Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Video sam AD-ja kao lidera u Pelicansima. Dovoljno je LBJ da diše na terenu i da stoji kao autoritet.

    Ma ja ne kažem da je on dobar igrač, on je top igrač. Top igrač broj 2 tima. Dodatak za svaki šampionski tim. On kao lider tima i kao prva zvezda je mediocre
    Last edited by Cassius Clay; 17-09-20, 09:32.

    Comment


    • I trebao si da ga gledas u Pelikanima al mi tacno reci kakve veze ima Dejvis iz Pelikana i ovaj iz Lejkersa u toj nekoj tvojoj prici?
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ništa samo neka se zna da je to AD kao AD uz LBJ kao drugi igrač kad nije sav teret na njemu.

        Stavi Embiida i Jokića, pa i KAT uz LBJ u Lakerse i dobićeš iste statse i bolje i isti rezultat.

        E onda ide jedno pitanje treba li drugog igrača nekog tima stavljati u prvu petorku kada prvi igrač Denvera dogura taj tim do 3. mesta na zapadu? Nameću se neka pitanja o meritumu ovih petorka
        Last edited by Cassius Clay; 17-09-20, 09:38.

        Comment


        • Malo vise postovanja za brutalnog two way igraca ne bi bilo na odmet.

          Stavlja covjek KAT-a u tu pricu, nabijaca statsa.
          Jokic i Lebron uparis i odmah nekom od njih umanjujes ono najbolje kod njih, playmaking.
          AD je savrsen za Lebrona, brutalan u odbrani, u napadu raznovrstan, finiser. Njihov p&r je neodbranjiv al ne znam sto ga malo koriste
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Svako zna da je AD dobar igrač i svako zna da je AD mediocre kao prva zvezda nekog tima, on ne uveo Dallas u PO.

            On je momak brutalan igrač, Murray sudbina. Da zasija kao drugi superstar u timu, kao lider nikad nigde.

            Da li je to bitno za debatu možda i nije.

            Comment


            • Urose, molim te prestani da pises. Kakav crni KAT i Embiid?

              Dejvij je projektovan kao buduca glavna zvezda sem ako se ne dokopaju Kavaja. Tek treba da udje u prajm.

              Miki je napisao sve ostalo sto sam hteo.

              Mislim za tebe su relevantni u luzerskoj sredini kao sto je NO koji nije mamac za FA. Liku bi mogao da to bude minus u vecoj fransizi, jer bi FO mogao da mu sklopi kompetitivniji tim.
              Last edited by Ricma; 17-09-20, 09:54.

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Svako zna da je AD dobar igrač i svako zna da je AD mediocre kao prva zvezda nekog tima, on ne uveo Dallas u PO.

                On je momak brutalan igrač, Murray sudbina. Da zasija kao drugi superstar u timu, kao lider nikad nigde.

                Da li je to bitno za debatu možda i nije.
                Polako sa tim. Ima nas koji pamte kakve timove je imao u NO. Cim je dobio iole dobar tim otisli su u PO, oprasili jak Portland i naletjeli na jedan od najboljih timova u istoriji kosarke i skupo prodali kozu.
                Lebron na zapadu nije otisao u PO.
                Jokic isto.
                Uzasno je tesko zadnjih sezona uci u PO na zapadu i ne postaje lakse.

                Momak ima samo 27 godina, ulazi u svoj prime i na liderskom planu je itekako sazreo ove sezone u Lejkersima uz Lebrona i Ronda. Ono sto mnogi ne komentarisu jeste hemija njega i Lebrona, koliko se postuju medjosobno i koliko su podijeljene uloge, tacno se zna sta njih dvojica rade i onda to prenose na saigrace.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ja sam mislio da ima 30-31. Nešto mi dugo igra da bi imao 27

                  Comment


                  • U Lejkersima ne postoji prvi i drugi igrac. Eventualno 1a i 1b.
                    LBJ je 1a zbog toga sto je kompletna ofanzivna igra na njegovim ledjima, to je njegov sistem.
                    A AD te moze napuniti kako hoce, a tesko da neko u ligi ima veci uticaj defanzivno od njega.

