Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luka i Trae su mladji po 4-5 godina ovde od nekih.

    Tatum je meni baš top, deluje malo kruto, kao robot ali otkako je dosao konstantno napreduje i kida.

    Mada je Boston bas lepo uigran i skockan. Ima puno i do ekipe.
    Last edited by mark !t zer0; 16-09-20, 19:21.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

      Tatum ne. Ne svidja mi se. Jedino bih se klao Tatum/Simmons. Zion ne, Ja Morant ne, premalo je sezona da bih sudio.

      Meni je Mitchell vatra. Da je on na istoku dominirao bi PO. Lagano ga zameniš umesto Giannisa i bili bi jači.

      Subjektivno mišljenje.


      Sent from my iPhone using... using my brain cells
      Last edited by Cassius Clay; 16-09-20, 19:22.

      Comment


      • Luka...Mislite da ovaj momak ima sanse za GOAT pricu sa Lafejkom za drugo mesto?

        Mali je rodjeni sampion, hoce ga, mislim da ako ga ne budu povrede sjebavale da ce biti u TOP10 lagano, za nesto vise falice mu prstenje bar da popune jednu saku...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Ja da biram igrače birao bih ovim redom Luka, Jokic, Mitchell, Giannis, Embiid, Booker, Murray, Simmons, KAT. Od tih mladjih pod znacima navoda.

          Embiid ima bolji šut od Giannisa. Fali mu samo kontinuitet. Nisam naveo Moranta i Ziona a i neću jer su tek došli.

          Ovi ostali su prošli prime.
          Pola njih ako budu redovni AS, to je za njih plafon.

          Luka, Jokic i Janis su tu sigurnu, dok za ostale treba da se poklope neke stvari u daljoj fazi karijere. Trae i zdrav Zion ispred svih tih igraca. Tejtum isto ce spadati sigurno u top10. Zivo me interesuje kako ce se dalje razvijati Ingram.

          Micel stagnira poslednje dve sezone, taj tesko da ce da napravi veci iskorak.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Luka...Mislite da ovaj momak ima sanse za GOAT pricu sa Lafejkom za drugo mesto?

            Mali je rodjeni sampion, hoce ga, mislim da ako ga ne budu povrede sjebavale da ce biti u TOP10 lagano, za nesto vise falice mu prstenje bar da popune jednu saku...
            Ko ti je u top 10 pa da vidimo?
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Majkl Dzordan, Brajant, Sejkil Onil, Hakim, Tim Dankan, Abudal Dzabar, Medzik Dzonson, Karl Meloun, Leri Bird I lbj....Manje vise ovako nesto...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Druga petorka NBA bi razvalila prvu petorku.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Majkl Dzordan, Brajant, Sejkil Onil, Hakim, Tim Dankan, Abudal Dzabar, Medzik Dzonson, Karl Meloun, Leri Bird I lbj....Manje vise ovako nesto...
                  Tesko. Bas treba da se nakupi priznanja i titula pa da zavrsi tu umesto Melouna a da ne pricam da nisi ispisao imena Wilta, Rusella, KD, Stepha itd itd.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Hahaha...auu, pustili izduvne gasove u Borci. Sta pises ti...

                    Deki zivi u ubedjenju da je Jokic bolje centar od Sejkila ))
                    Last edited by LosmiSK; 16-09-20, 21:26.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Tesko. Bas treba da se nakupi priznanja i titula pa da zavrsi tu umesto Melouna a da ne pricam da nisi ispisao imena Wilta, Rusella, KD, Stepha itd itd.
                      KD i Stef tek treba da zavrse karijere...ove sad ne mogu da racunam sem lbj....Mada mislim da od trenutnih niko bas nema neko pravo za top10..mislim na te da kazem starije...eventualno KD i to je to..

