Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa zato sto je bio Dzordanova senka... a Kukoc je po prirodi uvek bio vodja, a ne neciji adjutant. Ameri ce se uvek vise identifikovali sa Dzordanom i Pipenom kod kojih je uvrk bila lopta, ili Rodmanom cirkuzantom, nego nekim evropljaninom za koje nisu ni znali da se igra kosarka.

    ali nakon ovog serijala cak su mi i Rodman i Fil Dzekson postali simpaticni.
    Last edited by mmajstor; 16-09-20, 22:53.

    Comment


    • Pa biti Dzordanova senka mu je najbolja stvar u zivotu nego da je igrao u prajmu za Milvoki i davao 25ppg...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Odlutao si sad od teme.

        Poenta je ta sto u to vreme evropski igraci ni blizu nisu bili postovani kao americki, pa cak ni ako su bili vanvremenski talenti i igraci kao sto je to bio Kukoc.

        Najjaca je prica kad su Dzordan i Pipen bili besni na Krausea sto je planirao da im dovede tamo nekog evropljanina u tim, pa im glavni cilj 94e na SP nije samo bio da razguze Hrvate nego da se Kukoc uopste ne vidi - bukvalno mu nisu dali da dise da dokazu Krauseu kako on nije nista posebno.

        edit: pardon, OI 92e
        Last edited by mmajstor; 17-09-20, 00:29.

        Comment


        • Obojica ste odlutali od teme, tema je ova sezona a postoji topic NBA sećanja.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Zašto su Luka i Joker ispred Giannisa objašnjenje ispod za Luku a primenjuje se i na Jokera

            Comment


            • Comment


              • Sta to zvanicno kao ili?

                Comment


                • Zvanično, zato sam i rekao da bi druga petorka pojela prvu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Gde guraju ovog AD-ja više jebao ih LA... Jokić bi dominirao isto sa LBJ ali bi glupi AD sisao u Denveru. Nećemo da se šprdamo

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Gde guraju ovog AD-ja više jebao ih LA... Jokić bi dominirao isto sa LBJ ali bi glupi AD sisao u Denveru. Nećemo da se šprdamo
                      Uki, sto si nervozan? Glupi AD[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Zato što je on drugi igrač svog tima i to na ledjima LBJ. Dobar je on igrač, nije lider i nije toliko bitan za ekipu kao Jokić. I nije klasičan centar. Stavi onda Giannisa na centra ionako je ako ne i viši od AD-ja.

                        Comment


                        • Miki će u samoizolaciju kad Jezerdžije ispadnu od Grumenja.
                          LAL su treća najodvratnija ekipa posle Raptorsa i Clippersa.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Zato što je on drugi igrač svog tima i to na ledjima LBJ. Dobar je on igrač, nije lider i nije toliko bitan za ekipu kao Jokić. I nije klasičan centar. Stavi onda Giannisa na centra ionako je ako ne i viši od AD-ja.
                            Po cemu 2 igrac tima? Zato sto mu se saigrac zove Lebron i automatski je drugi igrac tima? Jel znas da se kosarka igra u 2 smjera? Reci mi jel AD u 1 defanzivnoj petorci lige? E sad mi reci jel igrac sa 26.1p/9.3s/3.2a/2.3b/1.5u uz brutalnu defanzivu ne spada u najbolje igrace lige? Da ne pricam da igra u ekipi koja je br 1 na zapadu.
                            I sad ces ti da mi kazes da je igrac sa 19.9p/9.7s/7a/0.6b/1.2u ispred njega?
                            Kako ljudi ne razumiju da je ovo za regularni dio sezone i da niko nije kriv Nikoli sto igra pod rucnom regularni dio tj bira kad ce se pojavit na kojem mecu.

                            Veci je problem sto nema Midltona, sto nema Embiida i Beala
                            Last edited by Miki28; 17-09-20, 09:29.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Zato što je on drugi igrač svog tima i to na ledjima LBJ. Dobar je on igrač, nije lider i nije toliko bitan za ekipu kao Jokić. I nije klasičan centar. Stavi onda Giannisa na centra ionako je ako ne i viši od AD-ja.
                              Bez njega nisu bili PO tim, sad su u finalu zapada. Veze nemas, a pritom je top na obe strane terena.

                              Videcemo sad duel....

                              Moram priznati da navijam za Denver u ovom duelu, ali dobice ih na silu ovaj vestacki tim.

                              Denver-Miami finale iz snova...mada ne bih imao nista protiv Bostona da udje

                              90tih, sem LA, ostali timovi ne bi usli u PO...
                              Last edited by LosmiSK; 17-09-20, 09:30.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Miki će u samoizolaciju kad Jezerdžije ispadnu od Grumenja.
                                LAL su treća najodvratnija ekipa posle Raptorsa i Clippersa.
                                Al zato vama preostaje Boston/Majami kad Denver ispadne od AD i druzine
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X