                    Ne postoji gori match up za Denver od Lejkersa.
                    Da ih pitas protiv koje im je od 29 ekipa u ligi najteze igrati, sigurno bi LAL bio odgovor.
                    sigpic

                    Comment


                    • NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

                      Ne bih se složio, mislim da je Nuggetsima bolje od prime Clippersa. Nema ko Murraya da čuva a Jokića ako AD bude čuvao jedan na jedan može, pevaćemo

                      Clippersa koje smo očekivali ne ovih. Jer su spolja teoretski prejaka odbrana. Murray i Jokić će silovati Lakerse ali Lakersi u 7.

                      Sudije će se umešati malo da King posveti titulu Mambi i tako te pederane

                      Sent from my iPhone using... using my brain cells
                      Last edited by Cassius Clay; 17-09-20, 10:12.

                      Comment


                      • '93 je godiste, vec je u NBA 8 sezona. Bio je na OI 2012

                        Mnogo radi na sebi i svojoj igri, napreduje konstantno. Ove sezone je bas kao lider iskocio i na udvajanjima je radio. To mu je bila boljka ali sve bolji i bolji je u tom segmentu.
                        Vidjelo se protiv Klipana sta znaci kad imas igraca lagano resava udvajanje kao Jokic, saceka poslednji moguci trenutak za pravi pas i odbrana je nemocna. Tu je AD dosta radio sa Lebronom koji je u tom segmentu jedan od najboljih ikad
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Samo se čeka reč 2 gospodina, jedan je igrao u Sunsima 90ih a drugi je PR bivši mihenskog Bajerna. Zto su sastojci za pobedu

                          Comment


                          • I ja bih dao blagu prednost drugoj petorci. Prva su mozda nesto zvucnija marketinska imena a druga igraci u njihovom prajmu. Al dobro, znali smo da to tako funkcionise.

                            Iskreno, mislim da je nemoguca misija da se savlada tandem Lebron-Dejvis. Zna li neko ima li sanse da se vrati Barton?

                            Comment


                            • Grant i Millsap na LBJ i ostaviti mu otvoren šut na 3, plus Jokić na njemu i isto ostaviti šut za 3 fulari da se isfula.

                              Grant i Jokić na AD takodje. Murray-a nema ko da čuva.

                              Gazimo ih ali ne verujem da će NBA dati, jer mora King u Mambino ime da uzme i cela ta priča posle dokumentarac kako mu je Kobe bio na pameti i njemu i timu, plakanje na dodeli za Kobe, posthumno titula njemu i tako te priče. Ili poklanjanje negovoj porodici trofeja.

                              Neka priča sa dubinom u američkom fazonu.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Grant i Millsap na LBJ i ostaviti mu otvoren šut na 3, plus Jokić na njemu i isto ostaviti šut za 3 fulari da se isfula.

                                Grant i Jokić na AD takodje. Murray-a nema ko da čuva.

                                Gazimo ih ali ne verujem da će NBA dati, jer mora King u Mambino ime da uzme i cela ta priča posle dokumentarac kako mu je Kobe bio na pameti i njemu i timu, plakanje na dodeli za Kobe, posthumno titula njemu i tako te priče. Ili poklanjanje negovoj porodici trofeja.

                                Neka priča sa dubinom u američkom fazonu.
                                Aha, sad ce se i NBA umijesat u ovu pricu. Onda ne gledajte, sta da vam kazem.

                                Bice bas pravo iznenadjenje da Lejkersi prodju, nemaju jednog krstenog kosarkasa i zato NBA mora da se umijesa i da skloni prejaki Denver.

                                Milsap da cuva Lebrona, isto ko sto je dobijao po usima od Lebrona dok je bio u Atlanti kao 1 tim Istoka a sad je burence koje ne bi sacuvalo Kuzmu a ne Lebrona[emoji23][emoji23][emoji23] Od Granta napravi Kawhija a od Lebrona nekog amatera pa ce on pustit da mu Denver diktira kako ce da igra. Lebron sve snimi i donosi prave odluke. Urnisace Denver na niskom postu.
                                Vidim da nisi obracao paznju na odbranu Lejkersa i to kako brane igrace sa loptom. Kod Denvera ce Harris imati odlicnu seriju
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X