Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Sa ovom tvojom konstatacijom i ne bih se bas puno slozio, jer je njima trebao samo stoper i eventualno krilo koje ce da u nekim utakmicama da pocinje pre Robena ili Riberija.Martinez im je dosao kao slag na tortum.Mada najvece pojacanje za njih u prosloj sezoni je dolazak Samera na mesto sportskog direktora, da nije bilo njega tesko da bi bili toliko dominantni u prosloj sezoni.
    Javi Martínez [Athletic Bilbao] Athletic Bilbao 35.200.000 £
    Mario Mandzukic [VfL Wolfsburg] VfL Wolfsburg 11.440.000 £
    Xherdan Shaqiri [FC Basel 1893] FC Basel 10.384.000 £
    Dante [Borussia Mönchengladbach] Bor. M'gladbach 4.136.000 £
    Claudio Pizarro [SV Werder Bremen] Werder Bremen free transfer

    E kada ovako nesto uradi Dormund, bice rame uz rame sa Bejernom u borbi za sva tri trofeja i nece ih povreda nekog od igraca kostati prosipanje bodova.

    Comment


    • Dortmundu realno fali samo igrac-dva za rotaciju, tako da tesko da ce to da ponovi Dortmund.A i napisao sam ti u svom prethodnom postu, Dortmund nije ostvario svoj maksimum po pitanju onog sto je pruzio na terenu dok Bajern jeste i to je trenutna razlika.Protiv Volfzburga Auba promasuje zicer za 0:2 i posle ode sve u majcinu, moglo je da bude -1, a ne -4.Rotacija njima nije toliki problem koliko su psihicki nestabilni, to je i veci problem nego kreativnost koja im fali odsustvom Gunde/Gecea.Nakon sto dozive poraz u LS, kiksnu obavezno i u prvenstvu, a to se Bajernu ne desava.Ja i Wada smo ocekivali da ce se Hofman malo probiti, ali kada sve pogledas Klop bez golmana ima 16 kvalitetnih igraca sto bi znacilo samo da im fali igrac-dva vise za rotaciju mada sve se to nadoknadjuje zato sto ima nekoliko njih koji pokrivaju vise pozicija.Sve ce to bolje izgledati povratkom Pisceka i Gundogana, od ovog drugog se i nije ocekivalo da ce toliko da odsustvuje sto je jos jedan od vecih problema u ovoj polusezoni to njegovo produzeno odsustvo.A i pitanje je da li ce oni imati toliko para za transfere, jer Borusija nije finansijski gigant kao Bajern.Nece oni da srljaju u potencijalni gubitak da ne prodju lose kao pre par godina, a i zna se gde ide sva ta raspoloziva dobit(moram li ponovo da te napominjem da su oni akcionarsko drustvo i da jedan deo profita mora da ide akcionarima???).Bajern je sa 3 od 5 transfera ubo, jes da je dolazak Martineza nije bio veliki upgrade u odnosu na Gustava.Sa druge strane Pizaro im je bio nepotreban jer je doveden kao treci napadac(to Dortmundu uopste ne treba i nece trebati), dok Saciri u ovoj sezoni ispasta ponajvise zbog dolaska novajlija i prica se o njegovom odlasku.Da li treba da Dortmund dovede pojacanje od 11-12 miliona evra koji ce uglavnom sedeti na klupi i na taj nacin da zauzima mesto Hofmanu?NE!Dogodine da uzmu napadaca(Mr X), desetku(Kagava/ de Brujne) kao i zamenu za Gundu(recimo Rode iz Frankfurta) posto ce najverovatnije otici i bice na konju.Nece im trebati puno da uloze u pojacanja, stavise Obamejang je u Sent Etjenu vise igrao spica nego na krilu.U nedostatku krila on ce jos tu dalje da igra, a mislim kada dovedu kreativca da ga Klop gura napred i da bi tu Mhtarijan mogao da igra krilo posto je par puta pokazao da ima i brzinu.Voleo bih da do kraja sezone na terenu da budu on, Sahin, Gundo i Rojs da vidim na sta bi to licilo.


      Sunce ti, izgleda da ce dovesti Manuela Fridriha kao zamenu za Subotica.To bi znacilo ili da ne prodaju Humelsa na leto ili igrace koje su im mete ne mogu jer oni zele da ostanu standardni u svojim klubovima do SP.

      Comment


      • Hummels slomio nogu, tako da ono, Dortmund nacisto propao.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Schmelzer van terena tri nedelje. Vrlo lako Kloppara moze u LE na prolece.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Schmelzer van terena tri nedelje. Vrlo lako Kloppara moze u LE na prolece.
            Tu cemo ga moja braca i ja poslati,ide debeli dalje

            Bas mi je zao Hummelsa
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • rekoh vec jednom, pehovi ih prate slicno kao i Arsenal jedno vreme.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Tu cemo ga moja braca i ja poslati,ide debeli dalje
                I Wada onda dobija avatar od batice.
                Za vikend protiv Bayerna ce jedva da skrpe odbranu.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Izvuce Kloppara nekog iz akademije kojem ce da uputi takav motivacioni govor da ce mali da uvali hettrik bajernu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Verovatno ce Bender na stopera, a Kel upada u startnih 11.Gubitak Subotica i Smelcera je itekako nadoknadiv jer tu ima dobrih alternativa(Sokratis i Durm), dok za Humelsa nema prave zamene.Jos kad bi Gundo mogao da upadne u protokol i da udje u poslednjih 20 minuta.Ako tada kojim slucajem bude egal pregazice ih Bajern kao u prethodnih par meceva jer na klupi Klop nece imati koga da ubaci.

                    Manuel Fridrih se povredio juce u prijateljskoj utakmici protiv Padeborna i ne zna se kolika je tezina povrede i da li ce da potpise ugovor.Jedina dobra vest je da ce se uskoro na teren vratiti Piscek, posto je i on juce igrao.

                    Comment


                    • Vrijedno svake , ali znaci svake pohvale ..



                      http://www.sport.ba/fudbal/bender/

                      Svaka cast doktore
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Comment


                        • Bender se povrijedio, nema ga protiv Marseja.

                          Comment


                          • Comment




                            • Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X