Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razlika izmedju NBA lige pocetkom 90-ih i danas je nebo i zemlja,svako poredjenje je nemoguce u tom smislu,Divac onda i Jokic sad,Doncic danas i Paspalj, Danilovic,Bodiroga u svoje vreme.
    Danas svako ko zna malo kosarke moze u NBA a u ono vreme ovo su sve bili dokazani igraci,sampioni svega i svacega i nisu dobili sansu,minutazu u NBA ligi. Cak je i jedan Drazen Petrovic jedno vreme bio zakucan za klupu Portlanda.

    Comment


    • I ja ne mislim da je evropska kosarka tri klase iza NBA lige,danas dominiraju Jokic,Doncic,Adetokumbo,u skorije vreme Gasol,Novicki,uvek je u Evropi bilo vrhunskih igraca ali je sve do kraja 90-ih NBA tesko pruzala sansu Evropljanima,sad su otisli u drugu krajnost pa tamo mogu da zaigraju i igraci poput Hezonje,Rubija,Ntikline...

      Comment


      • Dovode oni svakog zbog TV prava i zainteresovanosti..Pre su dovodili Indijce i Kineze...da mogu dovodili bi jos, ali nema tamo igraca NBA je svetski brend,ne samo americki.

        NBA je sranje naspram one iz 90tih, ovo je zajebancija...tek kad se stisne odbrana vidis koliko je taj range promenljiv...

        Procenti su slicni kao i pre, dodus mnogo vise se sutira za tri nego za dva, skoro pa duplo..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Losmi, ocemo mijenjat taj avatar?[emoji3]
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ako Grumenje ne osvoje prsten svakako bih voleo da to uradi Vrelina.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Opet Lejkersi protiv nekog sa ovih prostora u WCF[emoji3] nekad Kobi i Sek vs Divac i Pedja a sad AD vs Jokic. Bice milina pratiti tu seriju.

              Lakers in 6[emoji123][emoji123][emoji123]
              Osvetit ce Jokic, Divca, protiv Lebrona, pobjeda s posvetom, ima da Sak umre od ljutnje

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Osvetit ce Jokic, Divca, protiv Lebrona, pobjeda s posvetom, ima da Sak umre od ljutnje
                Za koga si ti u WCF?
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Luka je već sad bolji igrač i Jokić, po mom mišljenju. Vode svoje timove. Ovaj je Embiid bez povreda. Odbrana, fizikalije, ali to je to.

                  Murray nije all-star igrač, još, koliko znam Giannis ima jednog


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells
                  Samo Embid nema tu agilnost kao i prodor kao Janis. Janis je duhovni naslednik Dzejmsa, samo sa nepostojecim sutem i ne bas tako sjajnim pregledom za igru.

                  Marej bi znacio Milvokiju vise od Bledsa i Midltona zajedno. Bledso je tu najslabija karika. Nije ni Marej ono sto im najvise treba, ali tek sa njim ne bi imali problema sa spejsingom.

                  Od Janisa se svakako ne ocekuje da bude glavni kreator.

                  Edit: Anketa koju popunjavaju svi GMovi pre pocetka sezone, ocekujem da ce Doncic da bude broj 1, a Grk broj 2.

                  https://www.nba.com/gmsurvey/2019
                  Last edited by Ricma; 16-09-20, 18:38.

                  Comment


                  • Isti su Janis i LBJ, osim što ovaj prvi nema pregled igre i šut. A i viši je od LBJ-a. U ostalim stvarima liče ko jaje jajetu.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ja da biram igrače birao bih ovim redom Luka, Jokic, Mitchell, Giannis, Embiid, Booker, Murray, Simmons, KAT. Od tih mladjih pod znacima navoda.

                      Embiid ima bolji šut od Giannisa. Fali mu samo kontinuitet. Nisam naveo Moranta i Ziona a i neću jer su tek došli.

                      Ovi ostali su prošli prime.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Losmi, ocemo mijenjat taj avatar?[emoji3]
                        Pa rekao si ako osvojite da ces datisampionsku sliku..imas eto jos oko 45dana...razvlaci me...

                        Ili da uduplamoza mene znaci 4meseca ukupno..a tebi mesec ako LA ne uzme titulu...put im je poplocan...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Zion ako sastavi tri sezone zdrav...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Fali moj brat Trae Young
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Trae Young tu negde uz Simmonsa

                              Volim Bena jer je jebao Kendall, inače je slab šuter.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Ja da biram igrače birao bih ovim redom Luka, Jokic, Mitchell, Giannis, Embiid, Booker, Murray, Simmons, KAT. Od tih mladjih pod znacima navoda.

                                Embiid ima bolji šut od Giannisa. Fali mu samo kontinuitet. Nisam naveo Moranta i Ziona a i neću jer su tek došli.

                                Ovi ostali su prošli prime.
                                A dje ti Tatum? Ingram? Trae? Zion? Ja?
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X