Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmmmm...

    Comment


    • Dobra odluka Rafe. Bolje da ga nije dobio sad u Parizu pa da se Novak nabrije na London i vidi da Rafa nije za salu. Ovako ce ga u Londonu sacekat Rafa i dobit mucki

      Comment


      • E jebes ga ja se taman ponadao jos jednom njihovom mecu.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Nema nista cudno, on sve ovo igra da bi bio prvi na kraju godine, najgluplja odluka koju je napravio je da igra onu debilnu egzibiciju Lejver kup posle onakvih napora na USO, pa onda da se zeni prije kraja sezone, ali eto otvorila mu se prilika da zavrsi prvi pa mora da isforsira, ustvari mora da se nada da Novak nece osvojiti Pariz i London i to je ok, tesko da ce se tako nesto desiti realno, a sad da se spremi maksimalno za London i pokusa da zadrzi prvo mjesto. Ako Novak osvoji titulu sjutra razlika na raceu ce biti 600 poena, ako ne osvoji 1000 i tu ce maltene rijesiti prvo mjesto. Novaku je isto bitno da je sto blizi, da bi makar od avgusta se vratio na prvo mjesto, mada on moze mnogo da zaradi posle AO do W, da odradi to koliko mu je ostalo i obori rekord po broju nedelja na prvom mjestu.

          Jasno je da Sapovalov ima vise sansi od Nadala protiv Novaka. Dobra odluka Nadala.
          sigpic

          Comment


          • Sigurno da je zabranjivajuca Rafina predaja. Tako se i 2017. cimao da bude prvi pa svi znamo kako je prosao u Australiji. Videcemo sta nam donosi London. Cak i da ne igra Rafa njegove sanse da bude prvi na kraju su barem 50%.
            Doduse siguran sam da ce da proba...

            Comment


            • значи, мучки! али ко кога?
              sigpic

              Comment


              • Nadal ni u zenitu nije mogao da izdrzi cijelu sezonu da odigra na top nivou, kamoli sad kad je veteran.
                sigpic

                Comment


                • Одказаће Рафа и Лондон... јавља дечко из кафића...
                  Last edited by Žika; 02-11-19, 15:53.
                  sigpic

                  Comment


                  • Baš šteta, jesta da je lakše Novaku zbog bodova ali sam ipak priželjkivao još jedan klasik.
                    Last edited by Dekson; 02-11-19, 15:54.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Bježmo Grunfe njih je dvojica a mi smo sami.

                      Comment


                      • онда је и Ноле фолирао са повредом рамена, танковао? сад као фолира Рафа, а ми овце?
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo mi nije jasno sada. Valjda je logičnije da dobije Shapu, osvoji jos poena, pa onda preda Novaku, ako je šatro hteo da pobegne.

                          Nadam se da nije ozbiljna povreda i da će igrati London.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ne, on je zaradio 360, a Novak 600 za sad, on ide na to da ce Sapovalov pobijediti Novaka, Novaku preda sjutra Novak uzeo 400 bodova vise od njega njega, naravno Novak moze zaraditi 640 ako osvoji ali Sapovalov makar ima sansu sjutra, Nadal je ne bi imao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pih, dade Rafajlo petama vetra, šteta, velika šteta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Walkoveri protivniku (odustajanja pred mec) :

                                Djokovic 1 (Bercy'11)
                                Federer 4 (Bercy'08, Doha'12, Masters cup'14, Rome'19)
                                Murray 5 (Queens'08, Dubai'09, Toronto'12, Rome'15, Vashington'18)
                                Nadal 6 (Estoril'04, Miami'12, R.Garros'16, Bersi'17, I.Wells'19, Bercy'19)

                                Comment

                                Working...
                                X