Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jokica ce cuvati Dejvis... protiv koga ima prednost na niskom postu pa ne bi bilo lose da ga Jokic ugura u reket. Tj. mislim da je bolje da se vise ide na kosketerski ucinak Jokica.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Jokica ce cuvati Dejvis... protiv koga ima prednost na niskom postu pa ne bi bilo lose da ga Jokic ugura u reket. Tj. mislim da je bolje da se vise ide na kosketerski ucinak Jokica.
      Jokica ce cuvat McGee i Dwight a Davis u 4/4 po potrebi. Tu ce i Lebron biti par posjeda na Jokicu
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Nama je idealna situacija da Jokica cuva LeBron i to jurimo jer LeBrona mrzi da igra odbranu na postu, kako kaze BBallBreakdown coach. McGee ce cuvati Jokic na pocetku to malo sto bude igrao, a Dwighta cemo uvesti u problem sa licnim greskama sa pump fakeovima.

        Ostaju AD koji ne moze da cuva Jokica 1 na 1, i ostaje LBJ koga bi voleli da nam cuva Jokica.

        S druge strane, Jokic 1 na 1 odbranu igra veoma veoma dobro i tu je jako jako jako potcenjen, to je njegovo najpotcenjenije nesto u igri. Prosle godine se odlicno nosio u 1 na 1 odbrani protiv Aldrige-a.

        On je frula samo u pik odbrani i rupa. U 1 na 1 odbrani je jako potcenjen. Ima mnogo dobru anticipaciju i logiku i visok IQ i ne pada ni na kakve finte. A tako igraci sa malo skilla poput Howarda i McGee-ja u npr piku sa LeBronom se mnogo lakse brane nego pik sa Dame-om ili Mitchellom koji mogu da opale sa 8 metara, tako da su te ekipe najgori matchup za Nuggetse.

        Ekipe koje nemaju dominantnog pleja sutera nisu nepobedive. LBJ moze da vrti pik sa kim hoce, rado cemo ga pustiti da sutira trojke.

        Najgori scenario za Nuggetse su ekipe tipa Bookera, Luke, Dame i Mitchella pogotovo. Mi to ne mozemo da branimo iz pika i raspada nam se cela odbrana.

        LeBrona i Giannisa i Leonarda koji nisu konstantni suteri mozemo lakse dobiti.

        Nas je osakacena Utah osakatila.
        Last edited by Cassius Clay; 17-09-20, 12:17.

        Comment


        • Veliko iskustvo ima LA za ovakve utakmic kao organizacja, ali i igraci. Mada ko zna..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Nama je idealna situacija

            LeBrona i Giannisa i Leonarda koji nisu konstantni suteri mozemo lakse dobiti.

            Nas je osakacena Utah osakatila.
            Nama, mozemo, nas?
            Wtf?

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Nama je idealna situacija da Jokica cuva LeBron i to jurimo jer LeBrona mrzi da igra odbranu na postu, kako kaze BBallBreakdown coach. McGee ce cuvati Jokic na pocetku to malo sto bude igrao, a Dwighta cemo uvesti u problem sa licnim greskama sa pump fakeovima.

              Ostaju AD koji ne moze da cuva Jokica 1 na 1, i ostaje LBJ koga bi voleli da nam cuva Jokica.

              S druge strane, Jokic 1 na 1 odbranu igra veoma veoma dobro i tu je jako jako jako potcenjen, to je njegovo najpotcenjenije nesto u igri. Prosle godine se odlicno nosio u 1 na 1 odbrani protiv Aldrige-a.

              On je frula samo u pik odbrani i rupa. U 1 na 1 odbrani je jako potcenjen. Ima mnogo dobru anticipaciju i logiku i visok IQ i ne pada ni na kakve finte. A tako igraci sa malo skilla poput Howarda i McGee-ja u npr piku sa LeBronom se mnogo lakse brane nego pik sa Dame-om ili Mitchellom koji mogu da opale sa 8 metara, tako da su te ekipe najgori matchup za Nuggetse.

              Ekipe koje nemaju dominantnog pleja sutera nisu nepobedive. LBJ moze da vrti pik sa kim hoce, rado cemo ga pustiti da sutira trojke.

