Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican igrac Ramos,odlican izbor Klopa bravo.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Błaszczykowski je donirao 60.000€ za liječenje jedanaestogodišnjeg dječaka koji ima tumor na mozgu!


      Comment


      • Borussia Dortmund have confirmed they will activate their option to sign Nuri Sahin from Real Madrid on a permanent deal at the end of the season.

        The former Liverpool midfielder is currently starring during his second spell with Jurgen Klopp’s side, a loan agreement that expires on June 30.

        The Bundesliga side have now confirmed they will take up an option in the terms of the temporary deal with Madrid to sign the 25-year-old on a full-time basis once the current season ends.

        Neither club will officially comment further until the deal goes through, but reports suggest the transfer fee will be in the region of €7 million.
        Ne secam se za koliko su ga prodali ali su svakako dobro prosli!

        Comment


        • Na transfermarktu piše da su ga prodali za 10miliona, mada mi to izgleda nešto jeftino.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Gundogan produžio

            Comment


            • Valjda ce se majstor vratiti na onaj nivo, ma samo da zaigra covek.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment




              • Reci NE rasizmu !
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Obumejang kao ja u najboljim danima

                  Comment


                  • Pa nisi valjda imao ovakvu frizuru...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Imao sam frizuru kao jajara prodana Levandovski.

                      Comment


                      • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Pao dogovor: Imobile rekao „da“ Borusiji iz Dortmunda!

                          Comment


                          • Odlicno pojacanje za Dortmund, mada nije jos gotovo.Bolju zamenu za Levandovskog u tom cenovnom rangu tesko da bi se mogla naci.Bice tu jos natezanja oko cene i kontam da ce da se nadju izmedju te dve cifre sa bonusima tj izmedju 14 i 20 miliona evra.Sto su poceli da se rasipaju sa parama.Ako, ako...
                            Tacno sam znao da Ramos nece da bude prvi spic.

                            Comment


                            • Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X