Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Hoce li Djokovic dobiti Edberga ove godine? Sramota da jedan od najboljih tenisera svih vremena, svi pricaju na dodjelama kakav ambasador naseg sporta i, a dalje nema Edberga iako je nezvanicno najveci fer plej na turu
    Jel to biraju navijaci? Ako navijaci biraju steta da nikad ne dobije jer je najvise zasluzio ,svakako.

    Comment


    • Ne biraju
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ne biraju
        Pa ko bira?

        Comment


        • Igraci sto je jos gore.
          sigpic

          Comment


          • Te sisice nikad nece izglasati Novaka za nagradu.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • pa to ni ne treba da dobije, da se zna ko im je trn u oku
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Igraci sto je jos gore.
                Ne znam stvarno po kojem osnovu je Federer toliko puta tu nagradu osvojio i par puta bi mu bilo previse a onolikim osvajanjem je ta nagrada totalno izgubila svoj smisao. Sve i da je utjelovljenje najboljeg covjeka u historiji covjecanstva opet bi bilo previse. Ko ce znati kojim kriterijima se igraci tu sluze, ono sto vidimo na terenu sigurno nije.

                Comment


                • ☝️👏

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Ko ce znati kojim kriterijima se igraci tu sluze, ono sto vidimo na terenu sigurno nije.
                    Pa glasaju za omiljenog, realno ne znaš je l gore kad navijači ili igrači glasaju. Uzmi za primer šta se desilo kad su dali NBA igračima da glasaju za AS, kakve su sve glave dobijale glasove
                    Isti slučaj i u fudbalu, kad pogledaš glasanje igrača, retko ko je objektivan. Oskar popularnosti.

                    Comment


                    • Ma ja krenu napisati da je to pandan Fan favorite glasanju, covjek odigrao par turnira 2016 gdje nije stigao ni pokazati neki fer plej zbog nedostatka meceva opet mazno nagradu

                      Comment


                      • Doktorski odradjeno za prvo mesto od strane Nadala, sad jos WTF da odigra dobro i bice valjda prvi na kraju godine. Mada po nekim mojim matematikama treba mu finale da to uradi tako da nece biti lako.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Treba mu finale ako Novak isto bude gazio sve redom do finala.

                          Comment


                          • Treba mu finale bez izgubljenog meca u grupi, onda je 100% prvi, nebitno je sta Djokovic uradi
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Izgubice jedan mec u grupi sigurno.

                              Rodzer rutinski do titule.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Nešto mi se javlja Federeru je, po izjavama da će igrati do Wimblndona 2020., ovo poslednji WTF. Vrlo je moguće da će ga častiti za penziju, kao što su Nadala US open za svadbu,medjutim ovde mislim ako zaigra biće samo topovsko meso
                                Noleta su ovim uzimanjem bodova pre WTF-a, samo dodatno motivisali da još bolje zaigra.
                                Maldići će morati da odigraju neki nestvaran nivo kao Sašica prošle godine da odservira 90% prvi servis da bi nešto uradili.
                                Biće zaniimljivo u svakom slučaju.
                                Last edited by Dekson; 04-11-19, 16:34.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X