Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Federer mi izgleda isto kao i u prošlom meču - neubedljiv i nesiguran. Dosta poena osvaja na račun grešaka Berrettinija. Opasniji igrač od Italijana već bi mu napravio velike probleme, a ovde još ima šansu da se čupa.
    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

    Comment


    • бар је узео шес гемова...
      sigpic

      Comment


      • Cak i da dobije Beretinija sa 2:0 i Novaka nekim cudom sa 2:0 Rodzer i tada vrlo lako moze da ispadne. Ocekivano je da Novak dobije Tima veceras 2:0, a bogami i Tim bi mogao da pocisti Beretinija mnogo ubedljivije od Rodzera.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Najboljeg Feda?
          Pa najbolji Fed je bio 2015-te, sam je to izjavio. Izvini ali više verujem njemu nego ostrašćenim navijačima.

          A i ovaj u finalu W je bolji igrač. Ni jedan jedini udarac Federer iz 2006-te nije imao bolji nego u tom finalu W-a. I to se vidi golim okom. Jedini što može da prevagne na stranu mladog Federera je kondicija. Ali ne može ni to. Federer puca od kondicije.

          Čak je i Mirka sad bolja riba nego tad.

          Sorry to tell you that, mate..
          Ja i ti nismo mateovi niti smo ikad bili, postovi ti postaju krajnje neukusni.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Unistice ga Novak.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ja vec vidim Novaka kako se ne odvaja od osnovne i svojim revolveraskim stilom na brzoj podlozi ne dozvoljava Timotiju da se namjesti za udarac. Ali, avaj.. nije da Tim nema oruzja kojima bi mogao odaljiti Novaka. Moze biti vrlo zanimljivo.

              Comment


              • Koliko se samo Visko ne razume u neke stvari bas je neverovatno. Prvo je bar 5 puta rekao "Ako Tim dobije", a najverovatniji scenario ako Novak dobije Tima nije objasnio.
                Jos kaze ako Novak dobije Tima 2:0 bice mu neophodan set protiv Federera. Svasta. Ako Novak dobije 2:0 i 6,7 gemova protiv Rodzera bi trebalo da budu dovoljna.
                Vrednuje se to sto je mnogo ubedljivije pocistio Beretinija nego sto je to Rodzer uradio.
                Last edited by 147; 12-11-19, 15:35.

                Comment


                • Ako Djokovic dobine Tima sa 2:0, ima 4:0 setove, ako onda pretpostavimo da Tim dobije Beretinija sa 2:0, onda Tim ide na 4:2.
                  Onda ostaje jos mec Djokovic-Fed, gde Djokovic sa setom sigurno ide na prvo mesto, a ako ne uzme set, onda odlucuju gemovi.
                  Visko je konacno dobro objasnio...

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ako Djokovic dobine Tima sa 2:0, ima 4:0 setove, ako onda pretpostavimo da Tim dobije Beretinija sa 2:0, onda Tim ide na 4:2.
                      Onda ostaje jos mec Djokovic-Fed, gde Djokovic sa setom sigurno ide na prvo mesto, a ako ne uzme set, onda odlucuju gemovi.
                      Visko je konacno dobro objasnio...

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Nedovoljno dobro. Trebao je da objasni kao sto si ti napisala, dakle da odlucuju gemovi. To nije rekao a jako je bitno. Takodje nije rekao da bi se u tom eventualnom krugu racunali i gemovi iz meca sa Beretinijem.
                      Djokovic je pobedio Beretinija mnogo ubedljivije nego sto je to uradio Rodzer sto itekako moze da bude bitno. Tako da ako veceras pobedi Tima sa 2:0 Djokovic, makar to bilo u gustom mecu trebace mu sigurno manje od 1 seta.

                      Samo da ti dam najprostiji primer: Rodzer trenutno ima gem razliku +1. Novak +9. Ako Novak dobije Tima 7:6, 7:6 Novak ce imati gem razliku +11. Cak i u toj situaciji Rodzer mora da dobije Novaka sa minimum 5 gemova razlike da bi bio bolji od njega u krugu. E sada cini mi se da se gleda gem kolicnik, ali s obzirom da ce broj gemova da im bude tu negde, to nece mnogo da se razlikuje.

                      Edit: Rodzer je ustvari na 0 sto se tice gem razlike, znaci +5 mu ne bi bilo dovoljno vec sa minimum 6 gemova razlike u tom slucaju.
                      Last edited by 147; 12-11-19, 16:44.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Ja sam u dilemi da li sad nesto iz ovog novog filma "Joker" da stavim, ali mi je ovaj nesto skroz genijalan..
                        Ne diraj Heatha.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Ok, ok..

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post
                            Nedovoljno dobro. Trebao je da objasni kao sto si ti napisala, dakle da odlucuju gemovi. To nije rekao a jako je bitno. Takodje nije rekao da bi se u tom eventualnom krugu racunali i gemovi iz meca sa Beretinijem.
                            Djokovic je pobedio Beretinija mnogo ubedljivije nego sto je to uradio Rodzer sto itekako moze da bude bitno. Tako da ako veceras pobedi Tima sa 2:0 Djokovic, makar to bilo u gustom mecu trebace mu sigurno manje od 1 seta.

                            Samo da ti dam najprostiji primer: Rodzer trenutno ima gem razliku +1. Novak +9. Ako Novak dobije Tima 7:6, 7:6 Novak ce imati gem razliku +11. Cak i u toj situaciji Rodzer mora da dobije Novaka sa minimum 5 gemova razlike da bi bio bolji od njega u krugu. E sada cini mi se da se gleda gem kolicnik, ali s obzirom da ce broj gemova da im bude tu negde, to nece mnogo da se razlikuje.

                            Edit: Rodzer je ustvari na 0 sto se tice gem razlike, znaci +5 mu ne bi bilo dovoljno vec sa minimum 6 gemova razlike u tom slucaju.
                            Za prenos je sasvim dobro objasnio, ninje mogao da ide toliko u detalje i ono sto je rekao je 100% tacno, ako uzme 1 set sigurno je prvi.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ozmo je bio upravu kad je rekao da je sve u Novakovim rukama. Šta je tu pogrešio?

                              Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Za prenos je sasvim dobro objasnio, ninje mogao da ide toliko u detalje i ono sto je rekao je 100% tacno, ako uzme 1 set sigurno je prvi.

                                Nisi upravu. Naravno nije napravio toliko veliku gresku kao za neke pre, ali opet je greska. Rekao je da ako Novak pobedi Tima 2:0 da misli da ce mu protiv Rodzera biti potreban set. Dobro nije rekao da je siguran da je tako, pa nije toliko strasno. Jedino precizno je da je rekao sledece: " Ako Novak dobije Tima sa 2:0 protiv Rodzera su mu 7 gemova sigurno dovoljna za prolaz dalje, a mozda i manje". Mislim da i nije toliki problem da izracuna. Tokom zadnjeg gema je sigurno mogao to da uradi.

                                Comment

                                Working...
                                X