                      Doncic je rodjeni pobednik, bez sumnje da ce imati bogatu karijeru i trofeje iza toga...tesko jeste, nije tu ni Novicki cak, ali mislim da ce njega kao top evropljanin sigurno prestici ako ne bude imao povrede...Jokic tu moz biti eventualno 4-5 mesto TOP evropljana

                      Legit bi mu bilo da pobedi sad lbj i fejkerse, ali tesko...skoro nikako...LA su vojska, ovo je bila raspustena banda..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Majkl Dzordan, Brajant, Sejkil Onil, Hakim, Tim Dankan, Abudal Dzabar, Medzik Dzonson, Karl Meloun, Leri Bird I lbj....Manje vise ovako nesto...
                        Pazi kad bih ja napravio isti takav spisak, mozda bih jedino umesto Dzabara ubacio nekog drugog (moze Kevin Durant). A ovi mladji kao sto je Uros to i ne pamte nego znaju samo za ovaj Instangram hanky panky NBA.
                        Ko nije gledao, a pretpostavljam da je masa forumasa gledalo, obavezno da odgleda dokumentarni serijal "Last Dance". Ono je perverzija, tacno se vidi da reditelj nije angazovao i platio Dzordana da bi napravio doku, nego je Dzordan angazovao reditelje da naprave sto verodostojniju retrospektivu onoga sto se desavalo 80ih i 90ih sa masom arhivskim snimaka. Skroz je otvorio dusu.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Druga petorka NBA bi razvalila prvu petorku.
                          Prosto su kompatibilniji igrači, radili bi više jedan za drugog.
                          Ovim većinom precvalim vedetama iz prve petorke bi bilo malo i 6 lopti.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Pazi kad bih ja napravio isti takav spisak, mozda bih jedino umesto Dzabara ubacio nekog drugog (moze Kevin Durant). A ovi mladji kao sto je Uros to i ne pamte nego znaju samo za ovaj Instangram hanky panky NBA.
                            Ko nije gledao, a pretpostavljam da je masa forumasa gledalo, obavezno da odgleda dokumentarni serijal "Last Dance". Ono je perverzija, tacno se vidi da reditelj nije angazovao i platio Dzordana da bi napravio doku, nego je Dzordan angazovao reditelje da naprave sto verodostojniju retrospektivu onoga sto se desavalo 80ih i 90ih sa masom arhivskim snimaka. Skroz je otvorio dusu.


                            To je i tad bilo snimano....znao je Dzordan i tad kakav je Bog kosarke. Dobar je LBJ i Kobe,ali ciste kopije na vise nacina. Dzordan je jednostavno original..mozda se nekom vise svidja LBJ...ali original je ipak original, prosto.

                            Ta kosarka 90tih je nesto neverovatno bilo,jos novac nije toliko izvrsio primat i igraci nisu bili zasticeni toliko i da kazem razmazeni. Naravno da i danas ima odlicnih igraca, ali ovo je sad bas biznis..

                            Kad se setim koliko je tad bilo cudno kad vidis Sem Perkinsa kao centra da sutira trojke u visokom procentu. Sad svaki centar sutira...i kao ima range Bruk fcking Lopez...)) ma idi...

                            Pakucaja Kempa,Vilkinsa...raznosili obruce...ovo bre sad sve nesto hibridno, bez smeka...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Sta je bilo tad snimano?
                              Nov doku, snimljen u zadnjih par godina, al posto je poslednje sezone Bullse sve vreme pratio kamerman, onda su ti arhivski snimci iskorisceni za ovaj doku. Po meni je trebalo vise prostora da daju Kukocu nego npr. Rodmanu, ali dobro...

                              Jel neko stavio ovo na temi Filmova i Serija?

                              Comment


                              • U kom si ti fazonu
                                Na to sam mislio kad su ih pratili. Kukoc je bio bitan sraf tima, ali realno dosadan. Veci problem je sto su Kera stavili na poster, a izbacili Kukoca.

                                Kukoc je uvek bio underate, Bog sami zna sto..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X