz trke zeca i kornjace a onda smo imali stravican choke.
                Daleko od toga da ce mu trebati puno vremena da prevazidje, ipak je ovo mec grupe, ne finale Slema. Naravno da ce ga ovo boleti, ali nema razloga nakon ovakve monstruozne sezone da upada u neke rupe.

                Problem je sto je govor tela, imao 4-0 i ako se ne varam brejk loptu za 5-0 i servis za mec, pa onda kod 5-1 mec loptu i nakon toga kao da je zurio negde, kao da mu je dosadilo igrati... Sjebao ga mislim i onaj poen na 5-2 i 15-30, kad je Rafa stigao onaj volej i prevario na mrezi. Mada svakako ne moze to biti opravdanje kad imas 2 servisa prednosti u dvorani i imas onakav servis kakav on ima.

                Rafi sve pohvale, odradio je ovo sampionski. Napisao sam na pocetku seta da ce verovatno izgubiti mec u kojem igra jako dobro, al za to je zasluge imao i sam Medo koji je takodze igrao odlicno.
                OVAKO

                Comment


                • Bog na zemlji. Najveci sampion ikada, ikada

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Kako sam prvi počeo objasni mi?
                    Tvoj odgovor 'Ne znam šta tu nije jasno.' je upravo nešto što ne spada u normalnu komunikaciju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Svaka cast majstore

                      Ne znam sto ste kivni na Rafu, nije covek kriv sto Novak toliko respektuje next gen, zato I ima los skor.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ode Nadal u polufinale. Cicipas će proći još gore protiv Rafe. U polufinalu ga čeka Tiem koga će Rafo da rutinira i eto Rafija u finalu. Ako sad ne osvoji nikad neće.

                        Českitke Rafinim navijačima na prvom WTF.
                        Last edited by Chiwwi; 13-11-19, 17:12.

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          jbg klinci igraju protiv Djokovica a ne protiv Nadala. Zato je ovakva situacija na ATp listi, iako je Novak za klasu bolji teniser od Spanca.
                          Hahaha opet teorije zavjere. Nenadmasni ste. Jebo mtf ovo je televizija u boji. Protiv kog igra Nole a da ne igra rafa hahaha kralju glupih izjava

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Tvoj odgovor 'Ne znam šta tu nije jasno.' je upravo nešto što ne spada u normalnu komunikaciju.
                            To nije bilo u negativnom tonu, ali si tako shvatio, jbg.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              I tako još jedna priča o lošem match up-u gubi smisao.
                              I tako jos jedna prica da prica o losem match up-u gubi smisao izgubila smisao.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Medvedev je ušao u crnu rupu iz koje nema povratka.

                                Comment

                                Working...
                                X