Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice dobro ako prodju samo kao Augzburg
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Nema brige, ovo je drugi Dortmund, dosta dubine imaju sada. Mada mi se nesto i ne svidja sto Gundo igra 10-ku, bolji je na centralnom...
      Meni je bolji na ofanzivnog veznog, al svako ima svoje misljenje.
      sigpic

      Comment


      • Mkhitaryan sutra debituje..kaze Klopp da ce biti starter.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Srpdanje lagano. Mora da se isprati sutrašnji meč !
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Клуб из Дортмунда је понудио Левандовском да у наредних десет месеци до истека уговора зарађује три пута више пара него до сада иако не жели да продужи уговор.
            За неке нелогичност, за неке глуп потез, а за неке доказ вредновања нечијег учинка.
            Али, нема дилеме гест какав се ретко среће у модерном фудбалу.

            Сви знате шта се дешавало око Роберта Левандовског и његовог статуса у Борусији из Дортмунда.
            Свим силама је гурао да оде из Дортмунда и пређе у редове мрског ривала Бајерна.
            Борусија није попуштала и задржала га је свесна ризика да ће га наредног лета изгубити без цента обештећења.
            Задржали су сјајног голгетера и ову сезону, али јавна је тајна да он има договор са Бајерном да се наредног лета пресели у Минхен.
            И онда на крају као еплиог свега стиже вест да је Борусија понудила Левандовском повећање плате са 1,5 милиона евра на пет милиона евра.
            И то до краја текуће сезоне, у преосталих десет месеци!? И да не буде забуне: ово није понуда за нови уговор!

            Ко зна, можда је ово начин да покушају да опет убеде Левандовског да промени мишљење и продужи уговор.
            Али, опет су свесно ризиковали и миљеника навијача адекватно наградили за блиставе партије које је пружао претходних сезона.
            Једноставно, Левандовски је заслужио овакав третман упркос његовој жељи да напусти клуб.

            Међутим у клубу за које су играчи и навијачи светиња, ово и није толико чудно.
            Примера ради, када би код нас слична ситуација десила у Звезди или Партизану, вероватно би аутоматски кренула прича о менаџерима, спрези руководства и пуњењу џепова.
            И вероватно не би била далеко од истине.

            Comment


            • Na današnji dan, prije 25 godina u Varšavi rođen je jedan od najboljih centarfora današnjice, koji je bukvalno sam izdominirao i izbacio Real Madrid, čovjek koji ima samo jednu želju, koja nikako da mu se ispuni, zvezda dortmundske Borussije i poljske reprezentacije, fenomenalni Robert Lewandowski!

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Na današnji dan, prije 25 godina u Varšavi rođen je jedan od najboljih centarfora današnjice, koji je bukvalno sam izdominirao i izbacio Real Madrid, čovjek koji ima samo jednu želju, koja nikako da mu se ispuni, zvezda dortmundske Borussije i poljske reprezentacije, fenomenalni Robert Lewandowski!

                Kako gotivim ovog igraca strasno al me nervira sto oce da ode u Bayern
                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                sigpic

                Comment


                • Nisu svi ljudi poput Kube. Nekima je novac preči od drugih stvari. Meni je krivo što je baš zapeo za Bajern, ali dolaskom Gomesa bi se za njega stvorio prostor za vrlo verovatno konstantnu igru u top 3 kluba u Evropi u ovom trenutku, sa velikim šansama da osvoji sve što se osvojiti može. Ako bude otišao, a sigurno hoće i to bez ijednog eura, poželeću mu samo sreću u daljoj karijeri, imajući u vidu koliko je pružio klubu u svakom trenutku i svakom minutu koji je proveo na teren.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Lewa priznao za Bild da je bilo gresaka i sa njegove, kao i sa strane uprave,
                    ali presli su preko svega, i da ce se juriti s Bayernom do poslednjeg atoma snage.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Naravno. Do kraja sezone kada mu i ističe ugovor, i onda, dovidjenja :/
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • pominje se nešto da su mu čak i povećali platu na 5 miliona evra za ovu jednu sezonu u kojoj će igrati za BD, tako da je vjerovatno i to dovelo do kompromisa
                        Last edited by ognjen; 22-08-13, 17:38.

                        Comment


                        • To je gest zahvalnosti za sve što je uradio za tim. Iako nisu morali, jer to ne garantuje da će on ostati u klubu.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            To je gest zahvalnosti za sve što je uradio za tim. Iako nisu morali, jer to ne garantuje da će on ostati u klubu.
                            Ma daj, kakav gest zahvalnosti xD. Ovo im je jedini nacin da ga motivisu posto je lika boleo racku za Dortmund u prethodne dve tekme u bundesu.

                            Comment


                            • Oni imaju zamenu ako Lewa želi da ide. Pobogu, Nemačka je to. A koliko njima tih 3.5 miliona čini mi se ne znače ništa, govore objavljeni finansijski rezultati poslovanja kluba u prethodnoj godini. Veruj mi, sitnica je to.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Oni imaju zamenu ako Lewa želi da ide. Pobogu, Nemačka je to. A koliko njima tih 3.5 miliona čini mi se ne znače ništa, govore objavljeni finansijski rezultati poslovanja kluba u prethodnoj godini. Veruj mi, sitnica je to.
                                Ti stvarno mislis da nisi znali sta da rade sa 3,5 miliona, pa se eto odlucili da poklone igracu u znak zahvalnosti na prethodnu sezonu i na ne produzenju ugovora? Pa kakvi god da su finansijski rezultati, sigurno se ne razbacuju parama. Cak koliko se secam Klop je izjavio da ne pustaju Levandovskog upravo zato sto nemaju adekvatnu zamenu, a i tesko je naci zamenu za igraca koji na jednoj tekmi da 4 gola Realu.

                                Comment

                                Working...
                                X