Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Pa dobro, ne bih bas rekao kompletniji. Reus podjednako dobro koristi i levu i desnu nogu, Bale je brzi od njega, mada ni Reus nije spor. Tu su negde, mada znam dosta ljudi koji bi pre uzeli Reus-a nego Bale-a bilo kada i bilo gde. Nema te ekipe u kojoj ne bi mogli igrati i jedan i drugi..Tu su negde, ko koga vise voli.
    Мислио сам по позицијама на којим могу да играју.

    Не волим да говорим то 'бољи је овај, овај је лошији..итд'.
    Поготово кад се ради о оваквим играчима.
    Ал' нпр. Бејл је у најјачој лиги на свету водио цео тим, док са друге стране Ројс није, мислим јесте заједно са Гецеом и Левандовским.
    Кад бих бирао између њих двојице, изабрао бих Бејла.

    Comment


    • Ma mogu oni igrati iste pozicije. Reus moze levo i desno, iza spica i spica, kao i Bale, jedino ako racunas da Bale moze da igra levog beka. Meni je doduse Bale losiji dosta od Reus-a kao 10-ka, bolji pregled igre ima Reus i navikao je da igra tu. Bale je najbolji na poziciji krila, meni nesto losiji na poziciji 10-ke.

      Kao sto sam rekao, moze se po ukusu birati, Reus je bio najbolji igrac u Nemackoj pre nego sto se vratio u Dortmund, hteo ga je i Bayern tada svim silama dovesti. Zato je i tesko Reus-a odvesti iz Dortmund-a, jer voli klub u kojem je bio kao klinac i navija za njih od malih nogu.

      Videces u ostalom ove sezone koliko je Reus dobar igrac, kada nije sva paznja na Gotze-u.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment




      • Tako je , 2 najbolja

        Ja necu ulaziti u to ko je bolji , ali ako Bale vrijedi 100 miliona onda je budalastina da Reus vrijedi manje od 70 , bas budalastina ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ma mogu oni igrati iste pozicije. Reus moze levo i desno, iza spica i spica, kao i Bale, jedino ako racunas da Bale moze da igra levog beka. Meni je doduse Bale losiji dosta od Reus-a kao 10-ka, bolji pregled igre ima Reus i navikao je da igra tu. Bale je najbolji na poziciji krila, meni nesto losiji na poziciji 10-ke.

          Kao sto sam rekao, moze se po ukusu birati, Reus je bio najbolji igrac u Nemackoj pre nego sto se vratio u Dortmund, hteo ga je i Bayern tada svim silama dovesti. Zato je i tesko Reus-a odvesti iz Dortmund-a, jer voli klub u kojem je bio kao klinac i navija za njih od malih nogu.

          Videces u ostalom ove sezone koliko je Reus dobar igrac, kada nije sva paznja na Gotze-u.
          Хехе.. на то сам мислио.
          Потпуно се слажем са тобом у вези позиција на којим могу највише да пруже.
          Волео бих да видим Ројса у ПЛ, ал' за једно 3-4 године.
          Не могу да га замислим тренутно било где другде да игра.

          Comment


          • Ma tesko da ce on ikada otici iz Dortmunda, nije nemoguce, ali ja nesto ne verujem.

            Meni drago sto je u Dortmund-u i neka tako ostane.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Kako bih voleo da vidim Gindogana u dresu Mancestera!!! Zver od igraca!

              Nazalost nisam mogao da gledam utakmicu, ali mislim da Bajern nece tako lako osvojiti titulu kao prosle sezone iako su se pojacali sa vrhunskim igracima.

              Comment


              • Kakve reakcije Klopa posle svakog gola hahahaha, vrhunski trener ! Kako samo volim tog coveka !

                PEP WHO ?

                Comment


                • vidim da sam propustio mnogo dobrog što fudbal može ponuditi, nije me bilo danas kući, zna li neko hoće li biti snimak utakmice?....

                  Comment


                  • Lewandowski strikes again..

                    Што се мене лично тиче, ствар је била решена. Ја сам хтео да одем, али ми људи из управе то нису дозволили. Верујте ми, са садашњим саиграчима сам у одличним односима, али са појединим људима у клубу сада имам великих проблема. Чудна је ситуација и тешко да бих могао да вам је објасним сада.
                    Чудно је да се Немци тако односе према послу...није ми јасно. Осећам се превареним, истакао је Левандовски, који тренутно зарађује нешто мање од два милиона евра, а требало је да му подигну зараду на шест милиона.
                    Није фер то што су ми урадили, али и даље дајем све од себе. Почетак је сезоне и не знам како ће све то утицати на мене, стоји ми у подсвести. Можда ће доћи и дан када ће се моје незадовољство видати на уткмицама, искрен је био Пољак.

                    Comment


                    • Marko Reus ima novog druga

                      Comment


                      • Gundo pauzira dve sedmice...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kad se Henrikh vraca, cuo sam da ce biti valjda spreman za ovo kolo ??? Nije problem ako se on vraca u postavu...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nemam pojma, otkazao je reprezentativne obaveze da bude fit za vikend...da li ce biti u timu videcemo...Doduse, moze Kuba da uskoci. Kada je on usao, Dortmund krenuo protiv Augsburg-a.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Nema brige, ovo je drugi Dortmund, dosta dubine imaju sada. Mada mi se nesto i ne svidja sto Gundo igra 10-ku, bolji je na centralnom...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Opušteno, prolazi Braunšvajg kao i Augzburg.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X