Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boston - Majami gledaću, Denever - Klipers jok.

    Moram da ustanem i ranije zbog zimnice.

    Pravi se ajvar.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Evo ja navijam za reprezentaciju...znaci ti hoces da kazes da sam ja ludak? U stvari vec si rekao....i to za zavidan broj ljudi.
      Dobro bre sine šta se peckaš na svaku reč. Kažem ja svašta, neće ti spasti kruna sa glave.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Nema šta da se tumači, u pitanju je obična nebuloza.
        Tvojom analogijom je li ok da ja napisem šugavi dekkard jer ipak nije propisano pravilima da moramo svi da te volimo?


        Boston u 6, Denver u 7
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Philipp Degen View Post
          Tvojom analogijom je li ok da ja napisem šugavi dekkard jer ipak nije propisano pravilima da moramo svi da te volimo?
          Pa nije isto vredjati osobu i zamišljeni entitet kao što je reprezentacija Srbije

          Comment


          • Ja kontao da se misli da drzavu Srbiju jer je dekki rekao iz fazona 'nije ovo nacionalisticki forum pa da moramo svi da volimo Srbiju."
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Philipp Degen View Post
              Tvojom analogijom je li ok da ja napisem šugavi dekkard jer ipak nije propisano pravilima da moramo svi da te volimo?


              Boston u 6, Denver u 7
              Odnosi se na trulu reprezentaciju Srbije koju nije obavezno voleti.
              Naravno da nije dozvoljeno napisati šugavi dekkard kao što nije dozvoljeno napisati šugavi degen, degen nomen est omen ili slično.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Silovito krenuo Boston.

                Comment


                • Dosta igrača ima Majami sa visokim bbiq-om, videćemo i kad se u drugoj utakmici vrati Hayward kako će to da utiče na zelene. Zanimljivo će biti u svakom slučaju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Takvo razumevanje igre kao što pokazuju igrači Majamija pokazuje retko koji NBA tim. Pravo zadovoljstvo je videti ekipu gde se igra timski. Takvi su i Nuggetsi.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Odličan je Majami.

                      Comment


                      • Samo Denver da ne dozvoli da se odlepe ,bilo bi mnogo da stizu vise realno kako pisem odose na - 10 skoro vracaj Jokica
                        Last edited by Jack; 16-09-20, 03:14.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jamal vratio Denver u igru, samo -2 na polivremenu
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Marej ih drži u igri, ovi ostali s vremena na vreme pogode nešto.

                            Comment


                            • Ja ne mogu da verujem kakvog je Denver panja doveo u trejdu za Nurkica i jos ga dobro platio,od toliko centara bas su se za Plamlija uhvatili.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X