Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Za ovu dvojicu se zna par dana da nece biti spremni, pa tek danas to nasi mediji prenose.

    Gundo na sestici, a Lajtner na osmici pa sta im Bog da.Jos Salihovic izjavio da ocekuje pobedu, vreme je da posle duzeg vremena slave u Rajn-Neker Areni.

    Nesto i ne verujem da ce se obojica vratiti za mec u sredu, ali valjalo bi kada bi jedan od te dvojice bio spreman.Perisic moze da ide ako neko ponudi za njega 7 miliona evra.Bilicu, dovedi ga.
    Sto se bekova tice, voleo bih da Kirh dobije sanse u jednoj od preostale dve utakmice zato sto je zasluzio.Svaki put kada je igrao nije napravio nijedan ozbiljan kiks koji bi ga udaljio od startne postave, a potrebna je pauza i Pisceku i Smelceru.

    Comment


    • #77
      Па што не пишеш кад знаш, значи људима, ако ништа бар због кладионице

      Comment


      • #78
        Jedno pravo epsko uništavanje Werdera zasad, BvB je odigrala fenomenalno prvih 45 minuta. Nadam se još boljoj igri u 2-om

        Comment


        • #79


          Kako igraci Dortmund-a treniraju..


          Ko ne razume nemacki, moze prevod da ukljuci..

          Btw, u slucaju ulaska u polufinale, svaki igrac Dortmund-a ce da dobije 100.000 €.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #80
            Kao sto je i vecina ocekivala, Dortmund ce igrati sa Realom.Svidja mi se sto su u prvoj utakmici domacini, a kao i u cetvrtfinalu i sada ce razmak izmedju dve utakmice biti sest dana.Koliko sam upoznat sem Groskrojca nikome ne smeta suspenzija.Humels se vraca u pravo vreme, sutra ce mu drustvo u odbrani praviti Subotic, dok se Santana seli na klupu.Po onome sto je Santana prikazao u poslednjih par utakmica, Subotic bi trebalo da se seli na klupu.Prema nekim najavama Groskrojc bi trebalo opet da igra na Piscekovoj poziciji i ocekuje se neki kombinovan sastav.Od prvog minuta bi trebalo da pocne Sahin, a nakon postignuta dva gola protiv Augzburga Siber bi isto trebalo da dobije sansu.Mec tesko da cu pogledati, jer je sutra nesto drugo u fokusu.

            Ako nista na kraju ne bude od Dzeke, sledeca meta je Negredo.Kod njega me brinu vec godine+ Bundesliga mu je nepoznata i trebace mu vremena da se privikne za razliku od Dzeke.
            Last edited by Ricma; 12-04-13, 14:37.

            Comment


            • #81
              Idemo, nova utakmica. Jako mrzim ove utakmice sa fenjerašima koji nemaju šta da izgube. Grojter nema šta da izgubi a BVB mora lagano da upiše 3 boda jer je prvi cilj ove sezone, sigurno 2. mesto na tabeli i direktan plasman u LŠ sledeće sezone. U timu ne bi trebalo da ima nekih većih promena u odnosu na sastav koji je igrao sa Malagom, eventualno 1-2 promene. Sa manjim povredama su Vajdenfeler, Pišček i Bender ali su male šanse da neko od njih ne zaigra danas upravo zbog povrede.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • #82
                Nema tu sta da se brines, Mladjo.Ova utakmica nije odlucujuca, prvenstvo je odavno izgubljeno i Leverkuzen gostuje danas Salkeu.Ne verujem da ce tamo da slave, ali prizeljkujem da tamo bude nereseno.Mene mnogo vise brine serija meceva koja pocinje od prve utakmice sa Realom, a zavrsava se desetak dana kasnije sa Bajernom.Svrstao bih tu mozda i utakmicu s Majncom koja prethodni Realu, ali nisu oni u Bog zna kakvoj formi.Bez obzira sto se toliko zaostaje za Bajernom, voleo bih da ih pobedimo ma koliko god ta utakmica bila nebitna.

