Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCE View Post
    Ti stvarno mislis da nisi znali sta da rade sa 3,5 miliona, pa se eto odlucili da poklone igracu u znak zahvalnosti na prethodnu sezonu i na ne produzenju ugovora? Pa kakvi god da su finansijski rezultati, sigurno se ne razbacuju parama. Cak koliko se secam Klop je izjavio da ne pustaju Levandovskog upravo zato sto nemaju adekvatnu zamenu, a i tesko je naci zamenu za igraca koji na jednoj tekmi da 4 gola Realu.
    Aubamejang sine, najbolja moguca opcija u tom cenovnom rangu.Ta 4 gola su plod njegovog veznog reda, oni su mnogo bitniji u Klopovom sistemu nego napadac.Odgovarace njemu da se privikne na Klopov sistem, a i uzeli su ga zato sto pokriva poziciju napadaca i krila.Veci je problem to sto ga niko drugi sem Bajerna u junu/julu nije trazio, sada je prekasno za to.Tih 3,5 miliona je sitnica za njih, mogu sada i to sebi da priuste da on ode kao slobodan igrac.Za godinu dana nece traziti napadaca, vec ce se okrenuti drugim pozicijama.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Aubamejang sine, najbolja moguca opcija u tom cenovnom rangu.Ta 4 gola su plod njegovog veznog reda, oni su mnogo bitniji u Klopovom sistemu nego napadac.Odgovarace njemu da se privikne na Klopov sistem, a i uzeli su ga zato sto pokriva poziciju napadaca i krila.Veci je problem to sto ga niko drugi sem Bajerna u junu/julu nije trazio, sada je prekasno za to.Tih 3,5 miliona je sitnica za njih, mogu sada i to sebi da priuste da on ode kao slobodan igrac.Za godinu dana nece traziti napadaca, vec ce se okrenuti drugim pozicijama.
      čitao sam nešto juče oko prihoda Borusije za prošlu sezonu, rekordan prihod je u pitanju, nmg se sjetiti koliko tačno iznosi, ali ako je to tačno onda im i jeste to sitnica što su dali Levandovskom

      Comment


      • Ne ulazim ja u to da li su 3,5 miliona za njih sitnica ili ne, samo sam izneo svoje misljenje da mu ih daju da bi mu podigli motivacuju za ovu sezonu, a ne iz gesta zahvalnosti.

        Comment


        • Okej je prijatelju. Nemoj da se nerviraš
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Ne znam da li ste primetili, ali cim je dobio vecu platu on je prestao da laje i priznao da je bilo gresaka sa njegove strane.Cilj opravdava sredstva.Dobio je ono sto je trazio i na njemu je da ima slican ucinak od prosle sezone.

            @DelBoy

            Ako sam dobro razumeo, profit im je 53 miliona evra.Slabo znam nemacki.Vrlo je moguce da cuvaju lovu za sledece leto kada ce im mnogo vise trebati nego ovog leta.Samo ne znam da li je to oporezivana dobit, kao i koliko ide deonicarima.Ako i sledece godine predju prihodi 250000000 evra onda moze da dodje do emitovanja novih akcija.U prevodu jos vise love za Borusiju.
            Last edited by Ricma; 24-08-13, 20:09.

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Okej je prijatelju. Nemoj da se nerviraš
              Nešto si pomešao
              Last edited by Lion; 25-08-13, 12:05.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Ako sam dobro razumeo, profit im je 53 miliona evra.Slabo znam nemacki.Vrlo je moguce da cuvaju lovu za sledece leto kada ce im mnogo vise trebati nego ovog leta.Samo ne znam da li je to oporezivana dobit, kao i koliko ide deonicarima.Ako i sledece godine predju prihodi 250000000 evra onda moze da dodje do emitovanja novih akcija.U prevodu jos vise love za Borusiju.
                Ukupan promet za "fiskalnu" 2012-13 sezonu im je bio rekordnih €305M, za razliku od
                sezone pre kada su imali €189M. Sta ce reci da je uvecanje bilo vise od €100M, sto
                je svojevrsan rekord u fudbalu. Sve to je praceno sa ukupnim profitom od €53.5M.
                Klub je za cetiri sezone, tacnije od osvajanja Bundeslige u sezoni 2009-10, uspeo da
                ucetvorostruci svoje prihode, i postane jedan od najozbiljnih igraca na fudbalskom
                trzistu.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Titulu su osvojili 2010-2011, ali je impresivno koliko su oni napredovali pre svega u finansijskom planu.Jos malo pa nece vise da zavise od prodaje igraca.

                  Gundoganova povreda se pogorsala i ukoliko bude morao da ide na operaciju mogao bi da odsustvuje vise meseci.

                  Comment


                  • Raspored utakmica Borusije u Ligi Šampiona

                    18.09.2013 Napoli - Borussia Dortmund
                    01.10.2013 Borussia Dortmund - Marsej
                    22.10.2013 Arsenal - Borussia Dortmund
                    06.11.2013 Borussia Dortmund - Arsenal
                    26.11.2013 Borussia Dortmund - Napoli
                    11.12.2013 Marsej - Borussia Dortmund
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Kako ce samo da bude dobar mec protiv Napoli-a.:S

                        Dortmund bas impresivno deluje, brzo su se uklopili novi igraci...Steta za Dortmund sto je grupa bas teska.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Sto steta, da nece ispasti?
                          Rekao bih da ce biti prvi dosta lako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma nece ispasti, nego bi ih moglo kostati u Bundesu, jer u grupi nema niko slab jbg...

                            Mora se biti ispred Bayern-a u Bundesu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Kako sad stvari stoje ni to nece biti preveliki problem, Bajern pod Hajnkesom i Pepom jednostavno nije isti tim
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sto steta, da nece ispasti?
                                Rekao bih da ce biti prvi dosta lako.
                                Ćuti nemoj da te čuju ajnštajn i Vilširica
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X