              Najgori scenario za Nuggetse su ekipe tipa Bookera, Luke, Dame i Mitchella pogotovo. Mi to ne mozemo da branimo iz pika i raspada nam se cela odbrana.

              LeBrona i Giannisa i Leonarda koji nisu konstantni suteri mozemo lakse dobiti.

              Nas je osakacena Utah osakatila.
              Jako je zajebano postaviti odbranu protiv ekipe u kojoj imaš igrača kao što je Jokić.
              Sveprisutan je na svakom delu terena osim možda po ćoškovima, ne možeš na perimetru da ostaviš niskog igrača zveknuće trojku preko njega bez da ima potrebu da skoči, na postu će otići na fadeaway, skyhook ili položiti ispod ruke centru koji ga čuva.
              Iako tako ne deluje veoma je čvrst u kontakt igri sa najzajebanijim pregledom igre, pokriva ceo teren sa njim otud gomila touchdown dodavanja.
              Odlično vrti pik s kim god hoćeš, hrani loptama nepogrešivo igrača koji ostaje sam, nastavlja da mu daje loptu sve dok ovaj ne počne da pogađa sve i da je ovaj imao 10 promašaja pre toga i na taj način im boostuje samopouzdanje, Harris je najočigledniji primer.
              Noćna mora je za SVAKI tim u NBA.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Simpatišem Devner skoro ceo život. Zbog Mela prvo, tako da ne mogu reći da je to moj tim kao Saintsi u NFL jer tu ne propuštam utakmicu i jako me pogadja, ali drag mi je Denver baš. Nije to ta vrsta emocije ali nije ni košarka sport koji može proizvesti emociju kao američki fudbal.

                Nije da sam zbog Jokare zgotivio Denver.

                U nba live '05 uzimao sam Denver uvek zbog Earla Boykinsa. Denver je oduvek bio simpatična franšiza.

                Comment


                • Odlicno, onda si upoznat kako je Denver prosao u WCF '09. Isto ce i ove godine[emoji123]
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Za koga si ti u WCF?
                    Laker oduvijek i zauvijek. I protiv Jamesa. Sad spojeni nespojivo

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Veliko iskustvo ima LA za ovakve utakmic kao organizacja, ali i igraci. Mada ko zna..
                      To, još, još. Reci Lakersi u 4, podari mi sreću.

                      Mrki je najveći car na forumu. Miki i Mrki i Lord Aleksa i ostali vs Cassius, Dekkard and Stojance... I svi mi vs Losmi jer Losmi mora sam protiv svih. Biće krvi do koljena. Denver u 7

                      Comment


                      • Urose druze moj, previse pises na ovoj temi s obzirom da si sam priznao da citavu jebenu sezonu nisi pogledao utakmicu Janisa. A samim time i drugih ekipa.


                        I opet konstantno seres i kontriras

                        Ali to je ono tvoje, tvoja lakoca, i tebi se oprasta

                        Comment


                        • Jesam gledao prošle sezone mnogo više i nije se Giannis ništa epohalno promenio. Prošle godine sam gledao posle februara NBA konstantno jer sam se skidao sa NFL-a i privikavao a raspored spavanja mi ostao isti.

                          Nisam gledao npr Bookera puno, nisam gledao Younga, Luku, Giannisa i Jokaru najviše. I 76erse

                          Comment


                          • Cudno da nisi gledao ''svog'' Mela
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ma Melo je bolji skorer od LBJ oduvek samo je ovaj projekat lige od 2003. Uvek se pričalo o toj primadoni, morao je da ode kod D-Wadea da uzme prsten.

                              Da se tako guralo Mela, gde bi mu kraj bio.

                              Comment


                              • Melo je uvek punio oko svojom prelepom ofanzivom, u odbrani i kada su mu godine dozvoljavale se nije cimao a pogotovo neće sada.
                                Sada igra isključivo zbog estetskog momenta, pretenciozno bi bilo reći da je i tasić na vagi koji odlučuje na stranu tima u kom igra. O šampionskim ambicijama ne treba ni trošiti reči.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X