                Offizielle Startelf:

                Weidenfeller - Piszczek, Santana, Hummels, Großkreutz - Sahin, Kehl - Blaszczykowski, Gündogan, Götze - Lewandowski

                Nije los sastav, samo sam ocekivao da ce Siber poceti u prvoj.Subotic je na klupi, dok Rojs nije uvrsten u sastav.Izgleda da vuce neku sitnu povredu, nije igrao ni prosli vikend.Cuva ga Klop za polufinale, mozda bude igrao sledeci vikend.

                Comment


                • #83
                  Taman posla da se brinem, a postava je više nego dobra da se glat uzmu 3 boda. Kad igraju Lever i Šalke, dolazi sve, samo ne nerešen ishod, mada bi nam sad dobro došao. Jedva čekam taj meč sa Bajernom, i iskreno pobeda velika kao kuća, bez obzira što nema nikakvog značaja. Uzeli su nam sve što su mogli ove sezone.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • #84
                    Kako se sprdamo sa Grojterom to nije normalno. Još na koji način Levandovski pošuava da postigne gol mogli smo glat u 25 minutu voditi 0:3
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • #85
                      Izlaze u skoro najjacem mogucem sastavu danas protiv Majnca, niko nece dobiti odmor danas dok za sledeci vikend videcemo.Jedino nema Bendera u timu, tako da njegovo mesto zauzima Sahin.Cuva njega Klop za Real, posto vidim da je Kel povredjen i ne zna se kad ce se vratiti na teren.Majnc igra veoma lose u ovoj polusezoni tako da ocekujem da ce se mec resiti vec u prvih 45 minuta, a da ce u drugom poluvremenu pojedinci dobiti odmor.

                      Kel je pre neki dan produzio ugovor do leta sledece godine.;)

                      Comment


                      • #86
                        Nakon prolaska Malage transfer je dogovoren

                        Ja sam saznao za Gotzeov odlazak dan nakon što smo izbacili Malagu u četvrtfinalu. Tako da sam samo 24 sata bio sretan zbog uspjeha. No, mogu vas uvjeriti da se ne trebate brinuti oko naše koncentracije. Utakmica protiv Reala nam je prevažna prilika da bismo je propustili
                        Neko, ma ko god to bio, ne želi da budemo uspješni. Ali učinit ćemo sve da se to ne dogodi. Ako reagiraš na pravi način, možeš izvući snagu iz svake situacije

                        Comment


                        • #87
                          Srećan kao malo dete. Kako smo fantastično odigrali celu utakmicu, neverovatno. Mala nepažnja kod primljenog gola, ali dobro, ispratili smo velikana sa 4 komada u mreži. Ne verujem da se Real može vratiti u igru za finale bez obzira na kvalitet i veličinu.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • #88
                            e Poland international produced an
                            extraordinary performance for Borussia
                            Dortmund against Real Madrid, scoring four
                            goals, and his employers are not planning
                            to sell him.

                            Borussia Dortmund general manager Hans-
                            Joachim Watzke insists he would rather lose
                            star-striker Robert Lewandowski for free next
                            summer than sell him to Bayern Munich or
                            Manchester United.
                            Više nisam pametan...

                            Comment


                            • #89
                              Ostani LEW4NDOWSKI, postani legenda!
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Šta sad, dao 4 komada velikom Realu i sad nema prodaje ? Ako već žele da prodaju Levandovskog, i ako imaju neku takvu politiku stvaranja i prodaje igrača, mada ne razumem ni to jer Borusija od toga ne živi, neka bar predje u Junajted, a ne da ide direktno najljućem rivalu, koji ovamo priča o nekom balansku i stvaranju izjednačene Bundeslige.

                                Isto što meni nije jasno, možda gledam na celu tu situaciju srčano i pristrasno, je ta, što bi Robert prelazio u Bajern, i pljunuo direktno u lice navijača koji su bili uz njega od prvog dana od kada je obukao žuto crni dres, kada realno kalibar ovakvog napadača može igrati u bilo kom evropskom klubu.

                                EDIT: evo sad po pisanju Bilda, za njihov list menadžer R.L. izjavio je da je već sve dogovoreno sa drugim klubom i da su uspunjeni svi uslovi Borusije Dortmund da Lewandowski na kraju sezone napusti Milionere. Za sada nije precizirano u koji će klub preći Poljak.
                                Last edited by Mladen; 25-04-13, 12:22.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X